Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Pozor! 22. 9. 2017 se chystáme na kompletní inventuru. Z toho důvodu bude prodejna zavřena a nebudeme vyřizovat ani objednávky na e-shopu. Děkujeme za pochopení! Tým Ahifi

Subaru Impreza WRX STI
Sdílet na Facebook Like

Subaru Impreza WRX STI - výměna předních a zadních reproduktorů, instalace 4-kanálového zesilovače

Popis instalace:

Moderní Subaru jsou na tom po zvukové stránce bohužel hodně pod obvyklým průměrem, značka se u vozidel zaměřuje na jiné věci než na kvalitní ozvučení. Zákazník má rád jak sportovní vozy, tak kvalitní zvuk, který mu ale scházel. Pro maximální využití poměru cena/výkon jsme zvolili špičkové německé Gladen Zero 165 do předních dveří a koaxiální reproduktory Gladen RC 165 do zadních dveří, vše poháněno 4-kanálovým zesilovačem od JL Audia, který byl umístěn pod přední sedadlo -> není vidět, nezavazí, ale je možné ho nastavovat celkem rychle v případě potřeby. Handicapem bohužel zůstal zdroj signálu, tedy originální autorádio samotné, které by zasloužilo také výměnu, pak by na 100% vynikla kvalita instalace a reproduktorů samotných. Výsledek byl i na originální autorádio nečekaně vyvážený a dočkal se nadšení u zákazníka.
 
Použité komponenty:
Upozorňujeme, že uvedená cena byla platná v době této konkrétní montáže.
V současnosti se může mírně lišit. Pro aktuální cenu nás prosím kontaktujte.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.