4 nové zajímavé články na téma kvalitní autokosmetika

22.8.2017

V poslední době si hodně hrajeme s autokosmetikou. Baví nás čistá auta a chceme vám ukázat, že naše produkty fungují, dané problematice rozumíme a budeme se autokosmetice věnovat ještě více.

V letní sezóně se autokosmetika řeší asi nejvíce, a proto jsme pro vás, naše zákazníky, které autokosmetika zajímá vytvořili další zajímavé 4 články do naší poradny. V našich článcích najdete vždy ukázkové fotografie a někdy i videa s odkazem na náš Youtube kanál.
  1. Článek o tekutých stěračích, jak se tekuté stěrače aplikují s názornou ukázkou ve videu. Hodně zajímavé.
  2. Dalo nám to opravdu hodně zabrat a desítky hodin času nás to stálo, ale výsledek je exklusivní, posuďte sami, leštění nebo možná už malá renovace černých lakovaných kol z Mini Cooper S, kdy jsme docílili totálního klavírního lesku bez sebemenších škrábanců.
  3. Dodo Juice Tyromania - to je produkt, který nás doslova šokoval, speciální karnaubský vosk na pneumatiky - ochrana pneumatik, to video s odpuzováním vody musíte vidět!
  4. 90minutové čištění podběhů, otestovali jsme pro vás jeden z nejlepších čističů na auto na světě - Bilt Hamber Surfex HD.