Autohifi a autorádia Kenwood

7.8.2017

Začátkem srpna jsme se konečně dostali k aktualizaci japonské autohifi značky Kenwood, kde došlo k obměně některých modelů autorádií a zařazení nových autorádií s DAB tunerem.

Autorádia Kenwood

Autorádia Kenwood jsou v našem eshopu nejprodávanější a nejvíc oblíbená u vás, našich zákazníků. Nejprodávanějším modelem je už 2 roky bezmechanikové autorádio s bluetooth Kenwood KMM-303BT, kterých se denně prodá několik kusů. Autohifi Kenwood si už dlouhé roky drží svůj standart kvality a naštěstí se nedal cestou snižování kvality svých produktů, jak tomu dnes u některých výrobců bývá. Pokud si chcete pořídit nové autorádio, tak do svého výběru autorádio Kenwood doporučujeme zařadit. Pokud si navíc autorádia chcete porovnat mezi sebou, zastavte na naši prodejnu, kde vám autorádia ukážeme naživo a vy se tak budete moct snadno rozhodnout. Ceny za autorádia máme na prodejně stejné jako na našem eshopu.

Výprodej autorádií Kenwood 2016/2017

Současně s novým ceníkem došlo k vyřazení starých modelů autorádií Kenwood, které jsou stále hodně dobré a můžete je pořídit za extra výhodných podmínek, máme jich celkem dost. Výprodej Kenwood.

Novinky Kenwood

1. Ofenziva autorádií Kenwood s vestavěným DAB/DAB+ tunerem
2. Zajímavá DVR záznamová kamera, kterou si můžete ovládat přes autorádio - Kenwood DRV-N520

3. Nový universální DAB/DAB + adaptér s displejem Kenwood KTC-500DAB