Nový Focal

30.3.2016

Značka Focal v tomto měsíci změnila výhradního dovozce a s tím se mění jak sortiment, tak ceny.

Změna distributora

Značka Focal patří mezi nejuznávanější evropské značky a jsme rádi, že i my můžeme Focal v našem obchodu nabízet. V měsíci březnu se po dlouhých letech změnil výhradní dovozce pro ČR, jímž se stala distribuční polská firma Horn, která nám bude zboží dodávat a v případě potřeby i provádět servis. Pevně věříme, že se výrazně zlepší dostupnost zboží, jelikož to byl jeden z aspektů, proč se tato značka v ČR moc neprodává. Máme přislíbeno, že by se to mělo zlepšit. 

Značka Focal

Kdy skladem a jaké jsou novinky u Focalu?

Do 7 dnů nám dorazí i první várka zboží na sklad. S novým distributorem přišel také nový ceník pro rok 2016, kde došlo plošně ke snížení cen, řádově o 3 - 7 %. Z novinek musíme upozornit na zcela novou sérii Focal AUDITOR, kde najdemte cenově dostupné komponenty, koaxi i subwoofery a 4-kanálový zesilovač. Ceny jsou opravdu lidové na tuto sérii a sami jsme zvědaví, jak to bude po zvukové stránce. Další novinkou jsou Plug & Play reproduktory Focal INTEGRATION pro vozy Toyota.

                                    Reproduktory Focal

Kde si lze reproduktory Focal poslechnout? 

Vždy je nejlepší si reproduktory v klidu poslechnout a porovnat s konkurencí. V našem demopanelu na kamenné prodejně v Brně máme 6 párů reproduktorů značky Focal v cenách od 4 690 Kč až po Utopia BE za 29 990 Kč.