Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Vánoce na Ahifi = -20% na 20 populárních značek

Neúčastnili jsme se celorepublikového davového šílenství v podobě Black friday, a to zejména ze dvou důvodů. Prvním z nich byla právě končící velká podzimní akce, v rámci které bylo maximálně zlevněno velké množství vašich oblíbených produktů. Především jsme pro vás ale chystali prosincovou akční nabídku, kterou spouštíme 1. prosince. 

Sleva 20% na sortiment vybraných výrobců

Po téměř celý prosinec, konkrétně od 1. do 20. prosince 2019, můžete zakoupit se slevou 20% zboží vybraných výrobců autohifi a autokosmetiky z naší nabídky. Vybírat můžete mezi vašemi 20 oblíbenými výrobci. Nejedná se tedy o akci na jednotlivé produkty jako u podzimní akce, ale na kompletní sortiment daného výrobce. Věříme, že si každý najde svoji oblíbenou značku a produkty, které může zakoupit s cenovým zvýhodněním.

Sleva 10% na dárkové poukazy

Pokud stále nevíte, čím potěšit vaše blízké a kamarády, mohou být tím pravým řešením naše dárkové poukazy, které můžete zakoupit se slevou 10%. Poukazy nabízíme v pěti hodnotách, konkrétně 500,- Kč, 1000,- Kč, 1500,- Kč, 2500,- Kč a 5000,- Kč a můžete si vybrat mezi elektronickou nebo tištěnou podobou. Poukaz platí dva roky od zakoupení a kromě dárku vašim blízkým ho můžete využít i jako formu zajímavé slevy, pokud u nás plánujete nějaké produkty zakoupit.

Možnost vrácení zboží do konce ledna 2020

Ať už zakoupíte produkty na našem e-shopu nebo prodejně, můžete je bez udání důvodu vrátit do konce ledna 2020. Zboží musí být samozřejmě nepoužité, nepoškozené a v původním obalu. V takovém případě vám vrátíme peníze, případně vyměníme za něco jiného z naší nabídky. Záleží jen na vás. 

Tak to jsou Vánoce na Ahifi. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a uděláte tak radost sobě nebo svým blízkým.

Vaše Ahifi.cz

Autor: Ing. Karel Konečný
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.