Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Brusný kotouč RUPES HQ400 Film Abrasive P1500

brusný kotouč, zrnitost 1500, odvětrávaný, průměr 6"/150 mm, 1 ks
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Brusný kotouč RUPES HQ400 Film Abrasive P1500
-7 %
Novinka

Brusný kotouč RUPES HQ400 Film Abrasive P1500

Brusný kotouč RUPES se zrnitostí 1500 je určen pro odstranění defektů laku, a současně snížení nebo odstranění textury laku (tzv. "pomeranč"). Vhodný pro broušení s použitím vody. Po celé ploše má celkem 15 odvětrávacích děr. Určený pro všechny typy orbitálních leštiček a brusek. Brusné kotouče se používají pro rychlejší odstranění hlubších defektů v horní vrstvě laku. Opakovaným leštěním v některých případech není možné docílit úplného odstranění těchto výrazných defektů, navíc neustále opakované strojní leštění namáhá okolní, nepoškozený lak, který je leštěn spolu s defekty. Proto je vhodnější silně poškozenou část šetrně přebrousit a následně vyleštit běžným postupem.

Odvětrávací díry pomáhají odvádět částečky odbroušeného laku a snižují tak nebezpečí tvorby nechtěných, náhodných defektů laku způsobených těmito cizími tělesy mezi brusným kotoučem a povrchem laku. Brusná plocha kotouče není přichycena k pěnovému podkladu. Tato tenká konstrukce zajišťuje snížení nebo odstranění textury laku. Nepoužívejte tedy tento typ kotouče, pokud si přejete texturu laku (tzv. "pomeranč") zachovat! Brusné kotouče RUPES HQ400 Film Abrasive jsou ideální pro odstranění textury laku, hlubokých defektů, přípravů laků show carů apod. Mějte však na paměti, že odstranění textury laku může vrstvu bezbarvého laku (tzv. "clear coatu") oslabit až o 30-50%! Navíc na laku, který je zbaven textury, jsou více patrné i ty nejjemnější defekty!

Technické parametry

  • Zrnitost: 1500.
  • Průměr: 6" / 150 mm.
  • Uchycení: suchý zip.
  • Vhodné pro: orbitální leštičky a brusky.
  • Odvětrání: ano.
  • Počet odvětrávacích děr: 15.
Katalogové číslo:9.45237/1
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.