Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

dárkový poukaz 1000 CZK

šek v hodnotě 1000,- na nákup v našem obchodě
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
dárkový poukaz 1000 CZK
Pokud byste rádi někomu udělali radost pěkným dárkem a nevíte, který by byl vhodný, můžete zkusit darovat poukaz na naše zboží a ulehčit si tak dlouhé rozhodování.

Za poukaz lze směnit jakékoliv zboží ve stejné ceně, případně ji použít jako slevu na zboží, pokud budete chtít zakoupit zboží ve vyšší ceně než je hodnota poukázky.

Objednejte Dárkový kupón příslušné hodnoty. Obratem Vám bude doručeno potvrzení Vaší objednávky. Následně Vám zašleme údaje k zaplacení částky, odpovídající hodnotě poukazu.

Po zaplacení příslušné částky na náš účet Vám emailem doručíme dárkový poukaz s unikátním kódem. Tento kód se použije v prvním kroku objednávky na našem eshopu a z objednávky se odečte hodnota dárkového poukazu. Poukaz je možné zaslat i na dobírku, ale jednodušší je zaslání emailem v případě platby předem.

Platnost poukazu je omezena vždy na 6 měsíců od data zaplacení hodnoty poukazu! Na nákup poukazu se nevztahují žádné věrnostní slevy. Ty lze uplatnit až při realizaci objednávky konkrétního zboží.

V případě nevyčerpání ceny poukázky nelze vrátit peníze. Poukázku je nutno použít při jednom nákupu na jeden prodejní doklad.

Každý slevový kupón lze použít pouze jednou, poté je kupón neplatný.

Ing. Karel Šudák - www.ahifi.cz vede databázi platných vydaných kupónu a neručí za ztrátu či jiné zneužití vašeho kupónu.
Katalogové číslo:D1000

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
3 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.