Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Aktuální pracovní pozice v Ahifi

Každá perspektivní firma by měla lineárně růst a toho může být schopna pouze v případě, že na své pozice obsazuje zodpovědné a kvalitní zaměstnance, kteří dokážou firmu jako team posouvat kupředu. Nyní jsme se dostali do bodu, kdy potřebujeme i my dále růst a k tomu je nezbytné najít 2 další nové členy našeho teamu o 15 zaměstnancích. Pokud máte rádi naši firmu, hudbu, jste petrolheadi, prosím čtěte dál.

1. Montážní technik

Popis práce: dílně vládnou 4 naši technici, kteří se denně zabývají zejména odhlučněním a ozvučením vozidel. Jelikož poptávka po našich službách stále roste, potřebujeme pátého do party, který by náš team doplnil. Nový technik by pracoval v teamu na větších montážích odhlučnění a ozvučení vozidel, ale i samostatně například při montáži autorádií, reproduktorů, subwooferů, couvacích kamer, apod. 

Co požadujeme: velmi rádi tě naučíme vše potřebné, nicméně určité základní dovednosti a schopnosti požadujeme. Nejdůležitější je pro nás manuální zručnost a ideálně zkušenosti s rozděláváním vozidel. Dále požadujeme 100% spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail a čistotu. Hodit se ti budou i zkušenosti se základním ozvučením aut, ale není to podmínkou. 

Co nabízíme: zejména práci na plný úvazek v super kolektivu a neustále roustoucí, stabilní firmě. Vydělat si u nás můžeš 36 až 48 tisíc hrubého a samozřejmostí jsou i výrazné slevy na náš sortiment nebo příspěvek na multisport kartu. 

2. Skladník

Popis práce: na našem skladu momentálně pracují 4 skladníci, kteří mají na starost příjem zboží od dodavatelů, naskladňování zboží do regálů, balení produktů k expedici a výdej balíků přepravcům. A jelikož sklady neustále rozšiřujeme a balíků posíláme čím dál více, už to dál bez pomoci dalšího člověka nezvládneme. 

Co požadujeme: na skladě je důležitá maximální pečlivost, spolehlivost, pracovitost a dobrá organizace práce. Je nezbytné zákazníkům poslat přesně to, co si objednali a dělat minimum chyb. Praxe na podobné pozici bude pro tebe výhodou, ale nikoliv podmínkou, vše podatné tě naučíme.

Co nabízíme: víme, že práce skladníka není vůbec snadná. Vysoké pracovní nasazení, celodenní soustředění a schopnost nedělat zbytečné chyby je nezbytné adekvátně ocenit. Nabízíme nástupní plat 27 tisíc hrubého, který se po zapracování zvedne na rovných 30 tisíc. Pokud budeme s tebou spokojeni, může tě čekat i další osobní ohodnocení. Mladý a přátelský kolektiv je u nás samozřejmostí, stejně tak jako slevy na sortiment a příspěvek na sport a kulturu!   


V případě, že Vás nabídka zaujala  posílejte životopis na sudak@ahifi.cz!

Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.