Výhradní zastoupení značky BRAX

17.10.2015
autohifi značky Brax

Pro ty nejnáročnější posluchače, pro maximální požitek z dokonalé hudby, to je značka Brax. Znáte její dechberoucí zesilovače?
 

Co značka Brax znamená

Hudba je emoce. Je plná energie a rytmů, čistoty a dynamiky, zabarvení a vibrací, radosti a života. Značka Brax® staví referenční zesilovače, jedny z nejlepších na světě a reproduktory, které dokážou vyjádřit kouzlo a fascinaci z hudby. Exklusivní komponenty, ty nejvybranější materiály a kombinace úctyhodné řemeslné práce pro zvukovou dokonalost, to jsou referenční produkty Brax® - made in Germany. Poslouchejte pro sebe!

Autohifi značka Brax® spadá pod firmu Audiotec-Fischer GmbH, která byla založena v roce 1990 Heinzem Fischerem. Tento člověk patří ke světově uznávaným vývojářům v segmentu ozvučení vozidel. Od roku 2005 je firma Audiotec-Fischer GmbH certifikována dle normy DIN EN ISO 9001:2008. Přijetím další normy, ISO 14001:2009 v roce 2014 firma dala jasné znamení, že je plně zodpovědná za šetrné využívaní životního prostředí.

Značka Brax® nabízí kromě
referenčních zesilovačů také high-endové reproduktory, samotné subwoofery, kapacitory a speciální tlumící tmel. Sortiment značky Brax® můžete zakoupit přímo u nás, jsme jediným a výhradním dovozcem značky Brax® do České republiky. Se značkou Brax® obchodujeme od roku 2006 a za tu dobu nás přesvědčila, že stojí za pozornost a právem patří na samotný vrchol v segmentu autohifi.

Kdy budeme mít produkty skladem

Značce Brax se velmi dlouhou dobu v České Republice nikdo zodpovědně nevěnoval. Proto jsme si tuto značku vzali do svého portfolia značek a od základu zaktualizovali její sortiment včetně cen, popisků, parametrů a fotek. V Německu máme objednáno zboží na sklad od firmy Audiotec-Fischer GmbH za více jak 750 000 Kč, které k nám na sklad do Brna dorazí mezi 20. až 22.10. a rozhodně se máte na co těšit. 
Podívejte se na kompletní sortiment značky Brax.