Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Harman Kardon GO+PLAY wireless white reproduktor

elegantní, bezdrátový reproduktor navržený tak, aby dodal vaší digitální hudbě podporu ve stylu a zvuku
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Ostatní
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Harman Kardon GO+PLAY wireless white reproduktor
Prodej skončil


Moderní způsob na přehrávání vaší hudby za pochodu Stylová forma se potkává s mimořádnou funkcí v tomto vysoce výkonném, bezdrátovém reproduktoru. Tento přenosný Harman Kardon® Go + Play™ Wireless reproduktor vyplní jakýkoliv prostor širokou škálou vysokých, středových a zvučných basových tónů. Streamuje hudbu z jakéhokoliv Bluetooth® zařízení a je navržený na fungování s iPad mini, iPad (čtvrté generace), iPhone 5, iPod touch (páté generace) nebo iPod nano (sedmé generace). A jeho HARMAN TrueStream™ bezdrátová technologie zaručuje zvuk nejvyšší kvality. Získáte výkonný, osobitý Harman/Kardon zvuk, který si zamilujete – a to v neposkvrněném, přenosném provedení. Takže uchopte elegantní rukojeť z nerezové ocele a vezměte si tento úžasný zvuk všude s sebou. Na první pohled

- Bluetooth-vyhovující
- HARMAN TrueStream technologie
- Elegantní, moderní průmyslový design
- Technologie inteligentní ekvalizace (EQ)
- Dva Atlas woofery a dva Ridge tweetery
- Dvojité zesílení
- Režim napájení bateriemi a elektrickou sítí
- USB nabíjecí port
- Technologie ovládání dotykem
- 3.5 mm stereo vstupní konektor
- Bezplatná aplikace Harman/Kardon dálkového ovladače
- Kompatibilita s Apple iPad mini a iPhone 5

Vynikající zvuk a styl navržený tak, aby vás rozhýbal – a pohyboval se s vámi.

Bluetooth vyhovujícíDvojité zesílení
Přiznejme si to, většina našich audio zařízení je Bluetooth-vyhovujících. A nepoužíváme je jen na hudbu; sledujeme taktéž filmy a hrajeme hry. Můžete připojit vaše Bluetooth-vyhovující zařízení jako je váš tablet, telefon a laptop k Harman/Kardon Go + Play Wireless a dosáhnout tak jedinečné kvality zvuku ze všech vašich audio zařízení.Krásný zvuk a jedinečná účinnost dělají Harman/Kardon Go + Play Wireless šikovnějším, než je váš průměrný přenosný reproduktor. Použitím dvojitého zesílení jsou jeho woofery a tweetery zesílené nezávisle pro výjimečně bohatý a čistý zvuk. Pomocí Harman/Kardon Go + Play Wireless zažijete jasné výšky a středy spolu s pronikavými, burácejícími basy. Toto zařízení výrazně překoná výrobky jiných společností v této kategorii.
Kompatibilita s Apple iPad mini a iPhone 5Elegantní, moderní průmyslový design
Go + Play Wireless streamuje vysoce kvalitní zvuk z iPad mini, iPad (čtvrté generace), iPhone 5, iPod touch (páté generace) nebo iPod nano (sedmé generace). Takže nezáleží na tom, které zařízení značky Apple používate, obohatíte vaši oblíbenou hudbu překrásným zvukem od Harman/Kardon.Vysoce výkonný Harman/Kardon Go + Play Wireless reproduktor kombinuje ušlechtilou užitečnost s absolutně funkčním průmyslovým designem. Jeho stylový, umírněný vzhled doplňuje prakticky jakýkoliv projekt interiérového designu.
HARMAN TrueStream technologieDva Atlas woofery a dva Ridge tweetery
HARMAN TrueStream technologie zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém streamování zvuku prostřednictvím Bluetooth připojení. Naše výrobky vždy používají nejmodernější, nejpokrokovější možnosti bezdrátové technologie na zajištění zvuku nejvyšší kvality, bez ohledu na to, jakou aplikaci nebo zdrojové zařízení používáte.Bohatý, širokospektrální zvuk s pevnými, burácejícími basy, které důsledně vyplní zvukový prostor – to milovníci hudby chtějí a to Harman/Kardon Go + Play Wireless dodává. Bez ohledu na způsob a místo přehrávání tohoto luxusního, špičkového reproduktoru, jeho zvuk bude vždy znít jedinečně.
Technologie inteligentní ekvalizace (EQ)Režim napájení bateriemi a elektrickou sítí
Máme počítačově optimalizovaný Harman/Kardon Go + Play Wireless reproduktor na produkování úplně obklopujícího, místnost zaplňujícího zvuku. S technologií inteligentní ekvalizace (EQ) za účelem výrazného zlepšení stereo vyobrazení, dodává tento reproduktor dynamicky laděnou digitální audio dráhu, která v podstatě vede k nepřekonatelné přesnosti výkonu. Jde jen o noblesní způsob vyjadřující to, jak zní tento systém jedinečně, bez ohledu na to, jak ho používáte.Systém Harman/Kardon Go + Play Wireless používá osm alkalických baterií typu D na zajištění hudebního toku, když se nachází venku. Když ho připojíte k elektrické síti, systém používá střídavý proud, čímž se šetří baterie. Takže, když vás společenský program dostane pryč od světa elektrických zásuvek, nevytrhne vás od vaší jemné chuti hudby.

Obsah balení:

  • 1 Harman/Kardon Go + Play Wireless reproduktor
  • 1 síťový adaptér
  • Návod na obsluhu

Hlavní funkce:

Měniče: Dva Ridge a dva Atlas převodníky
Výkon: Tweetery: 2 x 15 W @ 1% THD; Woofery: 2 x 30 W @ 1% THD
Frekvenční odezva: 40 Hz – 20 kHz
Vstupní citlivost (Aux In): 250 mV
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2.4 GHz – 2.4835 GHz
Výkon Bluetooth vysílače: ≤20 dBm (EIRP)
Modulace Bluetooth vysílače: GFSK/ /4-DQPSK/8-DPSK
Vstupní impedance: >10k ohmů
Odstup signálu od šumu: >85 dB
Vstupní napětí externího zdroje napájení: 100 – 240 V AC
Výstupní napětí: 18 VDC @ 3.6 A
Spotřeba elektrické energie: 65 W (maximum); 0.5 W (pohotovostní režim)
Rozměry (D x Š x V): 500 mm x 230 mm x 240 mm
Hmotnost: 4.3 kg
Barva: bílá
Katalogové číslo:GO+PLAYWIRLWH
ZnačkaHarman Kardon
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
Ověřený uživatel
19. 12. 2016

Skvělý zvuk a design.Jediná nevýhoda je absence integrovaného nabíjecího akumulátoru.Pro milovníky dokonalého zvuku však výborná volba.Doporučuji všemi deseti!

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.