Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co je potřeba k montáži reproduktorů ve Škoda Superb 2?

Pro výměnu předních reproduktorů ve Škoda Superb 2 je zapotřebí:

  1. MDF podložky pro přední dveře - D.MDF.SKODA03 ... je nutná malá úprava na dveřní výplně v místech, kde dosedá MDF podložka na tapecírunk, řeže se okruží a plastové výstupky.
  2. adaptéry na připojení reproduktor - ZRS-AG-13 ... U koncernových vozidel je potřeba prohodit kabely v adaptéru, jinak hrozí přepólování!
Přední reproduktory u Škoda Superb 2 mají velikost 200 mm, rozměr se redukuje na běžný průměr 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Superb 2: Gladen M 165 V2. Pro výrazně lepší požitek z hudby doporučujeme tlumení dveří.

Pro výměnu zadních reproduktorů Škoda Superb 2 použijte:

  1. MDF podložky pro zadní dveře - D.MDF.SKODA03
  2. adaptéry na připojení reproduktorů - ZRS-AG-13 (pouze pokud jsou z výroby instalovány originální reproduktory, jinak není zapotřebí). ... U koncernových vozidel je potřeba prohodit kabely v adaptéru, jinak hrozí přepólování!
  3. 10 metrů reprokabelu - Sinus Live NL1,5-S (pokud reproduktory z výroby nejsou)
  4. 4x PIN do ISO kostky - 254082 (pokud reproduktory z výroby nejsou)
  5. sadu FAST-ON konektorů - Sinus Live SET-3 (pokud reproduktory z výroby nejsou)
Velikost zadních reproduktorů u Škoda Superb 2 je 200 mm, rozměr se redukuje na běžný průměr 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Superb 2: Gladen M 165 V2 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax.

Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Škoda Superb 2. Naleznete zde více variant námi doporučených reproduktorů v několika cenových kategoriích. V ceně jsou již nutné redukce pro montáž reproduktorů.

Odborná montážní dílna

Máte strach, že výměnu reproduktorů sami nezvládnete nebo není kde reproduktory vyměnit? Využijte služeb moderní montážní dílny v Brně, kde vám reproduktory na vaše přání namontujeme.

Dveře Škoda Superb 2
(FOTO: www.ahifi.cz)