Můj účet

JBL On Beat Venue LT reproduktor

bezdrátový reproduktor s "Lightning" konektorem pro iPhone 5/5S
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
JBL
JBL On Beat Venue LT reproduktor
Prodej skončil


LEGENDÁRNÍ ZVUK OD ROKU 1946
     Představujeme vám JBL OnBeat Venue™ LT, první bezdrátový reproduktor vybavený „Lightning“ konektorem. Tento konektor nejen že připojí a nabíjí iPhone 5, ale taktéž vám dodá volnost při bezdrátovém poslechu hudby, sledování filmů a hraní her. Přesuňte váš iPhone 5, iPad alebo iPad mini do nové sféry. Seznamte se s JBL OnBeat Venue LT, úžasnou, bezdrátovou Bluetooth®-vybavenou reproduktorovou základnou pro nejnovější Apple zařízení. Vybavená „Lightning“ konektorem, vám JBL OnBeat Venue LT umožňuje zažít hudbu, filmy, videa a hry ve vašem iPhone 5, iPad, iPad mini nebo iPod touch – ve skutečném JBL® zvuku s vysokým rozlišením. Taktéž bezdrátově streamuje hudbu z jakéhokoliv Bluetooth-vybaveného zařízení. A dělejte si starosti s intenzitou signálu; HARMAN TrueStream™ technologie zaručuje nejlepší možné bezdrátové připojení.

Hlavní
- 30 W zesíleného výkonu
- „Lightning“ konektor pro iPhone 5
- Bezdrátové audio streamování
- HARMAN TrueStream technologie
- Výkonné JBL měniče
- Slipstream port technologie

30 W zesíleného výkonu
     Malý box. Velký zvuk. Žádné pochybnosti. Protože tento malý nezmar je JBL reproduktorový systém, můžete vzít jed na to, že dodává jedinečný JBL zvuk. JBL OnBeat Venue LT poskytuje 30 W zesílení – dostatek na to, aby roztancoval vaši párty.

„Lightning“ konektor pro iPhone 5
     Tento výkonný reproduktor zahrnuje nový „Lightning“ port, takže spojuje – a rozhýbe – iPhone 5, iPad, iPad mini, iPod touch a jiné Apple zařízení. Díky jedinečným JBL basům a nejnovější Apple funkčnosti, máte hromy stejně jako blesky.

Bezdrátové streamování zvuku
     Poslouchejte hudbu, sledujte filmy a hrajte hry – to vše pomocí vysoce kvalitního AAC Bluetooth streamování. JBL OnBeat Venue LT jsme vyvinuli pro váš iPad, ale funguje také s iPad mini, iPhone 5, iPod touch a téměř jakýmkoliv jiným audio přehrávačem, který využívá Bluetooth technologii.

HARMAN TrueStream technologie
     HARMAN TrueStream technologie zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání, když streamujete zvuk bezdrátově prostřednictvím Bluetooth technologie. Naše výrobky vždy používají nejmodernější, nejpokrokovější možnosti připojení na zajištění zvuku nejvyšší kvality, bez ohledu na to, jakou aplikaci nebo zdrojové zařízení použijete.

Výkonné JBL měniče
     Dva širokopásmové měniče v JBL OnBeat Venue LT vám poskytují místnost zaplňující zvuk. Zažijte jasné výšky a středy, plus výjimečné basy – čistý JBL zvuk, který si zamilujete.

Slipstream port technologie
     Patentovaná Slipstream port technologie v JBL OnBeat Venue LT poskytuje posluchačům výkonné, úžasně znějící basy s nízkým zkreslením. Ať už je váš zdroj zábavy připojený nebo streamovaný, zažijete basy, které budete moct skutečně cítit.

Nabíječka pro iOS® zařízení
     JBL OnBeat Venue LT funguje jednolitě s vaším iPhone 5, iPad, iPad mini a jinými „Lightning“ vybavenými Apple zařízeními. Zasouvací základna nabíjí zařízení, což znamená, že když budete připravení na jeho vybrání ze základny a vykročení do nového dne, stane se vaším oblíbeným zařízením na poslouchání.
 

Obsah balení:

- JBL OnBeat Venue LT reproduktorová základna
- AC síťový adaptér
-Průvodce rychlym startem

Technické parametry:

Měniče: 2 JBL širokopásmové měniče
Výkon: 2 x 15 W
Frekvenční odezva: 60 Hz – 20 kHz
Odstup signálu od šumu: S/Š pri 1 W výstupu 75 dB; S/Š pri 6.5 W výstupu 80 dB
Vstupná impedance (aux): 8 ohm
Požadavky na napájení: 100 V – 240 V 50/60 Hz; Výstup: 12 V 2 A
Spotřeba elektrické energie: 24 W maximum a 1 W pohotovostní režim
Rozměry (V x Š x H): 415 mm x 131 mm x 138 mm
Barva: černá
Katalogové číslo:ONBEATVENUELB
ZnačkaJBL
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.