Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Má smysl poslouchat originální reproduktory?

Denně montujeme na naší dílně nové reproduktory a častěji se setkáváme s relativně dražšími vozy, kde by člověk očekával i kvalitní ozvučení resp. kvalitní auto-reproduktory. Dnešní doba je dobou nejrůznějších asistentů, asistent jízdních pruhů, asistent samobrždění, asistent mrtvého úhlu a to vše stojí peníze za vývoj a implementaci a domníváme se, že na druhé straně pak výrobci aut začali výrazně šetřit na reproduktorech do auta. Chceme Vám začít ukazovat jak reproduktory, které jsou montovány v továrně, vypadají.

Na dílně jsme měli novou Škodu Octavii 3. generace, která byla nadstandartně vybavená a dle slov zákazníka byla pořizovací cena lehce přes 800.000,-. Zákazníkovi se ale nelíbilo, jak vozidlo hraje, a proto nás oslovil s pomocí, jak tuto situaci vyřešit. Náš návrh byl jasný, výměna reproduktorů, což je prvek, který nejvíce v autě ovlivňuje zvuk. Pro příklad ukazujeme na fotografiích rozdíl mezi továrním ozvučením a novými reproduktory, které jsou levnější a hrají podstatně lépe než ty, které se dnes do aut montují.
 

Fotogalerie originálních reproduktorů Škoda Octavia III. (2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.