Ceník montáží u Ahifi

Vážení zákazníci,

vytvořili jsme pro vás jednoduchý orientační ceník nejběžnějších prací, které provádíme. Naše hodinová sazba je 599,- CZK vč. DPH. V níže uvedené tabulce najdete nejčastější úkony včetně času montáže a ceny. V případě, že bude vaše vozidlo nějakým způsobem nestandardní nebo po neodborném zásahu, může se čas strávený na vašem vozidle zvýšit. V drtivé většině případů se ale snažíme čas i cenu dodržet. V ceně montáže není započteno zboží ani žádný montážní materiál, vždy se jedná o cenu čistě za práci technika. Tento ceník jsme vytvořili proto, abyste si udělali reálný obrázek o tom, kolik může přibližně montáž u nás stát. Pokud máte zájem o montáž, která zde není uvedena, ochotně vám zpracujeme individuální nabídku přímo pro vás. Velmi oceníme, když nás oslovíte e-mailem na montaze@ahifi.cz, kde to společně do detailu probereme. Ceník je platný od 22.11.2019.

10 důvodů proč svěřit vaše auto do Ahifi

1. Fungujeme 15 let - jsme zde pro vás od roku 2005 a od té doby jsme získali spoustu zkušeností. Přejeme si, abyste od nás odjížděli vždy maximálně spokojení. Máte u nás jistotu, že tady budeme i v budoucnosti.

2. 10 000+ realizací - z naší dílny odjelo více jak 10 000 vozidel, na kterých jsme měli možnost provádět nejrůznější montáže na základě vašich přání. Díky tomu jsme nasbírali velké množství zkušeností. Rozdělávání interiérů vozidel bez poškození je pro nás už každodenní rutinou.

3. Dlouholeté zkušenosti - na montážní dílně pracují stabilně už několik let tři technici, pořád jedni a ti samí. Jsou dokonale sehraným týmem, který vyniká zručností, pečlivostí a spolehlivostí. Můžete se spolehnout, že vaše auto bude v těch správných rukou.

4. Velká montážní dílna - na stejném místě jako je naše kamenná prodejna najdete i montážní dílnu, o rozloze 120 m². Na naši dílnu se vejdou čtyři auta a zároveň díky 3,6 m garážovým vratům k nám může najet i obytné nebo nákladní auto.

5. Možnost vstupu na dílnu - Kdykoliv budete chtít, můžete se jít na vaše auto podívat. Stačí o to požádat jednoho z našich tří prodejců na kamenné prodejně, nic před vámi neskrýváme!

6. Osobní přístup - vozidlo si od vás přebírá technik, který vám jej po montáži i předá. Popíše vám průběh montáže, ukáže vše důležité a představí hlavní funkce. Ke každému vozidlu přistupujeme s maximální péčí a opatrností, používáme ochranné návleky na volant i sedačky a k autům se chováme jako k vlastním.

7. Kvalitní fotky - montážní technici mají k dispozici dvě profesionální plnoformátové bezzrcadlovky Sony Alpha A7 Mark III. Na přání vám fotky ihned po montáži ukážeme nebo nahrajeme na váš USB disk. Ty nejzajímavější montáže si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

8. Volkswagen Golf VII - po dobu montáže vám rádi zapůjčíme zánovní vozidlo VW Golf 7. generace v nejvyšší výbavě Highline a sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Můžete si zajet kamkoliv budete chtít a čas využít třeba k relaxaci, např. ve WELLNESS & SPA INFINIT MAXIMUS.

9. Lokalita - naše firma není umístěna na periferii nebo v průmyslové zóně. Ahifi najdete v lukrativní brněnské čtvrti Nový Lískovec, odkud se dostanete veřejnou dopravou do centra za 10 minut. Za rohem najdete nákupní centrum Campus Square, kde se můžete najíst nebo nakoupit.

10. Posezení a občerstvení - od 01.03.2020 budeme mít na naší prodejně možnost příjemného posezení s občerstvením. Dáte si vodu, Coca-Colu, RedBull, kávu ...?