Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Gladen a Dodo Juice nyní se slevou 20 %

Slevová akce ve výši 20 % na dvě nejoblíbenější značky na Ahifi! Gladen je dlouhodobě nejprodávanější výrobce na našem eshopu a to zejména díky velmi kvalitním reproduktorům, zesilovačům, subwooferům a také tlumícím materiálům, které jste si hodně oblíbili. Slevu 20 % můžete využít na nákup nového ozvučení, ale také odhlučnění, protože právě s tlumícími materiály značky Gladen nejčastěji pracujeme. Segment autokosmetiky zastupuje anglický výrobce Dodo Juice, který nabízí ucelené portfolio špičkových produktů vhodných pro péči o vaše plechové miláčky. 

Tipovačka na našem Facebooku

A jak souboj oblíbených výrobců Gladen a Dodo Juice dopadne? Na našem Facebooku můžete v komentářích pod příspěvkem tipovat, od kterého výrobce prodáme během akce více produktů. Zakoupí naši zákazníci více zboží od Gladenu, nebo si spíše zkrášlí své auto díky přípravkům od Dodo Juice? Ze správně tipujících vylosujeme 1 výherce, který obdrží hodnotné produkty ze sortimentu od vítězného výrobce. Akce končí v pátek 25.10.2019 a stejný den vylosujeme výherce soutěže. A na jaké výhry se můžete těšit?
  • Komponentní reproduktory Gladen Alpha 165 v případě vítězství značky Gladen.
  • Balíček autokosmetiky Dodo Juice v ceně 2500 Kč, pokud se prodá více zboží od Dodo Juice. 
Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.