Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Volvo XC60 - montáž předních reproduktorů, instalace zesilovače, montáž subwooferu a zesilovače

Popis instalace:

Máte rádi opravdu high-endový zvuk a nemáte čas si ho vychutnat doma? Nechte si od Ahifi.cz nainstalovat high-endové ozvučení do vozu. Reproduktory Gladen Zero Pro 165.2 DC uspokojí i náročného posluchače. Mají stovky nastavení na frekvenční výhybce a je možno zvuk sladit přesně na daný typ vozu. O spodní basové pásmo se stará jak zvukem tak designem vynikající subwoofer od Focal z legendární řady K2 Power, který jsme napojili na silný 2-kanálový zesilovač Mosconi ONE 240.2, který v můstku umí až 700 W RMS. Tlumení dveří bylo provedeno důkladně a do detailu. Ptáte se na výsledný zvuk? Tohle vozidlo rozhodně patří do Top 10, které od nás odjíždělo, myšleno kvalitou zvuku a radostí z poslechu, kdy člověk slyší i ty nejjemnější detaily, které normálně v hudbě slyšet nejsou.
 
Použité komponenty:
774 718 775
Položky označené * je nutné vyplnit
Montujeme pouze zboží, které bylo zakoupeno v našem obchodě.

Články související s článkem "Volvo XC60 - montáž předních reproduktorů, instalace zesilovače, montáž subwooferu a zesilovače:"

Volvo XC70

Zobrazit podrobný popis montážeZpět na výpis článků

Váš nákupní košík0 ks, cena 0
Vyberte měnu:


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
Proč nakoupit u nás
Další výhody nákupu