Výhradní zastoupení značky HELIX

16.10.2015
Autohifi značky Helix

Pozitivní novinka: Ahifi.cz se stalo jediným a výhradním dovozcem špičkové světové značky Helix pro ČR. Zcela nové věci, nové ceny, skladové zásoby.
 

Něco málo o značce Helix

Zrozeno z lásky k dokonalému požitku z hudby. I tak by se dala slovy charakterizovat německá značka Helix®. Autohifi značky Helix® spadá pod firmu Audiotec-Fischer GmbH, která byla založena v roce 1990 Heinzem Fischerem. Ten patří ke světově uznávaným vývojářům a inovátorům v segmentu ozvučení vozidel. Značka Helix® se prodává ve více jak 50 zemích světa. Firma Audiotec-Fischer GmbH sídlí v malebném německém městě Schmallenberg. Heinz Fischer sám klade vysoký důraz na originalitu přednesu hudby a za základní význam zvuku považuje radost z autentických zvuků a harmonii zdánlivě bezpočtu tónů, zabarvení zvuku a dokonalou scénu.
 

Vítěz v mnoha testech

Produkty značky Helix® splňují nejvyšší nároky na poměr cena/výkon. Produkty značky Helix® se staly x-krát vítězem v testech v odborných časopisech a DSP procesory Helix® dostaly několik prestižních ocenění cen EISA Award.

Od roku 2005 je firma Audiotec-Fischer GmbH certifikována dle normy DIN EN ISO 9001:2008. Přijetím další normy, ISO 14001:2009 v roce 2014 firma dala jasné znamení, že je plně zodpovědná za šetrné využívaní životního prostředí. Značka Helix® dnes nabízí špičkové
reproduktory, samotné subwoofery i subwoofery v boxu, vynikající zesilovače do auta, kapacitory, nejvyspělejší DSP procesory s nejlepšími high/low převodníky na světě. Produkty značky Helix® můžete zakoupit přímo u nás, jsme jediným a výhradním dovozcem značky Helix® do České republiky. Se značkou Helix obchodujeme od roku 2006 a za tu dobu nás i naše zákazníky přesvědčila, že stojí za pozornost a právem patří k absolutní špičce v segmentu autohifi.
 

Nové produkty jen u nás

Značce Helix se dlouhou dobu v České republice nikdo nevěnoval tak, jak by si zasloužila. Proto jsme si tuto značku vzali pod svoje křídla a od základu zaktualizovali její sortiment včetně cen, popisků, parametrů a fotek. V Německu máme objednáno zboží na sklad od firmy Audiotec-Fischer GmbH za více jak 750 000 Kč, které k nám na sklad do Brna dorazí mezi 20. až 22.10. a rozhodně se máte na co těšit. Do konce roku 2015 navíc na celý sortiment značky Helix budeme držet slevu 10 %, jedná se o zaváděcí slevu.

Novinky hezky postupně:
  1. nová základní řada reproduktorů Helix Blue s inovovanou membránou a ještě lepším zvukem, nabízíme jako první v Evropě
  2. inovovaná řada reproduktorů Helix Esprit ve verzi 2.0
  3. faceliftovaná řada reproduktorů Helix Precision
  4. nová nejvyšší modelová řada Helix Competition, pro úžasný požitek z dokonalého zvuku
  5. předělaná řada subwooferů Helix Precision a doplnění o další rozměry
  6. inovovaný high/low převodník Helix AAC.2
  7. nové nejpokročilejší DSP procesory na světe Helix DSP, které dostali ocenění EISA Award pro rok 2015/2016 + řada logického příslušenství k těmto procesorům
 Podívejte se na kompletní sortiment značky Helix a věříme, že si vyberete.