Baví nás tlumit auta, zkroťte hlučnost svého auta i Vy!

29.4.2015

Tlumení a odhlučnění vozidel je služba, kterou požaduje stále více našich zákazníků a vy sami si auta tlumíte doma. Rozhodli jsme se sjednotit popisky tlumení a rozdělili detail každého tlumícího materiálu do 4 sekcí:
  1. Vlastnosti tlumícího materiálu XYZ
  2. Technické parametry tlumícího materiálu XYZ
  3. Rozměry tlumícího materiálu XYZ
  4. Kam aplikovat tlumení XYZ

.... a usnadnit vám tak orientaci v množství kvalitního tlumení, které nabízíme a máme skladem. Dále jsme se rozhodli zcela předělat kategorie v sekci "Tlumení" a rozdělili je do sekcí "antivibrační tlumení", "protihlukové izolace", "akustické tlumící materiály" a nově velmi důležitá a logická sekce: "tlumení podle umístění v autě", kde najdete rozdělené části auta na jednotlivé sekce, ve kterých jsou rozřazené tlumící materiály.
 

Při vymýšlení a reorganizaci sekcí jsme všechny popisy a ceny za m² zaktualizovali a vy si tak můžete rychle a pravdivě porovnat kolik tlumení ve finále opravdu bude stát. Pro ty, kdo stále váhají a chtějí získat ještě více informací máme zpracovaný přehledný článek v naší poradně na téma: Jak vybrat a použít tlumení / odhlučnění.
 

Dnes nejvíce pracujeme s tlumením značky StP a Gladen. Dovolili jsme si použít pár obrázků z oficiálních stránek StP, kde vidíte jaké materiály použít při odhlučnění auta.

 

Tlumení auta pomocí tekutých materiálů z řady StP Dynamic Soundproofing, se kterými začneme pracovat v měsíci květnu, chceme se neustále zlepšovat. 

Tlumení StP Car Classic Line, které je dnes velmi známé, spousta z vás je již použilo nebo opakovaně používá, stejně jako my.

 Nová řada prémiových tlumících materiálů z řady StP Premium, které se vyznačují ještě lepšími vlastnostmi, jsou lehčí, ale také dražší. Něco pro vás, kdo se nespokojí s klasickou řadou tlumení a vyžaduje ještě něco víc.