Gladen konečně v ČR!

16.4.2013

Nová německá značka Gladen konečně v České republice! Značka Gladen přímo navazuje na špičkovou a dnes již legendární značku Audio System, která byla nejen v Německu ověnčena snad nejvíce oceněními co lze získat. O vývoj, design a hlavně charakter zvuku se vždy ve vývojovém centru staral Henning Gladen, zakladatel značky Gladen.

Láska k hudbě, detaily a dokonalost inspirovaly Henninga Gladena vyvíjet reproduktory a výhybky v devadesátých letech. To vedlo k založení obchodní značky GLADEN v roce 1997. Dnes německý letecký inženýr zavádí technologie do svých nových produktů, které jsou běžně používané v leteckém a automobilovém průmyslu. Například, FEM analýza slouží k vyhledání a zlepšení slabých míst v koši reproduktoru. Veškeré technické postupy byly zaměřeny stejným vyjímečným přístupem pouze k dosažení jednoho cíle: Perfektní kvalita zvuku!

V sortimentu značky Gladen naleznete špičkové reproduktory, samotné subwoofery, subwoofery v boxu, kabeláže, ojedinělé inovativní tlumení, zesilovače a nejrůznější montážní materiál.

Důkazem nejvyšší kvality je vítězství reproduktorů Gladen Aerospace v časopise Car&Hifi s oceněním "Best speaker system of all time" a ocenění asociace EISA pro rok 2012/2013 v kategorii Best Product In-car Speaker System.

Reproduktory Gladen máme zabudované v našem demopanelu a každý se může nezávisle přesvědčit o jejich kvalitách. S potěšením Vám je pustíme ... ne náhodou se základní model Gladen M 165 stal vítězem testu reproduktorů v ceně do 3000,-.

Pro více informací navštivte oficiální anglické webové stránky Gladen a nebo jednoduše náš e-shop.