Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Volkswagen Touareg II ABT - montáž předních a zadních reproduktorů, instalace 4-kanálového zesilovače, montáž monobloku a dualboxu

Popis instalace:

Volkswagen Touareg II v optické úpravě ABT vypadá úžasně, k dokonalému zážitku z jízdy patří i kvalitní a výkonné audio. Zákazník se živí hudbou a ke spokojenosti potřebuje jak špičkový zvuk, tak dostatek výkonu. Instalovali jsme na danou cenu bezkonkurenční reproduktory Gladen ZERO 165.2 DC do předních dveří, do zadních dveří Gladen ZERO 165. Jako vždy jsme si důkladně pohráli s nastavením výhybek a s nastavením high-endového zesilovače Mosconi Gladen AS 100.4, který zvukem přímo navazuje na reproduktory Gladen a designem ladí s karoserií vozu. O basy se stará v kufru na zakázku vyrobený dvojbox osazený špičkovými subwoofery Gladen SQX 12, které mají výkon 600 W RMS jednotlivě, čili celkem 1200 W RMS! Výsledek? Jedno z absolutně nejlépe ozvučených vozidel, co od nás odjíždělo.
 
Použité komponenty:
774 718 775
Položky označené * je nutné vyplnit
Montujeme pouze zboží, které bylo zakoupeno v našem obchodě.

Články související s článkem "Volkswagen Touareg II ABT - montáž předních a zadních reproduktorů, instalace 4-kanálového zesilovače, montáž monobloku a dualboxu:"

VW Touareg II

Zobrazit podrobný popis montáže

VW Touareg II

Zobrazit podrobný popis montážeZpět na výpis článků

Váš nákupní košík0 ks, cena 0
Vyberte měnu:


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
Proč nakoupit u nás
Další výhody nákupu