Můj účet

JBL OnBeat RUMBLE REPRODUKTOR

bezdrátová reproduktorová základna vybavená vestavěným 114 mm subwooferem a základnou s „Lightning“ konektorem pro iPhone 5 a iPad mini
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
JBL
JBL OnBeat RUMBLE REPRODUKTOR
Prodej skončil
Váš iPhone 5 a iPad mini jsou už připravené fungovat – teď už jen zůstává otázkou, jak hlasitě je chcete mít?
     Nový iPhone 5, iPad mini a jiná bezdrátová zařízení jsou působivá – pokud je využíván jejich kompletní potenciál. Reproduktorová základna JBL® OnBeat Rumble™ je Bluetooth®-vyhovující (s technologií HARMAN TrueStream připojení) a její vestavěný subwoofer dodává masivní JBL zvuk s burácejícími basy z vašich přenosných přehrávačů. Ať už je vaše zařízení vloženo ve svém „Lightning“ konektoru nebo streamujete bezdrátově, dosáhnete burácející zvuk při poslouchání hudby, sledování videí, hraní her nebo uskutečňování FaceTime video hovoru s přáteli. Stáhněte si bezplatnou aplikaci MusicFlow™ a použijte svoje zařízení na prohlížení hudby, editování seznamů přehrávání a navolení vašich EQ nastavení.

Hlavní
- Velký, dole proudící subwoofer
- 50 W výkon zesilovače
- „Lightning“ konektor pro iPhone 5 a iPad mini
- Bezdrátové audio streamování
- HARMAN TrueStream technologie
- Slipstream port technologie
- Dokovací nabíječka pro „Lightning“ vybavená zařízení
- Bezplatná aplikace MusicFlow
- Spolupracuje s populárními DJ aplikacemi
- Přídavný vstup pro dodatečné zdroje
- Široká frekvenční odezva

Velký, dole proudící subwoofer
     Žádný večírek není kompletní bez hlubokých, výrazných basů. Reproduktorová základna JBL® OnBeat Rumble™ je vybavená 114 mm, dole proudícím subwooferem, který dodává velké, silné basy s nízkým zkreslením, které přinutí každého tancovat po celou noc.

50 W výkon zesilovače
     Reproduktorová základna JBL OnBeat Rumble je připravená převrátit váš dům naruby. Dodává tak ohromující zvuk, že každý hned bude vědět, že používáte JBL reproduktory. Univerzální základna poskytuje 50 W zesílení – což je více než dost na to, aby mohl večírek začít.

„Lightning“ konektor pro iPhone 5 a iPad mini
     Tento výkonný reproduktor zahrnuje nový „Lightning“ konektor, takže připojíte – a přitvrdíte – iPad mini, iPad (čtvrté generace), iPhone 5, iPod touch (páté generace) a iPod nano (sedmé generace). S ohromnými, silnými JBL basy a nejnovější Apple funkčností, dosáhnete hromy a blesky.

Bezdrátové audio streamování
     Vychutnejte si vaši hudbu s vysoce kvalitním AAC Bluetooth streamováním. Vyvinuli jsme reproduktor JBL OnBeat Rumble na vložení a připojení vašeho iPhone 5 a iPad mini, ale funguje taktéž s velkým iPadem a tékměř s jakýmkoliv jiným audio přehrávačem, který používá Bluetooth technologii.

HARMAN TrueStream technologie
     HARMAN TrueStream technologie zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání, když streamujete zvuk prostřednictvím Bluetooth bezdrátového připojení. Naše výrobky vždy používají nejmodernější, nejpokrokovější možnosti bezdrátové technologie na zajištění zvuku nejvyšší kvality, bez ohledu na to, jakou aplikaci nebo zdrojové zařízení používáte.

Slipstream port technologie
     Patentovaná Slipstream port technologie v JBL OnBeat Rumble základně dodává posluchačům výkonné, jedinečně znějící basy s nízkým zkreslením. Ať už je váš zdroj zábavy vložený v základně nebo streamovaný, zažijete basy, které budete moci doslova cítit – bez nežádoucích efektů.

Dokovací nabíječka pro „Lightning“ vybavená zařízení
     Reproduktorová základna JBL OnBeat Rumble spolupracuje plynule s vaším iPhone 5, iPad mini a jinými „Lightning“ vybavenými zařízeními značky Apple. Základna taktéž nabíjí tato zařízení, což znamená, že když jste připraveni vstát a vyrazit, tak s vaším oblíbeným zdrojem zábavy.

Bezplatná MusicFlow aplikace
     Pomocí naší elegantní a zjednodušení MusicFlow aplikace, kterou si můžete stáhnout bezplatně z Apple App Store, si můžete prohlížet vaši hudbu ve formátu Cover Flow, vytvořit a editovat seznamy přehrávání, stejně jako přidávat skladby do vašeho seznamu oblíbených. Aplikace MusicFlow vám dokonce dodává dodatečné EQ režimy, takže budete moci doladit vaši JBL OnBeat Rumble základnu tak, aby zněla právě v jakékoliv místnosti nebo prostředí.

Spolupracuje s populárními DJ aplikacemi
     Nainstalujte si DJ aplikaci Algoriddim na transformaci vašeho iPad nebo iPad mini na realistický DJ mixážní pult. Vždy při bezdrátovém streamování nebo prostřednictvím dodávaného USB kabelu, jednoduše položte vaše zařízení na vrch vaší JBL OnBeat Rumble základny a začněte hrát jako profík. Když je vaše zařízení připojené k základně, tato DJ aplikace se dokonce sama přispůsobí, aby vám poskytla samostatný JBL zážitek.

Přídavný vstup pro dodatečné zdroje
     Ať už vaše zdrojové zařízení je nebo není je Bluetooth-vyhovující, reproduktorová základna JBL OnBeat Rumble vám umožňuje využít všechny výhody jedinečného JBL zvuku, díky přídavnému vstupnímu (aux-in) konektoru základny. Můžete připojit prakticky jakékoliv audio zařízení, včetně smartphonu, tabletu, přenosného počítače nebo MP3 přehrávače.

Široká frekvenční odezva
     Bez ohledu na to, kam ve vaší místnosti umístíte reproduktorovou základnu JBL OnBeat Rumble, dodává širokopásmovou frekvenční odezvu 50 Hz – 18 kHz. Budete slyšet každý nepatrný rozdíl v celém vašem zvuku.

Obsah balení:

  • 1 JBL® OnBeat Rumble™ reproduktorová základna
  • 1 přímý zdroj napájení
  • 1 AC síťová šňůra (liší se podle regionu používání)
  • Průvodce rychlým startem

Technické specifikace:

Nízkofrekvenční převodníky: 114 mm dole proudící měnič
Vysokofrekvenční převodníky: 2 x 64 mm měnič
Výkon zesilovače: 2 x 11 W (širokopásmový); 1 x 28 W
Frekvenční odezva: 50 Hz – 18 kHz (–6 dB)
Odstup signálu od šumu: <75 dB
Napájení elektrickou energií: 18 V 3.3 A
Spotřeba elektrické energie: 60 W (maximum); <1.0 W (pohotovostní režim); <0.5 W (pohotovostní režim, USA a EU)
Rozměry (V x Š x H): 169 mm x 453 mm x 223 mm
Katalogové číslo:ONBEATRUMBLE
ZnačkaJBL
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.