Aktivní demo-panel s autohifi v Brně

Pro maximální úspěšnost správného výběru reproduktorů do auta a 1DIN či 2DIN autorádia jsme pro Vás postavili nejpřehlednější, 10-ti metrový, dálkově ovládaný demo-panel. Skýtá více jak 4420 možností propojení a byl vyvinut díky předešlým zkušenostem z bývalé prodejny na Zemědělské 40, kde jsme měli v letech 2009-2012 naši první malou prodejnu.

Nynější demo-panel zastává princip "co středobas ... to separátní objem". Finální přesný objem pro středobas jsme před stavbou demo-panelu důkladně testovali ve 4 testovacích ozvučnicích s nejrůznějšími reproduktory, skrz cenové spektrum od 1500,- do 15.000,-. Každá ozvučnice je navíc vytlumena akustickým rounem a pěnou s výškou jehlánků 25 mm. Jedině tímto způsobem lze optimálně porovnávat jednotlivé reproduktory mezi sebou a slyšet okamžité změny ve zvuku a to v celém frekvenčním spektru.

Kamenná prodejna je zcela oddělena od hluku města a vy tak máte jedinečnou možnost klidného poslechu a možnosti výběru reproduktorů v požadované cenové kategorii. Obsahem panelu je 68 párů reproduktorů, 65 autorádií a 16 subwooferů v boxu. U nás si vybere každý díky cenovému rozpětí 650,- až 45.390,- v reproduktorech a 1.390,- až 29.990,- v autorádiích, kde se dá vybírat od základních bezmechanikových autorádií, až po 2DIN multimediální jednotky s navigací a DAB tunerem.

Pokud by tohle někomu nestačilo, přímo uprostřed prodejny máme na speciální nerezové konstrukci umístěné nevytlumené a vytlumené dveře vozu Škoda Octavia 1, kdy dveře jsou plně aktivní a je možné mezi nimi přepínat. Rozdíl je opravdu propastný! Zastavte se přesvědčit sami, budete překvapeni ...