Můj účet

Aktuální pracovní pozice v Ahifi

Zastáváme názor, že každá úspěšná firma by měla lineárně růst, a toho může být schopna pouze v případě, že na své pozice obsazuje zodpovědné a kvalitní zaměstnance. Nyní jsme se dostali k bodu, kdy nám v růstu brání nedostatek schopných kolegů/kolegyň. Pokud máte Ahifi rádi, víte o někom, kdo je schopný a chtěl by u nás pracovat, prosím, řeknětu mu o nás, uvítáme to. V létě letošního roku se budeme stěhovat do moderních, nově postavených prostor v brněnské čtvrti Líšeň, kde se zásadně změní kvalita pracovního prostředí a firma získá potřebný prostor pro další růst. Na profesionální zázemí se už moc těšíme! V současnosti máme čtyři volné pracovní pozice, které zde stručně popíšíme. Detailní popis (vč. platového ohodnocení) je rozepsaný na pracovních webech "prace.cz" a "jobs.cz", kde se dá na danou pozici reagovat, a kam nám prosím v případě zájmu zasílejte životopisy. Děkujeme Vám!

1. Montážní technik - odhlučnění aut

Zájem o naše služby odhlučnění a high-end hudby do auta byl v roce 2021 extrémní a situace v roce 2022 je taková, že zájem stále roste a k pokrytí poptávky potřebujeme další montážní techniky, bez kterých nelze potávku našich zákazníků uspojit. U této pozice jde hlavně o rozdělávání a demontáž interiérů aut a instalaci tlumení. Navíc se zde setkáte s různými zajímavými auty a zakázkami, které jsou něčím vyjímečné a netradiční. 

2. Zákaznická podpora / back office

Příjemný pracovník na pozici back office je do jisté míry vizitkou firmy, a proto hledáme někoho milého, empatického a schopného právě na tuto pozici. V současnosti zde na této pozici pracují tři kolegyně a bylo by skvělé, kdyby se našla další kolegyně, která si mezi naše dámské osazenstvo osobnostně "sedne" a bude se jim spolu dobře pracovat.

3. Skladník - vysoce oceňovaný kolega

Kvalitní skladník je nedílnou součástí naší firmy a je v našem týmu vysoce ceněným kolegou. Skladníci jsou tzv. "svaly firmy" a bez nich by se firma nemohla hýbat. V současnosti máme ještě sklad na ulici Rybnická 531/107, ale nejpozději v létě tohoto roku začneme fungovat v nové moderní hale, kde bude hi-tech sklad, a práce tam bude učitě zajímavá.

4. Content creator - sociálních sítí král

Doba je dnes taková, že kdo dobře neobhospodařuje svoje sociální sítě, ten jakoby skoro nebyl. Jsme rádi a vážíme si toho, že máme ty nejlepší zákazníky, a i když nejsme tolik aktivní na sociálních sítích, stále u nás zákazníci nakupují ve velké míře. Chtěli bychom to ale změnit, a k tomu potřebujeme někoho, kdo obsah na sociálních sítích ovládá a umí ho tvořit. Pracujeme s vysoce kvalitními produkty, za kterými si stojíme, a nebude určitě problém vytvořit zajímavou a přitažlivou propagaci.
Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku

5|Jakub Kamas , 12.11.2021, 11:41
Dobrý den,měl bych zájem o práci na pozici Montážní technik. Prosím o bližší informace.Děkuji, s pozdravem KamasTel.: 721 189 650
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 12.11.2021 13:49
Dobrý den, ohledně volného pracovního místa se prosím obraťte na kolegu Louly a to nejlépe na mail loula@ahifi.cz a to nejlépe včetně životopisu. 
4|Vladimír Povolný , 18.11.2021, 09:46
Dobrý den, je ještě pozice montážního technika volná? Pokud ano tak bych poprosil o bližší informace o pozici.Děkuji Povolný.Mám 15 let praxe jako mechanik údržbář.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 18.11.2021 16:30
Dobrý den, ohledně pracovní pozice prosím kontaktujte kolegu Loulu. Loula@ahifi.cz . 
3|Pavel Maliňák , 03.02.2022, 08:49
Dobrý den, je ještě pozice skladníka stále volná? Díky za odpověď
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 03.02.2022 13:09
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, pozice je stále aktuální, v případě zájmu poprosím o zaslání životopisu na email dotazy@ahifi.cz .
2|Michaela , 25.06.2022, 19:14
Dobrý denMěla bych velký zájem u vás pracovat na pozici skladník.Jenže to má malý háček,nemohu podat výpověd dříve jak v září-říjen.Mám bohatou praxi,15 let ve skladu ,průkaz na VZV, inventurní práce,kontrola materiálu,vychystávání,balení materiálů,zaskladnovaní,vyskaldnování,příjem,znalost systému SAP.... atdKdyž vám pošlu životopis a vy byste potřebovali nového skladníka,okolo prosince ,ledna , dali byste mi vědět prosím?.Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.S pozdravemNerudová Michaela
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 27.06.2022 08:58
Dobrý den, děkujeme za zájem, poprosím o zaslání těchto informací, společně s CV, na email dotazy@ahifi.cz .
1|Lukas Katzer , 03.12.2021, 09:33
Dobrý den,Četl sem nabídku pracovní pozice Montážní Technik a docela mě zaujala.Tímto bych se rád zeptal zda-li zmiňovaná pracovní pozice je stále aktuální. Případně není překážkou se osobně sejít a doplnit informace z mé strany.Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne L.Katzer
Odpověď: Marek Flek - AHIFI.CZ, 03.12.2021 10:57
Dobrý den Lukáši, poprosíme o zaslání CV na email dotazy@ahifi.cz . Předáme životopis kompetentní osobě a ta se Vám nesledně ozve. Děkujeme za zájem a také přejeme hezký zbytek dne.