Máme rádi přehlednost

27.5.2015

Máme rádi, když jsou věci jasné a přehledné a proto jsme vylepšili rozsáhlou galerii našich prací. Montáže autohifi, instalace autorádií, odhlučnění vozidel, montáže HF sad a montáže denního svícení vč. montáže parkovacích senzorů.Na nové prodejně v Brně montujeme od července roku 2012 čili je to témeř 3 roky, což je doba, za kterou k nám na montáž dojelo více jak 1000 zákazníků. Ano, naší dílnou už projelo více jak 1000 aut, do kterých jsme montovali nejrůznější reproduktory, autorádia, subwoofery, multimédia a vlastně vše co umíme a co po nás požadujete.

Proto jsme se rozhodli galerii montáží udělat tak, aby byla co nejpřehlednější a rozřadili jsme naše práce do jednotlivých sekcí, které zde pro snadnou orientaci uvádíme:
  1. Montáž reproduktorů do auta / instalace subwooferu, zesilovače / natažení kabeláže

  2. Výměny, montáže 1DIN a 2DIN autorádií / montáže couvacích kamer

  3. Odhlučnění vozidel / tlumení aut

  4. Montáže Handsfree sad / bluetooth HF sady

  5. Autoalarmy / pagery / zabezpečení vozidel

  6. Montáže LED denního svícení / montáže couvacích senzorů

Mezi další novinku patří samotný detail montáže, který jsme roztáhli na celou webovou stránku, je to přehlednější a snažší pro samotnou orientaci. Jako poslední novinku bychom rádi uvedli, že jsme do malého náhledu doplnili krátký popis dané montáže, co se na konkrétním autě dělalo, nemusíte tak pokaždé rozklikávat detail.

Přeji vám příjemné listování a prohlížení fotogalerií našich montáží, o které je v tomto roce opravdu extrémní zájem. Můžete se navíc těšit na největší várku fotogalerií montáží, která bude zveřejněna v měsíci červnu, kde zveřejníme dalších více jak 100 nových montáží, které se aktuálně zpracovávají v našem systému.

Za celý Team Ahifi.cz vám děkuji za důvěru - Ing. Karel Šudák (majitel a zakladatel)