Sinus Live - legendární značka z Německa

14.7.2014

Zcela nové produkty, které v ČR nikdy nebyly v nabídce, nové ceny, rozsáhlá skladová dostupnost. 1.7.2014 jsme se stali výhradním distributorem značky Sinus Live pro ČR a tudíž máte u nás 100% technickou podporu a nejširší skladovou dostupnost, která se bude dle poptávky neustále rozšiřovat. Všechny produkty co máme skladem si může každý přijít osahat na naši kamennou prodejnu v Brně, kde máme většinu sortimentu k okamžitému zhlédnutí. Nakupujte přímo u výhradního dovozce.

Německá značka Sinus Live® byla založena v roce 1977 ve městě Kaltenkirchen, kde dodnes probíhá vývoj a je i designové centrum a sídlo značky. Sinus Live se prodává ve více jak 40 zemích po celém světě a ve své kategorii jednoznačně nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Filozofií značky je na prvním místě 100% spokojený zákazník.

Produkty značky Sinus Live prodáváme od našeho počátku (rok 2005) a můžeme hlavně montážní materiál a kabely vřele doporučit díky své bytelnosti, kvalitě provedení a opravdu dlouhé životnosti. Za těch 10 let jsme si sortiment Sinus Live důkladně otestovali a nebojíme se Vám tuto značku doporučit. Dopřejte si kvalitu i Vy!