Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Autokamera LAMAX Drive C7

autokamera, Full HD, parkovací mód, volitelně GPS, české menu
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
S monitorem
Autokamera LAMAX Drive C7
Prodej skončil

Autokamera LAMAX Drive C7- překvapí vás v každém ohledu

Každý řidič chce nehodě předejít. Jejich počet přitom každoročně narůstá. Rovněž i nehod, u kterých není znám viník. Chcete mít vždy důkaz pro pojišťovnu, že jste vy nehodu nezavinili? Kamera do auta LAMAX Drive C7 ukládá záznamy ve vysokém rozlišení. Nechybí jí kvalitní noční natáčení, videotimelapse ani parkovací mód. Samozřejmostí je jednoduché ovládání, díky praktickému držáku i instalace, G-Senzor a detekce pohybu. Nehoda vás už nepřekvapí nepřipravené.


 

Záznamy ve vysokém rozlišení Full HD

Veškeré dění na silnici budete mít s kamerou LAMAX DRIVE C7 zaznamenané ve Full HD 1080p rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Vysoká kvalita záznamu je zárukou důkazů v případě nehody. Na videu díky ostrému zobrazení vyniknou všechny detaily, a snadno tak rozpoznáte tvář viníka, nebo jednoduše přečtete SPZ jeho vozidla.

Parkovací mód až den bez nabíjení

Zaparkované vozidlo můžete s kamerou do auta LAMAX DRIVE C7 ponechat na místě až 24 hodin bez nabíjení. Po tuto dobu bude využíván parkovací mód a vozidlo tak bude neustále střeženo. Jestliže se stane, že nějaké jiné vozidlo do vašeho auta narazí, nebo ho vandalové poničí, automaticky se spustí kamera a začne nahrávání záznamu. Pro policii i pojišťovnu tak budete mít k dispozici důležité důkazy. Ostatní kamery je přitom nutné mít neustále připojené k napájení.

Jednoduchá a praktická instalace

Při každodenním použití je důležité, aby vás manipulace s kamerou neobtěžovala. Kameru LAMAX DRIVE C7 velmi snadno během několika málo sekund nacvaknete do držáku a připojíte k napájení.

Zrychlené timelapse nahrávání

Zrychlené timelapse nahrávání, neboli časosběr, umožňuje ve zrychleném módu přehrát vaše záznamy. Kamera vytvoří každou sekundu jeden snímek. Můžete si tak během jedné minuty přehrát až půlhodinový záznam toho, co se dělo okolo vozu před vaším příchodem. Díky zrychlenému nahrávání rozšíříte kapacitu paměťové karty až třicetinásobně. Kromě praktických funkcí nabízí časosběrné video i spoustu zábavy. Výsledkem budete určitě nadšeni.

 

GPS volitelně k dostání za pár "kaček"

Pro náročnější uživatele je k dispozici GPS modul, který si můžete ke kameře do auta LAMAX DRIVE C7 dokoupit za 390,- Kč. Vaši kameru tak obohatíte o další funkce a budete mít o vaší jízdě k dispozici i více informací a různých detailů. Investice do GPS se vám zaručeně vyplatí.

Displej s českým menu

Součástí kamery je i 2,4" displej s vysokým rozlišením. V něm nechybí ani kompletně české menu, které se jednoduše a intuitivně ovládá.


Časová smyčka

Díky časové smyčce se vám nahrávání nezastaví. Automaticky se totiž začnou přemazávat nejstarší záznamy a budou nahrazeny novými. Některé záznamy si ovšem můžete ponechat, stačí je uzamknout. Budou tak chráněné proti smazání.

G-Senzor

G-senzor je v autokameře velmi důležitý. Trojrozměrně zaznamenává směr jízdy. Pokud dojde k nehodě, automaticky uzamkne aktuální záznam proti smazání. A vy budete mí k dispozici i čas, kdy k nehodě došlo.

    

Detekce pohybu

Nabouraným autům bez pravděpodobnosti dopadení viníka je konec. Detekce pohybu dokáže v okolí vašeho vozidla rozeznat pohyb a spustí tak nahrávání záznamu. V případě nehody můžete mít k dispozici SPZ vozidla, případně i samotnou tvář viníka.

Jednoduché a rychlé ovládání

Autokamera LAMAX DRIVE C7 se vyznačuje jednoduchým ovládáním. Celou řadu funkcí můžete zapnout nebo vypnout stisknutím jediného tlačítka. Zapnutí LCD displeje, integrovaného mikrofonu nebo zamknutí videa a ochrana záznamu před přepsáním je tak dílem okamžiku. Zvyšuje se tím vaše bezpečnost při manipulaci s autokamerou během jízdy a vy se tak můžete plně věnovat řízení.


Kvalitní noční režim

Kamera do auta LAMAX DRIVE C7 je také vybavena kvalitním nočním režimem. Pomocí optiky se skvělou světelností dochází k nahrávání i za zhoršených světelných podmínek, a to bez ztráty kvality videa.

Funkce WDR

Zkratka WDR označuje Wide Dynamic Range, tedy funkci pro rovnováhu kontrastu daných záběrů. Zvyšuje kvalitu záběrů u světelně nevyvážených míst, kde dochází ke kontrastu světla se stínem.


LED podsvícení kamery

Stala se vám nehoda za zhoršených světelných podmínek a potřebujete si ji zdokumentovat? Díky LED diodám se nemusíte obávat tmy nebo šera.

Obsah balení:

 • kamera LAMAX DRIVE C7
 • Nnpájecí kabel
 • USB kabel
 • držák na kameru
 • manuál

Technické parametry LAMAX DRIVE C7

 • displej: 2,4" HD screen
 • zorný úhel snímání: 150° 
 • rozlišení videa: FHD 1920×1080 (30 fps), HD 1280×720 (60 fps), VGA (30 fps)
 • video formát: AVI
 • typ paměti: MicroSD až 32 GB
 • mikrofon/repro: zabudované
 • GPS: volitelně (záznam rychlosti a souřadnic ve videu, zobrazení v aplikaci Google Maps)
 • frekvence: 50 Hz/60 Hz
 • TV výstup: NTSC/PAL
 • USB slot: USB 2.0
 • napětí: 5,5 V 1A
 • baterie: Li-pol baterie
 • systémové požadavky: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Katalogové číslo:LAMAX DRIVE C7
ZnačkaLamax
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
Miroslav
16. 1. 2019

Kameru jsem nainstaloval do auta a bez problémů funguje. Má široký úhel záběru a za mě splňuje to co jsem očekával.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.