Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Subaru Impreza WRX STI - výměna předních a zadních reproduktorů, instalace 4-kanálového zesilovače

Popis instalace:

Moderní Subaru jsou na tom po zvukové stránce bohužel hodně pod obvyklým průměrem, značka se u vozidel zaměřuje na jiné věci než na kvalitní ozvučení. Zákazník má rád jak sportovní vozy, tak kvalitní zvuk, který mu ale scházel. Pro maximální využití poměru cena/výkon jsme zvolili špičkové německé Gladen Zero 165 do předních dveří a koaxiální reproduktory Gladen RC 165 do zadních dveří, vše poháněno 4-kanálovým zesilovačem od JL Audia, který byl umístěn pod přední sedadlo -> není vidět, nezavazí, ale je možné ho nastavovat celkem rychle v případě potřeby. Handicapem bohužel zůstal zdroj signálu, tedy originální autorádio samotné, které by zasloužilo také výměnu, pak by na 100% vynikla kvalita instalace a reproduktorů samotných. Výsledek byl i na originální autorádio nečekaně vyvážený a dočkal se nadšení u zákazníka.
 
Použité komponenty:
774 718 775
Položky označené * je nutné vyplnit
Montujeme pouze zboží, které bylo zakoupeno v našem obchodě.

Články související s článkem "Subaru Impreza WRX STI - výměna předních a zadních reproduktorů, instalace 4-kanálového zesilovače:"

Subaru Impreza WRX STI

Zobrazit podrobný popis montážeZpět na výpis článků

Váš nákupní košík0 ks, cena 0
Vyberte měnu:


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
Proč nakoupit u nás
Další výhody nákupu