Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Pozor! 22. 9. 2017 se chystáme na kompletní inventuru. Z toho důvodu bude prodejna zavřena a nebudeme vyřizovat ani objednávky na e-shopu. Děkujeme za pochopení! Tým Ahifi

VW Passat
Sdílet na Facebook Like

Volkswagen Passat - výměna originálního autorádia za 2DIN autorádio + montáž subwooferu

Popis instalace:

Klasický problém u koncernových vozidel -> chybí basy. Do VW Passat byl instalován velmi populární akční set JBL GT5-1204BR + Carpower HPB-1502, který ve většině případů hraje lépe než aktivní boxy do 6000,-. Nespornou výhodou oproti "aktivkám" je jednoduché, bezpečné a rychlé odpojení subwooferu od zesilovače a možnost převézt např. větší nákup, kdy v garáži necháte pouze subwoofer JBL. Originální autorádio VW bylo vyměněno za špičkový 2DIN Kenwood s dotykovým displejem, kde je možno přehrávat filmy přes CD-DVD nebo USB-flash disk. Nově může zákazník i bezdrátově telefonovat díky technologii Bluetooth®, která je v novém autorádiu vestavěna. Na novém autorádiu byly nastaveny i potřebné korekce a celkově byl zvuk sladěn tak, aby originální reproduktory nebyly přetěžovány.
 
Použité komponenty:
Upozorňujeme, že uvedená cena byla platná v době této konkrétní montáže.
V současnosti se může mírně lišit. Pro aktuální cenu nás prosím kontaktujte.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.