Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Škoda Superb 1
Sdílet na Facebook Like

Škoda Superb 1 - montáž předních a zadních reproduktorů, instalace zesilovače, odhlučnění a montáž 2DIN mulimediálního autorádia

Popis instalace:
 
Máte rádi svoje auto a nechystáte se ho vyměnit, ale výbava a ozvučení už Vám nevyhovuje? Náš zákazník ze Slovenska se rozhodl pro radikální řez a nechal si od nás vyměnit kompletní hudbu ve svém pečlivě udržovaném voze Škoda Superb 1. Jak ve předních tak v zadních dveřích byly instalovány audiofilní reproduktory Gladen ZERO 165, které se ručně vyrábějí v Německu. Přední reproduktory a 8" subwoofer jsou napájeny ze 4-kanálového zesilovače Mosconi ONE 120.4, který dodá systému potřebnou kontrolu a dynamiku. Jako hlavní jednotka je výherce EISA 2013/2014 2DIN multimediální autorádio s navigací a wi-fi Kenwood DNN-9230DAB. Nesmělo chybět důkladné vytlumení dveří, odhlučnění kufru a prostoru pod zadními sedadly kudy se hluk do auta dostává a citlivé nastavení celé aparatury na samotné finále. Výsledek byl excelentní na danou cenovou relaci.
 
Použité komponenty:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.