Můj účet

Aktuální pracovní pozice v Ahifi

Každá perspektivní firma by měla lineárně růst a toho může být schopna pouze v případě, že na své pozice obsazuje zodpovědné a kvalitní zaměstnance, kteří dokážou firmu jako team posouvat kupředu. Nyní jsme se dostali do bodu, kdy potřebujeme i my dále růst a k tomu je nezbytné najít 2 další nové členy našeho teamu o 15 zaměstnancích. Pokud máte rádi naši firmu, hudbu, jste petrolheadi, prosím čtěte dál.

1. Montážní technik

Popis práce: dílně vládnou 4 naši technici, kteří se denně zabývají zejména odhlučněním a ozvučením vozidel. Jelikož poptávka po našich službách stále roste, potřebujeme pátého do party, který by náš team doplnil. Nový technik by pracoval v teamu na větších montážích odhlučněních a ozvučení vozidel, ale i samostatně, například při montáži autorádií, reproduktorů, subwooferů, couvacích kamer apod. 

Co požadujeme: velmi rádi tě naučíme vše potřebné, nicméně určité základní dovednosti a schopnosti požadujeme. Nejdůležitější je pro nás manuální zručnost a ideálně zkušenosti s rozděláváním vozidel. Dále požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail a čistotu. Hodit se ti budou i zkušenosti se základním ozvučením aut, ale není to podmínkou. 

Co nabízíme: zejména práci na plný úvazek v super kolektivu a neustále roustoucí, stabilní firmě. Vydělat si u nás můžeš 36 až 48 tisíc hrubého a samozřejmostí jsou i výrazné slevy na náš sortiment nebo příspěvek na multisport kartu. 

2. Administrativa, zahraniční obchod

Popis práce: rádi bychom do naší firmy přivítali novou slečnu nebo paní, která by měla na starost zejména objednávání zboží od našich zahraničních dodavatelů a okrajově administrativu spojenou s provozem eshopu a objednávky zákazníků. 

Co požadujeme: na tuto pozici je nezbytné ovádat velmi dobře angličtinu, dokázat se bezproblémově pohybovat v objednávkových formulářích, B2B eshopech a umět komunikovat s dopravci a celním úřadem. Praxe na podobné pozici není podmínkou, ale samozřejmě velkou výhodou. Dále požadujeme 100% spolehlivost, schopnost efektivní organizace vlastní práce, snahu postupně se učit sortimentu, se kterým obchodujeme (ozvučení aut, autokosmetika).

Co nabízíme: práci na plný úvazek na dobu neurčitou, super kolektiv a stabilní zaměstnání v neustále roustoucí firmě. Vydělat si u nás můžeš 25 až 28 tisíc hrubého a samozřejmostí jsou i výrazné slevy na náš sortiment nebo příspěvek na multisport kartu. 

3. Skladník

Popis práce: na našem skladu momentálně pracují 4 skladníci, kteří mají na starost příjem zboží od dodavatelů, naskladňování zboží do regálů, balení produktů k expedici a výdej balíků přepravcům. A jelikož sklady neustále rozšiřujeme a balíků posíláme čím dál více, už to dál bez pomoci dalšího člověka nezvládneme. 

Co požadujeme: na skladě je důležitá maximální pečlivost, spolehlivost, pracovitost a dobrá organizace práce. Je nezbytné zákazníkům poslat přesně to, co si objednali a dělat minimum chyb. Praxe na podobné pozici bude pro tebe výhodou, ale nikoliv podmínkou, vše podstatné tě naučíme.

Co nabízíme: víme, že práce skladníka není vůbec snadná. Vysoké pracovní nasazení, celodenní soustředění a schopnost nedělat zbytečné chyby je nezbytné adekvátně ocenit. Nabízíme nástupní plat 27 tisíc hrubého, který se po zapracování zvedne na rovných 30 tisíc. Pokud budeme s tebou spokojeni, může tě čekat i další osobní ohodnocení. Mladý a přátelský kolektiv je u nás samozřejmostí, stejně tak jako slevy na sortiment a příspěvek na sport a kulturu!   

4. Překladatel do maďarštiny

Popis práce: po úspěšné slovenské mutaci eshopu jsme se rozhodli expandovat i do Maďarska a nabídnout naše produkty místnímu trhu. K tomu potřebujeme najít nového zaměstnance do kanceláře, který je český nebo slovenský rodilý mluvčí a umí dokonale maďarsky nebo má maďarštinu jako druhý rodilý jazyk. Vzhledem k tomu, že celý eshop je přeložený do slovenštiny, je možné maďarskou mutaci překládat ze slovenského jazyka. Náplní práce bude postupné překládání všech produktů, článků, kategorií a po spuštění i případná komunikace s maďarskými zákazníky.  

Co požadujeme: kromě perfektní maďarštiny jsou nezbytné i základy stylistiky, aby se texty pouze strojově nepřekládaly a dávaly smysl rodilým mluvčím. Pro tuto pozici dále požadujeme 100% spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou a výborný zdravotní stav. 

Co nabízíme: v dnešní těžké době nabízíme stabilní pozici ve společnosti, která i v době covidu neustále roste, rozvíjí se a žádná vládní omezení tento trend nenarušují. Pozice překladatele je na dobu neurčitou a nekončí přeložením celého eshopu. Prakticky denně přidáváme nové produkty, články, aktuality a vše se musí neustále překládat. Po spuštění eshopu bude navíc náplní práce i komunikace s maďarskými zákazníky. Nástupní plat jsme nastavili na 28 tisíc, který se po zapracování zvedne na 32 tisíc. Samozřejmostí jsou i výrazné slevy na náš sortiment nebo příspěvek na multisport kartu. 


V případě, že Vás nabídka zaujala, posílejte životopis na sudak@ahifi.cz!

Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku

3|Jakub Kamas , 12.11.2021, 11:41
Dobrý den,měl bych zájem o práci na pozici Montážní technik. Prosím o bližší informace.Děkuji, s pozdravem KamasTel.: 721 189 650
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 12.11.2021 13:49
Dobrý den, ohledně volného pracovního místa se prosím obraťte na kolegu Louly a to nejlépe na mail loula@ahifi.cz a to nejlépe včetně životopisu. 
2|Vladimír Povolný , 18.11.2021, 09:46
Dobrý den, je ještě pozice montážního technika volná? Pokud ano tak bych poprosil o bližší informace o pozici.Děkuji Povolný.Mám 15 let praxe jako mechanik údržbář.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 18.11.2021 16:30
Dobrý den, ohledně pracovní pozice prosím kontaktujte kolegu Loulu. Loula@ahifi.cz . 
1|Lukas Katzer , 03.12.2021, 09:33
Dobrý den,Četl sem nabídku pracovní pozice Montážní Technik a docela mě zaujala.Tímto bych se rád zeptal zda-li zmiňovaná pracovní pozice je stále aktuální. Případně není překážkou se osobně sejít a doplnit informace z mé strany.Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne L.Katzer
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 03.12.2021 10:57
Dobrý den Lukáši, poprosíme o zaslání CV na email dotazy@ahifi.cz . Předáme životopis kompetentní osobě a ta se Vám nesledně ozve. Děkujeme za zájem a také přejeme hezký zbytek dne.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.