Autorizovaný prodejce Bose

24.3.2016

BOSE, to je dlouhé roky synonymem špičkového zvuku, unikátních technických řešení a luxusu. Nově jsme se stali certifikovaným prodejcem značky Bose i my.


Přehled a historie značky Bose

Bose je americká značka, která byla založena v roce 1964, historii má opravdu hlubokou a díky neustálému vývoji a progresi patří k nejoblíbenějším luxusním značkám v segmentu hudebních přehrávačů a sluchátek. V naší nabídce najdete populární bluetooth bezdrátové reproduktory Bose, dokovací stanice Bose, reproduktory k PC Bose, sluchátka Bose a veškeré příslušenství pro Bose produkty.

Opravdu zajímavé produkty

Dali jsme si práci a vybrali pro vás na základě referencí a našich testů to nejlepší od značky Bose, kde nelze udělat chybu s výběrem.
  • BOSE Soundlink Mini Bluetooth Speaker II – malý, bezdrátový přenosný reproduktor s excelentním podáním basů a luxusním designem. Produkt roku 2015 na Heurece. Hodnocení 97% na srovnávači cen Heureka.cz.
  • BOSE Quiet Comfort 25 Apple Black – luxusní náhlavní sluchátka, hodnocení 96% spokojenosti na serveru Heureka.cz. Technologie vyrušení okolního hluku, díky níž neslyšíte nic z okolí a můžete v klidu jen tak relaxovat bez hudby. Ideální při dlouhých letech nebo v místech, kde nelze zažít ticho. Skvělý zvuk, výtečné zpracování. Vysoká zůstatková cena sluchátek, Bose si drží cenu i po několika letech.
  • BOSE Companion 50 – TOP malé reproduktory k PC, ideální ve spojení s Apple iMac. Výborné recenze na Heurece - hodnocení 96%. Skvělá volba pro ty, kdo tráví velké množství času u PC a rádi si vychutnají kvalitu i při práci.
  • BOSE Soundtouch 30 III Black – nejvýkonnější systém pro ozvučení velkých místností s bohatým dynamickým zvukem. Možností streamování hudby z počítače, NAS serveru nebo chytrého telefonu. Nabízí internetová radia, Deezer, Spotify®, iTunes.
  • BOSE Soundtrue Ultra In-Ear – high-endová špuntová sluchátka. Miniaturní rozměry, extrémně nízká hmotnost (17,9 g), ukázkové zpracování, speciální patentované silikonové náušníky.

Kde lze zakoupit Bose

Část sortimentu se nám již podařilo naskladnit a je možno si produkty osobně prohlédnout na naší kamenné prodejně, kde si v klidu a bez rušení brněnského provozu můžete sami produkty připojit ke svému chytrému telefonu nebo tabletu a porovnat si kvality značky Bose s konkurencí jako je Harman / Kardon, JBL, AKG nebo Pioneer. Rychle a jednoduše si lze produkty Bose objednat i přes náš e-shop. Rychle a jednoduše si lze produkty Bose objednat i přes náš e-shop. Kompletní sortiment BOSE najdete zde.