Meguiars - exklusivní autokosmetika

5.9.2011
Jako milovníci dobré a kvalitní hudby máme rádi když auto nejen skvěle hraje, ale také špičkově vypadá a má vysoký lesk. Z toho důvodu nabízíme autokosmetiku Meguiars, se kterou i my samy pracujeme a používáme ji jak při běžném mytí a údržbě, tak při renovaci laku vozidla. Značka Meguiars jako jedna z mála nabízí opravdu ucelenou a logicky promyšlenou nabídku pro kompletní údržbu vozidla, počínaje šampónem a konče profi dual action rotační leštičkou Meguiars Dual Action Polisher.

Když bychom to vzali od začátku, autošampóny se dělí na několik řad dle kvality, použití a data uvedení na trh. Stačí si pak vybrat ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Jak správně postupovat při mytí, můžete vidět na tomto ukázkovém videu. Minimálně 2x za rok je dobré auto navoskovat a lak lehce zrenovovat. Doporučujeme na jaře a na podzim. Pro detailisty doporučujeme začít přípravkem Meguiars Bug & Tar, se kterým odstraníte veškeré hrubé nečistoty okolo disků, tér, smůlu, hmyz a dalších agresivní nečistoty a to bez poškození laku. Mezi další speciality pro detailisty patří Meguiars Smooth Surface Clay Kit, kterým s pomocí Meguiars detaileru auto zbavíte polétavé rzi a veškerých nečistot. Lak je pak rovný a naprosto hladký na dotek. Mezi další stupně údržby pak přichází leštěnka Meguiars Ultimate Polish, Meguiars Ultimate Compound resp. Meguiars SwirlX či Meguiars ScratchX dle toho, jak moc je lak poškozený/poškrábaný. Na rozleštění doporučujeme používat Meguiars Supreme Shine Microfiber Towel. Jakmile se Vám podaří odstranit vlasové škrábance a hologramy, tak přichází na řadu finální produkt, a sice vosk, který Vám lak chrání, konzervuje a autu přidá očekávaný mokrý vysoký lesk.

Meguiars nabízí také produkty na disky a pneumatiky, které fungují opravdu špičkově. Obzvláště dobře funguje Meguiars Hot Rims Mag & Aluminium Polish. Na obnovení lesku pneumatik doporučujeme Meguiars Gold Class Endurance High Gloss Tire Gel.

Ani přípravky na interiér bychom neměli vynechat, zde stojí za zmínku skvělý Meguiars Quik Interior Detailer. Na autě máme také spoustu jak venkovních, tak vnitřních plastů - přípravky na plasty a vinyl. Nesmíme zapomenout na to nejdůležitější, a sice na motor, na který Meguiars nabízí účinný čistič Meguiars Engine Cleaner a vosk na motor Meguiars Engine Dressing, který obnoví vzhled motoru, že vypadá téměř jako nový s ohledem na stáří vozidla

Americký Meguiars nabízí celou řadu pomůcek, které Vám usnadní práci a zlepší výsledek. Toto příslušenství je dokonale promyšlené a propracované na základně více jak sto-letých zkušeností. Firma Meguiars existuje nepřetržitě již od roku 1901, kdy byla v americkém městě Irvine založena panem Frankem Mugiarem.

Pro opravdové nadšence doporučujeme sledovat oficiální americké stránky Meguiars, kde najdete spoustu videí, fotek a vše okolo Meguiars + jejich diskuzní fórum Meguiarsonline.com určené jak pro odbornou veřejnost, tak pro profi firmy.

Na kamenné prodejně v Brně máme 4 patrový stojánek plný Meguiars přípravků, nemusíte na nic čekat a rovnou u nás můžete vše potřebné zakoupit. Rádi Vám poradíme "jak na to", pokud se rozhodnete Meguiars zakoupit v našem obchodě.

Pro nás není Meguiars pouze obyčejná autokosmetika, je to opravdová srdeční záležitost, vždy se těšíme na konec práce se špičkovým výsledkem, který vyvolá nejeden obdiv kolemjedoucích ... :o)

Autor článku:
Ing. Karel Šudák - všechna práva vyhrazena