Redukční rámečky autorádií v novém

14.4.2016
Rozšířili jsme nabídku, snížili ceny, zvětšili skladovou dostupnost, nahráli nové fotky. K dispozici je podrobná filtrace rámečků podle modelu auta, což znamená velmi rychlé naleznutí vhodného produktu.

Nové možnosti filtrování

Chceme pro vás zjednodušit výběr redukčního rámečku autorádií, proto jsme všechny rozřadili tak, že můžete filtrovat v kategorii až na daný model auta. Například: 1. Volkswagen -> 2. Golf VI. Tímto způsobem velmi rychle najdete požadovaný redukční rámeček. Je důležité, aby bylo vše přehledné a lehce dohledatelné.

Rozšíření nabídky

Redukční rámečky odebíráme od 2 dodavatelů pro ČR a ti nabízejí i různou kvalitu. Rozdělili jsme redukční rámečky do skupin UNI1 a UNI2. U redukčních rámečků s označením UNI1 najdete obvykle vyšší kvalitu zpracování, u modelu UNI2 je pak dostupnější cena, kvalita je standartní, průměrná. Pokud kupujete dražší autorádio, doporučujeme vybírat redukční rámeček UNI2.

Snížení cen 

Plošně jsme snížili ceny u většiny rámečků. Od teď už nebudete muset platit tolik peněz za "něco" plastového, oproti ceně autorádia.

Skladová dostupnost a nové fotky

Celý sortiment jsme důkladně prošli a zjistili, o které redukční rámečky je největší zájem a ty jsme vzali na sklad v dostatečném množství. Nemělo by se tak stávat, že poptávaný rámeček nebude skladem. U poloviny redukčních rámečků jsme nahráli i nové fotky ve velkém rozlišení. Vyšli jsme tak vstříc vašim přáním.