Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co je potřeba k výměně reproduktorů ve Škoda Fabia 3?

Pro výměnu předních reproduktorů ve Škoda Fabia 3 je zapotřebí:

  1. MDF podložky pro přední dveře - MDF-D.14 (je nutná lehká úprava dveřní výplně v místě, kde dosedá MDF podložka na tapecírunk, pokud se dveřní výplň neupraví, hrozí drnčení dveřní výplně!)
  2. adaptéry na připojení reproduktorů - ZRS-AG-13 ... U koncernových vozidel je potřeba prohodit kabely v adaptéru, jinak hrozí přepólování!
Velikost předních reproduktorů u Škoda Fabia 3 je 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Fabia 3: Gladen M 165 V2. Pokud si chcete dopřát výrazně lepší požitek z hudby, radíme také vytlumit dveře. 
 

Pro výměnu zadních reproduktorů Škoda Fabia 3 použijte:

  1. MDF podložky pro zadní dveře - MDF-D.14 ... (je nutná lehká úprava dveřní výplně v místě, kde dosedá MDF podložka na tapecírunk, pokud se dveřní výplň neupraví, hrozí drnčení dveřní výplně!)
  2. adaptéry na připojení reproduktorů - ZRS-AG-13 (pouze pokud jsou z výroby instalovány originální reproduktory, jinak není zapotřebí). U koncernových vozidel je potřeba prohodit kabely v adaptéru, jinak hrozí přepólování!
  3. 9 metrů reprokabelu - Sinus Live NL1,5-S (pokud reproduktory z výroby nejsou)
  4. 4x PIN do ISO kostky- 254082 (pokud reproduktory z výroby nejsou)
  5. sadu FAST-ON konektorů - Sinus Live SET-3 (pokud reproduktory z výroby nejsou)
Velikost zadních reproduktorů u Škoda Fabia 3 je 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Fabia 3: Gladen M 165 V2 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax.

Odborná montážní dílna

Máte strach, že výměnu reproduktorů sami nezvládnete nebo nemáte kde reproduktory vyměnit? Využijte služeb moderní montážní dílny v Brně, kde vám reproduktory na vaše přání vyměníme.