Vánoce na Ahifi

30.11.2018

Neúčastnili jsme se celorepublikového davového šílenství v podobě Black Friday a to zejména ze dvou důvodů. Prvním z nich byla naše velká podzimní akce, v rámci které bylo maximálně zlevněno velké množství vašich oblíbených produktů a souběžně s ní běžely i další zajímavé akce. Především jsme pro vás ale chystali velkou prosincovou akční nabídku, kterou spouštíme právě dnes. Spolu s ní vám představíme i novinky, které se dozvíte v následujícím textu.

Sleva 15% na sortiment vybraných výrobců

Po téměř celý prosinec, konkrétně do štědrého dne, můžete zakoupit se slevou 15% zboží vybraných výrobců autohifi a autokosmetiky z naší nabídky. A seznam není rozhodně krátký, vybírat můžete mezi 30 oblíbenými výrobci, které můžete zobrazit pod následujícím odkazem. Nejedná se tedy o akci na jednotlivé produkty, ale na kompletní sortiment daného výrobce. Věříme, že si každý najde svou oblíbenou značku a produkty, které může zakoupit s cenovým zvýhodněním. Tím ale naše slevy nekončí! 

Sleva dalších 5% pro registrované zákazníky a nový věrnostní systém

Pokud se v našem eshopu zaregistrujete, získáte od nás v období od 1. do 24. prosince slevu dalších 5%, celkem tedy můžete uplatnit až 20% slevu na nákup. Registrací ale pro vás slevy teprve začínají. Od ledna 2019 totiž spouštíme nový věrnostní systém, který nabídne registrovaným zákazníkům zajímavé slevy na naši kompletní nabídku. Výši slev vám ještě neprozradíme, ale můžeme vám slíbit, že se máte na co těšit. Registrace, která vám nezabere ani jednu minutu vašeho času, se tedy jednoznačně vyplatí a kromě slev budete jako první vědět o chystaných akcích, slevách nebo článcích v našem blogu. Pokud jste v eshopu ahifi již registrovaní, slevu 5% samozřejmě získáváte automaticky také. 

Sleva 10% na dárkové poukazy

Pokud stále nevíte, čím potěšit vaše blízké a kamarády, mohou být tím pravým řešením naše dárkové poukazy, které do štědrého dne zakoupíte se slevou 10%. Poukazy nabízíme v pěti hodnotách, konkrétně 500, 1000, 1500, 2500 a 5000 Kč a můžete si vybrat mezi elektronickou nebo tištěnou podobou. Poukaz platí da roky od zakoupení a kromě dárku vaším blízkým jej můžete využít i jako formu zajímave slevy, pokud u nás plánujete nějaké produkty zakoupit.

Tak to jsou letošní Vánoce u nás na Ahifi. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a uděláte sobě nebo vašim blízkým radost.


Vaše Ahifi.