Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Přídavný modul RF SMART

doplňkový modul k autoalarmu KEETEC TS CAN
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Přídavný modul RF SMART

RF SMART je doplňkový modul k autoalarmu TS CAN a slouží na identifikaci oprávněného odemknutí vozidla a následnou deaktivaci imobilizačního okruhu tohoto autoalarmu.

Popis systému:

Po odemknutí vozidla (otevření dveří), systém začne vyhledávat dálkový ovladač RC SMART. Pokud ho nenačte do 10 sek., siréna pípne 10x pro upozornění, že ovladač nebyl načtený. Pokud ho nenačte ani do 20 sek., bude vyvolaný poplach a imobilizačný okruh zůstane nadále rozpojený.

2 režimy používání:

1. Na deaktivaci systému je potřebné stlačit tlačítko na dálkovém ovladači RC SMART. Po jeho stlačení se systém deaktivuje, imobilizační okruh je spojený a vozidlo je možné nastartovat.
2. Bezdotykový režim dálkového ovladače. Systém se deaktivuje automaticky, pokud po odemknutí vozidla a otevření dveří je RC SMART v dosahu a systém ho načte. Po jeho načtení se systém deaktivuje, imobilizačný okruh je spojený a vozidlo je možné nastartovat.

RF SMART se skládá z anténního modulu, propojovacího kabelu k autoalarmu TS CAN a dálkového ovladače RC SMART.

Katalogové číslo:RFSMART
ZnačkaKeetec

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.