Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 2000 Kč

Reproduktory POWERBASS S-6C

2 pásmové komponentní reproduktory
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Komponentní
Alternativní produkt
Gladen Alpha 165 za 2 490 Kč
Reproduktory POWERBASS S-6C
Prodej skončil
Lepší produkt je na dosah
Gladen Alpha 165 za 2 490 Kč
Katalogové číslo:S-6C
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
komponentní 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 70 Watt
Max. (maximální) výkonŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 210 Watt
Citlivost (SPL 2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ohm
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
60 - 20000 Hz
Průměr středobasu nebo koaxiálního reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasu nebo koaxiálního reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 56 mm
Frekvenční výhybka součástíFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
ANO
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. pár
Ostatní25mm hedvábné výškové reproduktory, 12dB 2-way výhybka
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

96|Matúš, 28.08.2014, 23:15
Dobrý deň, plánujete predaj reproduktorov Powerbass S-60 C, čo je vraj nástupca rady S-6C? Je nejaký rozdiel medzi nimi?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.08.2014 00:18
Dobrý den Vážený zákazníku, neplánujeme prodej této značky dále na našem eshopu jelikož předpokládáme, že se nebude do ČR vůbec dovážet. O "stovku" více se dnes dají koupit výrazně lepší reproduktory Audio System MX 165 PLUS.
95|David, 21.07.2014, 09:32
Dobrý den, jaký zesilovač by jste mi doporučil k reproduktorům Powerbass S-6C a JBL GTO938?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.07.2014 11:48
Dobrý den Vážený zákazníku, např. Mac Audio MPX 4500.
94|Milan, 09.07.2014, 00:14
AHIFI/vyzerate na slusny shop a vase trpezlive odpovede zakaznikom zeriem . Nieco som sa tu naucil , chcel som aj kupit... ale. Kam zmizli zrazu S6C ? Nieco ich nahradi ? Ja som ich este stihol zohnat, ale este nie je nove auto dodane, tak neviem ako zahraju. Nech sa vam dari ...
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.07.2014 02:13
Dobrý den Vážený zákazníku, český distributor přestal značku Powerbass dovážet, značka jako taková pokračuje i nadále ve světě.
93|Michal, 09.02.2014, 17:09
Dobrý den sháním reproduktory do škoda octavia 1 rv. 2002 takže po faceliftu. je kratká takže jsou repro jen v předních dveřích sháním nějáke do 2500 komponentní. a takové aby se nemuseli provadet úpravy. doporučil by ste nejake? a pak jsou vzadu v kufru jakoby u plata ale na tech bočních listach malé basové měl by ste i na ně doporučení? a u těch zatím nevím kolik bych chtěl investovat
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.02.2014 18:21
Dobrý den Vážený zákazníku, na tento dotaz od Vás jsem již reagoval emailem, kde jste se nás ptal na to samé.
92|Svoby, 31.01.2014, 13:46
Dobrý den,chtěl by se zeptat, zda tyto reproduktory pasují do Škoda octavia 1 rok výroby 2001 nebo jestli se má dokoupit nějaký držák.Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 31.01.2014 14:30
Dobrý den Vážený zákazníku, ano pasují, k montáži je dobré použít kvalitní MDF redukce pro Škoda Octavia 1.
91|Jrda, 18.01.2014, 19:32
Dobrý den, půjdou tyto repra namontovat do předních dveří u Renault megane combi r.v. 2000, ted tam jsou repra 130mm. děkuji za odpověd.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.01.2014 20:18
Dobrý den Vážený zákazníku, obávám se, že nikoliv. Renault Megane 2000 má prostor pro 130 mm středobas.
90|jozef, 15.01.2014, 19:10
zdravim,pasuju tieto repro do fabia1.dik.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.01.2014 19:39
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud použijete správné MDF redukce pro Škoda Fabia 1 tak ano.
89|Miroslav, 09.01.2014, 14:28
Dobrý den, přemýšlím o koupi těchto reproduktorů do seatu leon 1M místo originálních předních reproduktorů. Rádio mám Pioneer MVH-150UI. Chtěl jsem se zeptat, co všechno je potřeba k tomu dokoupit a jestli budou bez problémů fungovat s tímto rádiem. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.01.2014 15:15
Dobrý den Vážený zákazníku, k instalaci je potřeba pořídit plastové redukční kroužky pro Seat Leon 1.generace + kabelové adaptéry pro připojení reproduktorů. Bezmechanikové autorádio Pioneer je bezproblémů použitelné.
88|Mates, 06.01.2014, 09:27
Dobrý den mam opel vectra b 97 budou tyto repro vhodnè do předních dveří? A jake byste mi doporučili do zadnich dveří? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.01.2014 11:44
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadních dveří bych doporučil Powerbass v koaxiálním provedení Powerbass S-652. Pro přední dveře doporučuji použít MDF redukce pro Opel Vectra B. Ohledně zadních dveří bych potřeboval foto jak to vypadá jelikož se kroužky nedělají.
87|Pavel, 05.01.2014, 11:34
Dobry den.Mam od vas repro Hertz DSK 165 jeden mam mechanicky poskozen hraje ale na oko nic moc.Chtel bych nejakou nahradu a zvolil sem tyto.Krmim je radiem Pioneer DEH 9300 Sd.Mam u nich jiz vysky a vyhybky Powerbass.Myslite ze budu spokojen jako s Hertz? Dekuji a preji hezky den
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.01.2014 13:24
Dobrý den Vážený zákazníku, ano Powerbass S-6C hrají obdobně jako Hertz ikdyž mají jiné zabarevní zvuku, zákazníkům se hodně líbí.
86|Tomáš, 25.12.2013, 23:07
Dobrý den , chtěl bych se zeptat zda by toto repro šlo namotovat do Mercedesa C- W202 sedan.Nejsem si jistý zda tento model obsahuje ve předu koaxiální či dvoupásmové reproduktory, Děkuji za odpověd
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.12.2013 00:24
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel v katalogu rozměrů repro Váš autombil už není. Pokud se ale nemýlím tak máte repro jen na palubní desce nebo i ve dveřích? Díky za odpověd.
85|František, 23.12.2013, 12:28
Dobrý den,jaké zadní repro by jste mi doporučil do Fabia Combi?Díky.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.12.2013 13:54
Dobrý den Vážený zákazníku, v provedení combi by měly být 4 x 6" ovály, v tomto rozměru bych doporučil Kicker CS464.
84|František, 22.12.2013, 21:59
Dobrý den,chtěl bych si tyto repro namontovat Fabia Combi r.2005 zadní dveře.Je to možné?Popřípadě co vše je potřeba udělat.Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.12.2013 23:13
Dobrý den Vážený zákazníku, do jedničkové Fabie nejdou za normálních podmínek do zadních dveří reproduktory nainstalovat, bohužel.
83|xxhans, 17.12.2013, 18:33
Mám tyto reproduktory v octávii první generace a je třeba podotknout že je to naprostá bomba. Zesilovač mám peiying a hrají suprově. Všem doporučuji.
82|Josef, 05.12.2013, 12:11
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli jsou krycí mřížky součástí balení a jaká je montážní hloubka. Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.12.2013 13:41
Dobrý den Vážený zákazníku, krycí mřížky jsou v balení a montážní hloubka je uvedena v popisu.
81|Patrik, 04.12.2013, 18:57
Dobrý den, chci se zeptat zda se tyro reproduktory vejdou do předních dveří Audi a3 r.v.98 3-dvéř. S použitím redukcí počítám. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.12.2013 19:51
Vyřešeno emailem.
80|Michal, 04.12.2013, 11:44
Dobry den, dakujem za rychlu odpoved. Myslel som U-DIMENSION akcny set. Na ktory mate vybornu cenu (3.870 Kc), kedze chcem osadit predne aj zadne dvere (ceny kombinacii vychadzaju od cca 3300 do 3900 Kc) Ak by ste si mali vybrat, tak ktory ? Dakujem este raz a objednavam :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.12.2013 12:46
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud hodláte koupit více repro tak už je set U-dimension hodně zajímavý na zákazníka, to máte pravdu a také bych se přikládněl k repro U-dimension.
79|Michal, 03.12.2013, 12:31
Dobry den, chcel by som v prvom rade pochvalit skvelu stranku a e-shop. Podla mna naj.. v CZ,SK. Planujem upravu zvuku v Suzuki Splash a rozhodujem sa medzi POWERBASS (S-6C + S-652),U-DIMENSION (EL COMP 6 + EL COAX 6), alebo HERTZ (DSK 165.3 + DCX 165.3). Potreboval by som poradit, ktory z tychto "setov" by bol naj. Napajane by to bolo original autoradiom (ak by bolo nutne vymenil by som aj to). Vopred Vam dakujem.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.12.2013 13:37
Dobrý den Vážený zákazníku, děkuji Vám velice za Vaši pochvalu. V poměru cena/výkon vycházejí nejlépe Powerbass S-6C jelikož jsou nyní v dlouhodbé akci za 1770,- což je skvělá cena na to jak hrají. El Comp 6 jsou také velmi slušné, ale stojí téměř 2x tolik a o tolik lépe rozhodně nehrají. Hertz DSK 165.3 jsou pořád velmi dobré reproduktory.
78|Stefano, 25.11.2013, 16:39
Dobrý den, chtěl bych si koupit tyto reproduktory, ale slyšel jsem že bych po té mohl mít problem se stahováním oken... Chci se tedy zeptat jestli budou tyto reproduktory pasovat do Daewoo Nubira Combi III, rk. 2004. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.11.2013 17:32
Dobrý den Vážený zákazníku, neznám kolik je montážní hloubka Vašeho méně obvyklého vozidla, v tomto Vám neporadím, musíte dveře rozdělat a se staženým oknem hloubku raději zěmřit.
77|Milos, 27.10.2013, 19:05
Dobry den,mam v aute vw passat b5 nainstalovane tyto repta ve predu i vzadu,hraji mi sice ciste ale temer uplne bez basu i kdyz dam na radiu basy na max,predtim jsem mel ve predu originaly a vzadu nizsi radu magnat a basovaly slusne, je mozne ze to je tim ze mam stare radio panasonic cq-c1425n?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.10.2013 21:13
Dobrý den Vážený zákazníku, popravdě něvěřím, že repro Magnat basovalo lépe, máme nižší sérii na demo-panelu a hrají opravdu velmi mizerně. Sériové repro v nižších hlasitostech může basovat lépe, ale rozhodně ne při vyšším výkonu. Rádio Panasonci základní řady není ideální, ale ani není úplně špatné. Abych Vám poradil, musel bych to slyšet, vidět jak je provedena instalace a jak máte rádio nastavené. Něco bude uděláno špatně. My nemáme tuto zkušenost jako Vy.
76|Petr, 15.10.2013, 11:29
Dobry den, jen si dovolim napsat zkusenosti s temito reproduktory. Hraji pekne, ale vyrobce v popisu klame. Vyhybka je jen 6dB (pomoci jednoho kondenzatoru a jedne civky ve vyhybce, pro vysky a basy, fakt propust 12dB/okt neudelate).Druha vec je kvalita provedeni. Po dvou letech mi povolil zaves reproduktoru a odlepil se od kose. Vzhledem k tomu ze jsou po zaruce, tak jsem vyresil podlepenim a hrajou dal.Tato znacka me poneku zklamala a uz si je pri dalsi instalaci nekoupim.
75|Zdeno, 10.10.2013, 11:48
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či je potrebné zapojiť reproduktory cez výbybku, alebo stačí ked ich napojím na pôvodné káble reproduktorov?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 10.10.2013 12:57
Dobrý den Vážený zákazníku, ano je 100% nutné je zapojit přes přiloženou výhybku.
74|Zdeno, 08.10.2013, 07:18
Chcel by som sa ešte opýtať, aká membrána na stredobas je lepšia, či polypropylenová alebo papierová membrána? Pri týchto repro je membrána z 2-vrstvého papiera.Väčší rozdiel v použitom materiale pre membránu je pri výškových reproduktoroch. Tieto majú hodvábne výškové reproduktory-hrajú velmi detailne a príjemne vo vysokých frekvenciach.Alebo material, z akého je vyrobený stredobasový reproduktor nezáleží a viac záleží na meterialy membrány výškového reproduktora?ĎAKUJEM
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.10.2013 07:52
Dobrý den Vážený zákazníku, papír má lepší vlastnosti než plast, ale nemusí tomu tak být vždy, záleží jak je celkově reproduktor postaven a navrhnut. Určitě bych nevybíral dle materiálu membrány. U výšky je to to samé, hedvábí nemusí znamenat něco super. My se dnes už na materiály jako takové díváme pouze okrajově a spíše nás zajímá jak repro opravdu hraje.
73|Zdeno, 07.10.2013, 19:46
mám vozidlo škoda fabia 1, výmena bude v poho, alebo budú potrebné nejake úpravy? rátam, že budu treba distančné MDF krúžky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.10.2013 21:27
Dobrý de Vážený zákazníku, jsou zapotřebí MDF redukce pro Škoda Fabia 1. Úpravy není třeba dělat.
72|Zdeno, 07.10.2013, 19:43
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či možem reproduktory napojiť na pôvodné káble, alebo bude potreba ich výmena?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.10.2013 20:07
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud myslíte sériové kabely ve voze tak ano, jen musí být v pořádku a nepoškozené.
71|Daniel, 16.09.2013, 23:47
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli jsou tyto reproduktory vhodné k zapojení na zesilovač a nebo mi doporučíte nějaké jiné v cenové relaci do 2500 tisíce korun (mám zesilovač s 85 rms na kanál). Vlastním felicii (předělané dveře na 165mm s vytlumením).
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.09.2013 00:35
Dobrý den Vážený zákazníku, S-6C zvládnou i rozumné zatížení přes externí zesilovač, ale v ceně do 2500,- teď docela vládnou německé Audio System MX 165 PLUS, které mají slyšitelně lepší zvuk a vyšší výkon čili bych 100,- přišetřil a šel do Audio Systémů.
70|slavo, 29.08.2013, 21:17
Dobrý den, rozhodujem sa medzi POWERBASS S-6C a MTX AUDIO RTS652 napájaných cez rádio alpine 123r..ktoré podla vás zahrajú lepší bass..?poprípade nejaká iná alternatíva. Ďakujem.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.08.2013 22:38
Dobrý den Vážený zákazníku, lepší bas bezpochyb zahrají Powerbass. V ceně, ve které vybíráte jsou na špici německé Audio System MX 165 PLUS, které bych doporučil.
69|Peterson, 11.08.2013, 22:27
Zdravíčko, mohu si tyto repra objednat do Passat B5.5 ?? A ty menší reproduktory zapojím také do těch menších ?? Děkuji s pozdravem Petr
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 11.08.2013 23:39
Dobrý den Vážený zákazníku, ano -> rozměrově se Vám tam vejdou jak středobasy tak výškáče. K instalaci středobasů doporučuji zakoupit MDF redukční podložky pro VW Passat.
68|Adam, 19.07.2013, 14:52
Dobrý den, můžete mi prosím poradit s výběrem mezi těmito reproduktory a reproduktory HERTZ DSK 165.3? Předem díky.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.07.2013 15:23
Dobrý den Vážený zákazníku, my máme po zvukové stránce krapet lepší zkušenost s Powerbass S-6C, ale ani Hertzy nehrají vůbec špatně. Do 2500,- hranice ale špičkově hrají německé Audio System MX 165 PLUS.
67|Paja, 04.06.2013, 17:44
Dobrý den, uvažuji o namontování těchto repro do Octavie II místo origo repro(přední i zadní dveře) s autorádiem Columbus bez zesilovače + ovály POWERBASS S-693 do plata. Jde mi především o zkvalitnění basů. Je tato volba správná nebo mi doporučíte něco jiného v podobné cenové relaci? Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.06.2013 19:16
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud Vám jde o zlepšení basů tak to novými reproduktory nevyřešíte, nové repro bude mít čistčí zvuk, lepší dynamiku, ale na basech nebude lepší. Pokud Vám jde o basy, řešil bych doplnění subwooferu nebo použití externího zesilovače na přednií a zadní repro, 3 páry reproduktorů na rádio ale zapojit bohužel nelze. Chcete nabídnout nějaký šikovný malý box?
66|Staňa, 26.05.2013, 11:49
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli při montáži tweeteru je potřeba nějakých speciálních úprav nebo stačí jen vyhodit starý a dát tam tyto nový. A u toho středobasu zda bude potřeba nějaká ta MDF podložka. K autorádiu KENWOOD KDC-BT43U.Jedná se o Škoda Fabie II, přední dveře.Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.05.2013 13:18
Dobrý den Vážený zákazníku, při montáži výškáče není potřeba žádná úprava kromě správného umístění a nasměrování. MDF podložky pro Škoda FABIA II.
65|Dodo, 20.05.2013, 15:25
Dobrý den,chci se zeptat,mám autoradio Kenwood KDC-4051U a chtěl bych vyměnit stávajicí originální reproduktory za tady tyhle,myslite ze to bude dobrá volba?Předem Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 20.05.2013 16:33
Dobrý den Vážený zákazníku, S-6C je hodně dobrá koupě. Myslím, že budete spokojen jako většina zákazníků co je má v autě.
64|friefr, 04.05.2013, 23:33
Dobrý den, chtěl bych pořídit nějakou náhradu za origo repro, doporučili by jste mi tyto powerbass nebo AUDIO SYSTEM MX 165 PLUS? jde mi nejvíce o basový základ, které z nich zahrají lépe s rádiem KENWOOD KDC-5057SD.děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.05.2013 00:32
Dobrý den Vážený zákazníku, basový základ vždy záleží na instalaci a na tlumení dveří, celkovým charakterem zvuku jsou na tom slyšitelně lépe Audio Systemy, které momentálně hodně prodáváme na kamenné prodejně, kde si je zákazník může napřímo porovnat.
63|Karlos, 09.04.2013, 09:22
Tak jsem včera nainstaloval celou sadu do Passata (viz. 62) a zvuk opravdu jak víno. Nicméně na zadním repro ve dveřích vč. výšek, je již znát, že mají také už něco za sebou. Do zadních dveří, by jste mi tedy eventuálně doporučil ? Díky
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.04.2013 10:44
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadních dveří bych zvolil variantu koaxiálních Powerbass S-652.
62|Tmáš P., 04.04.2013, 17:41
Dobrý den.Chtěl bych si od vás ozvučit škodu octavii 1 sedana.Nemohu se rozhodnout mezi POWERBASS S 6C předek a POWERBASS S 693 zadek, to je první varianta. Ta druhá je,POWERBASS L 60CX předek,a POWERBASS L 6903X zadek.První varianta je mi milejší cenově, ale zvukově nevím.Děkuji za odpověd.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.04.2013 18:57
Dobrý den Vážený zákazníku, L řada je slabá pokud se bavíme poměr cena/výkon, proto bych zvolil osvědčenou variantu S-6C + S-693.
61|Karlos, 20.03.2013, 13:05
Zdravím, nově vlastním Passata Variant 3C (2007) s orig autorádiem RNS 300 a zjistil jsem, že mi levý spodní reproduktor při vyšších basách dosti chrastí. Chci se zeptat, zda-li si zvládnu jakožto amatér (celkem zručný :-) ) vyměnit např. za vámi nabízené Reproduktory POWERBASS S-6C a zda-li je potřeba případně dokoupit ještě nějaké příslušenství. Děkuji za info.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 20.03.2013 13:48
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud jste někdy dveře rozdělával tak je šance, že to zvládenet, ano. :o) K instalaci nových reproduktorů jsou zapotřebí redukční kroužky pro VW Passat 2007.
60|Jura, 07.03.2013, 22:03
Zdravím, mohu poprosit o schéma zapojeni těchto repro? Nejsem si jistý jak zapojit výhybky. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.03.2013 23:48
Dobrý den Vážený zákazníku, do vstupu IN přivedete napájení, pak je tam výstup WF na středobas a výstup TW na výškáč.
59|Jiří, 29.01.2013, 15:02
Dobrý den, chtěl bych poradit. Rozhoduji se mezi MTX AUDIO T6S652 nebo U-DIMENSION EL COMP 6 nebo tyto POWERBASS S-6C. Prozatím by to bylo zapojené pouze na rádio, ale do budoucna uvažuji o zesilovači (až podle toho jestli mi vůz zůstane). Tudíž bych chtěl mít toto repro předimenzované pro případ že dojde na ten zesilovač. Preferuji basové podání. Děkuji za radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.01.2013 15:35
Dobrý den Vážený zákazníku, z našich zkušeností z montáží autohifi a demopanelu bych doporučil v poměru cena/výkon Powerbass S-6C, které mají jak hodně dobrý zvuk tak nadprůměrné basové pásmo.
58|Roman, 25.01.2013, 12:03
Dobry den mam zuzuki swift 2008 a chcel by som vymenit originalne repro do prednych dveri + vysky a aj do zadnych dveri. Myslite ze tieto POWERBASS S-6C budu hrat lepsie nez originaly? alebo si mam vybrat nejake ine v cenovej kategorii? chem zlepsit kvalitu a hlavne basy bez zosilovaca a subwoferu. Napojil by som ich na original autoradio Panasonic PACR 01 ktore tam mam. Dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.01.2013 13:24
Dobrý den Vážený zákazníku, Powerbass mají hodně slušné basové pásmo a na svoji cenu opravdu velmi příjemný zvuk a myslím, že to bude hrát lépe než to co máte ve voze z výroby. Jak repro bude basovat ovlivňuje tlumení dveří. Do zadních dveří lze použít ty stejné výškáče, Powerbass S-1S.
57|Petr, 24.01.2013, 18:05
Dobrý den, hledám repráky na ozvučení předních dveří u citroena c5 r.v.02 ( krátká verze ), jsou lepší tyhle repro nebo HERTZ DSK 165.3 (nový model 2013)?? a ještě jestli nemáte k doporučení na repro do zadních dveří 165mm kde sou basy, středy, výšky nebo bez výšek v jednom repro, děkuji a pěkný den
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.01.2013 20:24
Dobrý den Vážený zákazníku, zvukově se nám více líbí určitě Powerbass reproduktory. Do zadních dveří doporučuji zvolit reproduktory koaxiální, ideálně stejný model od Powerbass - S-652.
56|roman, 22.01.2013, 14:02
Dobrá den, ešte k tomu prvému komentáru chcem dodať že som sa chcel opítať či budú tie Powerbass reproduktory hrať dobre s originálnim rádiom čo má v aute? Ďakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.01.2013 14:36
Dobrý den Vážený zákazníku, originální rádia jsou vždy dost velkým handycapem, ale hrát budou slušně, určitě lépe jak základní řada od Magnatu.
55|roman, 22.01.2013, 12:32
Dobrý den, chcel by som si od vás kúpiť tie repro Powerbass S-6C do predných dverí a Powerbass S-5C do zadných dverí mám Citroen Xsara 2004 2.0 HDi a originálne rádio. Momentálne tam mám repro MAgnat Edition 213 a hrozne drnčí membrána reproduktorov, skoro jakeby boli vybúchané a mám ich tám 3 mesiace, mohly by ste my pordiť či treba k týmto reproduktorom Powerbass ,MDF podložky a zosilovač? Dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.01.2013 14:24
Dobrý den Vážený zákazníku, Citroen Xsara nepotřebuje redukční kroužky k instalaci středobasu. Volba Powerbass S řada je velmi dobrá, zesilovač co bych doporučil na 2 páry těchto Powerbass reproduktorů je JBL GTO504E.
54|Fany, 14.01.2013, 18:18
Dobrý den, potřeboval bych poradit, mám Peugeot 307 2001 2.0 HDI v něm origo repro + origo rádio a chtěl bych vyměnit repro za něco co bude hrát lépe. Zajímá mě jeslti si výměnou za tyto středobasy + výšky se zachováním origo rádia nějak pomůžu. Ještě jen dotaz jaký je zvukový rozdíl když vytlumím dvěře a jeslti má MDF podložká nějaký vliv na výkon-zvuk repra, nebo je to jen čístě kvůli montáži. Děkuji :-)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.01.2013 18:45
Dobrý den Vážený zákazníku, kvalitní vytlumení dveří dělá vždy opravdu hodně na kvalitě zvuku. Těmito Powerbassi si oproti originálům rozhodně polepšíte. MDF podložka má vliv hlavně co se pevného uchycení týče což je dost důležité pro výsledný zvuk. Kvalitně provedená a odborná montáž je kolikrát až polovina kvalitního zvuku.
53|lukas, 13.01.2013, 13:39
Dobry den mam od vas tieto reproduktory s ktorymi som nad mieru velmi spokojny chcel by som aj nejake na zadne platno vedeli by ste mi nieco doporucit k tymto repro :) jasne ze casom pride aj subwoofer do kufra od POWERBASS :)za odpoved dakujem :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.01.2013 15:16
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud jste spokojený s Powerbassi, zvolil bych stejnou modelovou řadu i do zadního plata, ovály Powerbass S-693.
52|Like, 13.01.2013, 05:14
Dobry den chtel by jsem se zeptat zda tyhle POWERBASS S-6C dam do Fiat marea r 2001 do předních dveří...? popřipade jaky adapter nebo mdf použít.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.01.2013 07:17
Dobrý den Vážený zákazníku, ano reproduktory se Vám tam vejdou přes MDF redukci pro Fiat Bravo, Brava, Marea.
51|David, 14.12.2012, 20:22
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli tyto reproduktory zahrajou lépe než reproduktory HERTZ ESK 130.4 ?Děkuji předem za odpověd :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.12.2012 20:59
Dobrý den Vážený zákazníku, ano nám se zvuk Powerbassů líbí více než nepodařená série Hertz ESK.
50|Michal, 03.12.2012, 07:00
Zdravím, jsem v této oblasti amatér a chci se zeptat. Mám VW passat Variant B5.5. Mám v něm původní reproduktory a originál 2din rádio (Velké s navi). Před měsícem jsem začal slýchávat chrčení z reproduktoru. Jsou KO. Chci se zeptat, co by byla vhodná (možná i lepší) alternativa za přední spodní (asi středobasové) reproduktory v cenové relaci 2500 Kč.Ty orig. mi hráli celkem dobře a nechci jít s kvalitou dolů. Děkuji za radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 03.12.2012 07:38
Dobrý den Vážený zákazníku, do 2500,- se nám nejlépe osvědčily americké Powerbass S-6C + doporučuji zakoupit plastové redukční kroužky pod reproduktory.
49|Zdeněk, 27.11.2012, 21:26
Dobrý den,proč máte v popisu produktu uvedenou citlivost 93db,když udávaná citlivost výrobcem je 90db? Máte zvlášť naměřené?
Odpověď: - AHIFI.CZ, 27.11.2012 23:27
Dobrý den Vážený zákazníku, citlivost se měří při různých hodnotách a aby to bylo porovnatelné s konkurencí tak jsme si ji ověřili sami a výsledek je 93 dB.
48|Tomáš, 12.10.2012, 22:15
Dobrý den, mám dotaz: Jak by hráli tyto reproduktory v dřevěném platu ve Favoritu na zesilovači Boschmann XR-222? Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.10.2012 23:03
Dobrý den Vážený zákazníku, Powerbass S-6C jsou ve své ceně hodně nadprůměrné reproduktory a pokud zesilovač správně nastavíte tak to bude hrát určitě hodně slušně.
47|Lex, 28.09.2012, 11:03
Dobry den, prosim potreboval bych pomoct s vyberem repro do meho auta octavia, autoradio Sony CDX-GT 630 UI, jsou tyto repro dobra volba - POWERBASS S-6C? Dokoupil bych tlumici material Dynamat Xtreme a MDF podložky pro ŠKODA OCTAVIA I. Stavajici repro z vyroby se prothrhlo.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.09.2012 11:34
Dobrý den Vážený zákazníku, Powerbass S-6C je skvělá volba, co se tlumení týče tak v poměru cena/výkon podstatně lépe vychází STP Silver, se kterým máme výborné zkušenosti jak na prodejně tak při našich montážích. MDF podložky je také dobré použít, uchycení je pak o dost lepší.
46|Pavel, 19.09.2012, 13:05
Ješte bych se chtěl zeptat.Vybral jsem si k těmto reproduktorum ješte koaxialni POWERBASS S-652. Bude stačit kabel od originálních reproduktoru nebo mam dokoupit nové ? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.09.2012 14:51
Dobrý den Vážený zákazníku, obvykle postačuje kabel co je v autě od výroby.
45|Pavel, 18.09.2012, 19:34
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli tyto repráky budou spolupracovat s autorádiem KENWOOD KDC-3054UG a jaký bude výkon. Děkuji za odpověd.
Odpověď: - AHIFI.CZ, 18.09.2012 19:57
Dobrý den Vážený zákazníku, Powerbass mají vysokou citlivost a zapojení na Kenwood je zcela bezproblémů, výkonově to bude velmi slušné byť to bude hrát pouze na samotné autorádio.
44|Adam, 18.09.2012, 15:46
Dakujem. Ale trochu sme sa nepochopili. Ano tieto reproduktory chcem dať dopredu, ale chcel by som poradiť, aké 13cm mám dať dozadu.. :)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.09.2012 17:14
Aha, omlouvám se :o) do zadních dveří bych volil koax Powerbass S-522.
43|Adam, 17.09.2012, 22:08
Dobrý deň. Zaujali ma tieto reproduktory. Mám autorádio Alpine 123R a kedže všetko hralo dobre už na starých továrenských 15 ročných repro, rozhodol som sa že nechcem zosilovač ani subwoofer iba 4 kvalitné repro, ktoré zvládnu aj priemerné dostačujúce basy. Aké repráky by ste mi doporučili k týmto? Potrebujem nejaké 13cm dozadu. Ďakujem
Odpověď: - AHIFI.CZ, 18.09.2012 00:15
Dobrý den Vážený zákazníku, S-6C mají slušný basový základ, celkově na svoji cenovou relaci hrají velmi dobře, mohu doporučit.
42|Honza, 01.09.2012, 14:43
Dobrý den, chci se zeptat jaký poměr výkon jsou tyto repra s reprama značky HERTZ 165.5 děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.09.2012 15:17
Dobrý den Vážený zákazníku, Powerbass S-6C mají podstatně lepší výškové repro a jsou celkově uhlazenější, navíc jsou dynamičtější oproti Hertz. Hertz mají slušné střední pásmo a velmi dobrou citlivost.
41|Ondra, 22.08.2012, 00:01
Koupil jsem si zde tyto reproduktory a mám je připojené na rádiu Pioneer DEH-1320MP a musím říct že hrajou fakt nádherně...budu k nim ještě přikupovat set JBL GT5 SET 3 tak doufám že to bude bomba :).Jinak díky moc...:)
40|Honza, 16.08.2012, 12:40
Dobry den, jako staly zakaznik:) mam dotaz, pujdou tyto repro bez problemu dat do hondy CRX delsol? Nebo je potreba pouzit ramecek?Dekuji mnohokrat a tesim se na navstevu nove prodejny.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.08.2012 13:38
Dobrý den Vážený zákazníku, jaký rok výroby máte? Podívám se jaký je tam rozměr, dle označení to bohužel nepoznám, omlouvám se. :o)
39|milco, 29.07.2012, 16:39
brej den myslím že myslíte autohifi a vubec se nepletu ale to je věc názozu. hned jak to bude možné tak se za váma stavím a rád si nechám poradit.protože u konkurence jsem nepochodil..
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.07.2012 17:49
Dobrý den Vážený zákazníku, ano autohifi, děkujeme a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
38|milco, 22.07.2012, 22:55
dobrý den , chtěl bych se zeptat jestyl by šly namontovat na škodu fabia 1 za puvodní? a jestly se zabíváte také montáží? popř. kolik by stála práce? předem moc děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.07.2012 23:34
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory se tam vejdou. Montáže budeme provádět od 3.8.2012 a cenu montáže Vám pak rádi sdělíme osobně na kamenné prodejně. Drazí jako některá naše brněnská konkurence ale nejsme, to se obávat nemusíte.
37|marian, 23.06.2012, 23:04
Dobry den, dal som na radu niekde v diskusii dat tieto repro,takze dnes som ich nahodil do octavie2 aj s tlmenim dopredu, vzadu nie je nic, radio swing, porovnanie s originalnimi : celkovo cistejsi a prekreslenejsi zvuk, vacsi rozsah tj hlbsie basy a vyraznejsie vysky, vyrazne mensi skreslenie hlavne pri vacsej hlasitosti, takze mozem doporucit stoji to za 150e, porovnaval som na jednej strane original a na druhuj urobeny powebass, extra subwoofer neni podla vobec potrebny,maximalne pridat zadne, ale bez nich je to vzadu celkom v pohode , dakujem za odporucenie
36|brano, 21.06.2012, 18:07
dobry den chcel by som vymenit povodne repro na mojej fabii zapojene na autoradio a pacia sa mi tieto POWERBASS S-6C co na to poviete a je aj daco lepsie do 2700kc
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 21.06.2012 20:04
Dobrý den Vážený zákazníku, do 2500,- se nám tyto reproduktory osvědčily jako nejlepší volba z našeho eshopu, mohu vřele doporučit, ano. Pokud by jste chtěl jít ještě dál, pak se podívejte na japonské U-dimension El Comp 6.
35|Jan, 12.06.2012, 10:30
Dobrý den, jak jsou na tom výhybky těchto reproduktorů? Není to jen schovaný ořezávací kondenzátor ve velké krabičce?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.06.2012 11:41
Dobrý den Vážený zákazníku, výhybka je velmi jednoduchá u těchto reproduktorů a to hlavně díky konstrukci měničů, které sami o sobě hrají velmi dobře a tudíž nepotřebují zbytečně složitou výhybku, která je někdy spíše na škodu než k užitku.
34|Michal, 12.05.2012, 10:13
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda tyto komponentní reproduktory jsou vhodné do předních dveří osobního vozidla Audi A4 B6? Reproduktory budou zapojené jen na autorádio. Dále bych se Vas chtěl zeptat, co je na to pravdy, že když máte reproduktory i v zadních dveřích, tak se tyto reproduktory vypojují, jelikož přední reproduktory vytvoří ve vozidle dostačující akustické ozvučení? Děkuji za odpověď. S přátelským pozdravem Michal.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.05.2012 12:30
Dobrý den Vážený zákazníku, k Vašemu dotazu ohledně zadních reproduktorů je situace asi taková - někdy zadní repro hraje slušně a pak se může ponechat a někdy kazí přednes nových reproduktorů, ale to je potřeba vždy poslechnout a řešit individuálně. Jinak Powerbass S-6C je skvělá volba a můžete je do Vaší Audi A4 instalovat, přes redukční kroužky pro AUDI A4 2001 ->.
33|Meccornik, 18.04.2012, 15:15
Dobrý den mám fabii 1 rs chtěl bych do auta nějaké kvalitní repro asi tak do ceny 2500 kč do předních dvěří + výškové repro a trumící materiál a plastové adatér pod reproduktor nebo MDF podložky pod reproduktory (který by jte doporučil?). A také vyměnit repro co je vedle plata (myslím že má průměr 130mm) + zadní dveře výškový repro také asi tak do těch 2500 kč vše bych klidně zapojil na zesilovač nejlépe od jedné značky (je to prý lepší) kromu nějaký subwoofer asi tak do ceny 3500 a zesilovač na subwoofer také nejraději od jedné značky pokud je tedy pravda že to je lepší. nějaké dobré rádio tak do těch 3500 až 4000kč (když bude levnější a kvalitní nebudu se zlibit) předem děkuji radu a odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.04.2012 16:34
Dobrý den Vážený zákazníku, vybral jste určitě dobře, Powerbass S-6C je výborná volba, k instalaci potřebujete tyto plastové adaptéry. K vytlumení předních dveří bych volil 4 plátry STP Silver nebo STP Gold. Zadní repro by mělo být 13 cm koaxiální, můžete odpojit a nebo vyměnit za Powerbass S-522 - stejná modelová řada, výškáče v zadních dveřích bych odpojil na 100%. Co se týče zesilovače na repro, nedával bych, stačí pořídit slušné rádio a výkon je i tak hodně slušný. Doporučuji velmi dobrý a oblíbený Kenwood KDC-5751SD. Pokud chcete mít basovou složku od jedná značky, doporučuji JBL GTOBASS.
32|richard, 06.04.2012, 22:46
dobry den, prosim o radu.jake vybrat predni repro do octavia 2 ? bude pouzito soucasne radio swing.jsou tyto reproduktory dobra volba nebo se radeji poohlednout po necem jinem? a je nutne dokupovat mdf podlozky ?dekuji r.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.04.2012 23:34
Dobrý den Vážený zákazníku, Powerbass S-6C hrají opravdu velmi nadstandartně na svoji cenu a jedná se rozhodně o dobrý výběr. MDF podložky jsou velmi dobrá věc a dělají se jak do první tak do druhé generace Škody Octavia.
31|Mates, 24.03.2012, 21:16
Dobry den budou tito repro potrebovat MDF redukci na skoda octavia 2 nebo tam pujdou bez problemu jen vymenit..Dekuji Maca
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.03.2012 22:43
Dobrý den Vážený zákazníku, do Škody Octavia druhé generace potřebujete MDF redukce, ano.
30|Petr, 23.03.2012, 20:15
Dobrý den, pořídil jsem tyhle repro do O2, hrajou z Pioneer 6400BT, použil MDF redukce, leč zvuk se mi zdá nějaký tvrdý, středobasy slabé naopak výšky a sykavky až zabolí. Po zatlumení vnitřního plechu dveří (STP silver) se to mírně vylepšilo, ale pořád to není ono. V čem může být chyba? Zapojení? Rádio? (Pioneer už není co býval?) Přidat SW? Díky za radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.03.2012 21:13
Dobrý den Vážený zákazníku, problém je v tom, že Octavia 2 má velmi špatně řešené dveře a také to, že má v originále 20cm středobasy, které zabasují líp než většina levných komp. reproduktorů. Navíc rádia značky Pioneer už opravdu nejsou co bývaly. Pokud Vám chybí bas, ten je potřeba řešit subwooferem.
29|Luba, 19.03.2012, 21:56
Dobrý den ktreré repro lépe zabasuje s vytlumením dveří tyto nebo U-dimension nebo Crunch BMX 6.2C,nebo KICKER DS650.2??rozhoduje který z nich podle vás má nejsilnější basový základ podle značky vyberu i koaxiály..slyšel jsem i hertz a ty mi přišly také jako basově solidní naopak měl jsem JBL serie GT5 650 a tam to byla celkem bída mi přišlo ale to jsem netlumil ted už budu..dám na radu odborníka a vašeho panelu ...jinak rádio mám alpine.a poslední otázka kolik budu potřebovat tlumení STP Silver na dveře 3dvéř seatu ibiza??diky za ucelenou odpověd
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.03.2012 23:20
Dobrý den Vážený zákazníku, nehledě na vytlumené dveře nejlépe zabasují U-dimensiony a hned těsně za nimi Kicker z řady DS. Hodně dobře basují také právě Powerbass S-6C, vše můžete poslechnout a porovnat v našem demopanelu. Na Vaše auto bych volil na důkladnější vytlumení dveří 6 plátů STP Silver.
28|Lukáš, 12.03.2012, 10:19
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli budou reproduktory POWERBASS S-6C usazené v předních dveřích Octavie I. kombi s rádiem Alpine CDE-W203Ri hrát dobře. A zdali bude potřeba ještě něco dokoupit aby montáž byla bez potíží. Z originálních reproduktorů není slyšet skoro žádný bas a při vyšší hlasitosti chraptí. Mohl by jste mi prosím poradit, jestli jsou tyto repra vhodné, nebo zvolit jinou variantu? Uvažoval jsem i o aktivním subwooferu MACROM M2SW,který sice nemá asi ohlušující bas, ale to nepotřebuji,protože nejezdím v autě sám. Jen v hudbě postrádám basy a to jak z rádia tak z CD. Děkuji moc za vaše rady a pomoc při výběru ozvučení.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 12.03.2012 12:23
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory Powerbass S-6C mají velmi solidní basový základ a pokud použijete MDF redukce a dveře vytlumíte tak budete rozhodně spokojený. Více informací ohledně vytlumení. Tyto reproduktory navrhujeme do Octavie 1 nejčastěji.
27|ondra, 08.03.2012, 20:34
Dobrý den...chci si od vás nechat poradit....jestli jsou tyto repráky(POWERBASS S-6C) dobré do zadního plata(seat ibiza 3 dveř.) mám radší basy...nebo jaký by jsme mi okolo 2500kč doporučil....a ještě jeden dotaz...potřeboval bych poradit s předníma reprákama...byly by zabudovaný do přístrojový desky je tam velikost 10cm průměr(byli tam originální)..tak jaké by jsme mi doporučil v poměru cena/výkon...(nevím jestli dopředu výškové nebo jiné).....Díky moc..:)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.03.2012 22:08
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadního plata bych volil spíše repro oválné, okolo 2500,- hrají špičkově například DLS 960. 10 cm koaxi bych doporučil Infinity REF4032CF.
26|roman, 29.02.2012, 19:31
Dobrý den chtěl bych se zeptat . Zda by tyto reproduktory dobře hrály s radiem LG LCS300AR . .Popřípadě jaké bych měl zvolit radio za přijatelnou cenu . Předem děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.02.2012 19:59
Dobrý den V8áený zákazníku, rádia značky LG jsme asi 2 měsíce prodávali a zákazníci nebyly spokojeni, špatný zvuk i tuner + zvýšené procento reklamací a tudíž jsme tuto značku stáhli a již nenabízíme. Pokud kupujete tak dobré reproduktory jako jsou Powerbass, vybíral bych určitě značkové rádio Pioneer, Kenwood, Alpine.
25|Staňa, 27.02.2012, 12:58
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli má smysl kupovat zesilovač, v autě mám repro pouze na předních dveřích. Nebo jestli natáhnout dráty do zadních dveří a obohatit tak auto o další sadu repra. Díky za info
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.02.2012 14:57
Dobrý den Vážený zákazníku, jsme rádi, že jste spokojen. Zesilovač není nutný pokud máte značkové rádio, zadní repro můžete dát v podstatě to stejné, scéna bude širší a zvýší se Vám výkon.
24|Staňa, 27.02.2012, 12:55
Dobrý den, po nějakých konzultacích jsem vybral tyhle reproduktory do Golfa IV a jsem fakt spokojený. Už před koupí jsem si pořídil rádio Sony a pak tyhle repra a paráda, člověku se pak úplně jinak cestuje při takovém poslechu. Díky ahifi.cz!
23|Michal, 30.01.2012, 14:01
Chcel by som sa spytat.. Oplati sa tieto reproduktory vymenit za originaly ? Jedna sa o Skodu Fabiu II. Planujem ich namontovat do prednych aj zadnych dveri + plus vytlmenie. Dakujem za radu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.01.2012 16:00
Dobrý den Vážený zákazníku, ano výměna se rozhodně vyplatí, rozdíl v kvalitě zvuku bude hodně znatelný.
22|Vena, 15.01.2012, 12:52
Ok.Mockrát děkuji,v nejbližší době si naplánuji cestu k vám na prodejnu.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.01.2012 14:45
Není zač.
21|Vena, 15.01.2012, 02:06
Dobrý den.Chtěl bych do auta (F.Focus) instalovat repro. POWERBASS S-6C (přední dveře) a HERTZ EV 165.4 (prostor zadních sedadel, jelikož se jedná o 3 dv.)Toto vše bez zesilovače a při zachování originálního autorádia (6000CD Ford2009).Má to smysl?Říkám si, že bez zesilovače tyto repra jen autorádio nezvládne nebo resp. dostatečně nevyužije.Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.01.2012 03:37
Dobrý den Vážený zákazníku, ono přeci nejde aby to pořád hrálo na maximální výkon, jde o to, že pokud vyměníte reproduktory tak se Vám rapidně zvedne kvalita zvuku oproti originálům a o to jde hlavně, výkonově budou reproduktory hrát třeba na 60%, ale to přeci nemusí vadit. Každopádně je to dobrá volba jak Powerbass tak středobasy Hertz.
20|Tomáš Skoták, 25.12.2011, 12:08
Dobrý den, mám dotaz. Chtel bych dát tyhle reproduktory do předních dveří a pak i do plata v zadu, chtel bych se vás zeptat zdaly je to dobrý nápad, popřípade či by ste mi doporučily neco jiného. A ješte jaký podložky pod repro a zdaly vúbec bych k tomu potřeboval. Mám Hondu Civic r. 1995 sedan a autorádio LG LCF600UR. Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 25.12.2011 14:14
Dobrý den Vážený zákazníku, pro Váš vůz doporučuji MDF podložky pro Honda Civic. Do zadního plata bych volil spíše reproduktory oválné a sice model Powerbass S-693. Je zbytečné dávat komponentní repro do zadního plata dle mého názoru, ale je to možné.
19|Dan Houdek, 14.12.2011, 23:44
Dobrý den, zakoupil jsem tyto repra od vás a chystám se na výměnu. Měl bych ještě jeden dotaz. Je nutné měnit originální kabely k reproduktorům co se týče kvality zvuku za kvalitnější s větším průměrem? Repro bude napojené přímo na radio (kenwood kdc-5751sd) v autě škoda octavia 2001.Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.12.2011 01:20
Dobrý den Vážený zákazníku, kabely nenií nutné měnit pokud budete hrát pouze přes samotné autorádio.
18|Standa, 09.12.2011, 11:46
Dobrý den chtěl bych ozvučit Audi A4 Avant 1997, a chtěl bych jak do zadních tak do předních dveřích, vše bude hrát pouze z autorádia a to KENWOOD KDC-5751SD, časem možná pořídím i zesilovač a nebo koupit raději reproduktory od U Dimension. Také chci když to dám sem tam nahlas, aby toto autorádio neunavilo reproduktory na nezačaly tak chrčet. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.12.2011 12:27
Dobrý den Vážený zákazníku, autorádio Kenwood model KDC-5751SD je dostatečně silné na reproduktory U-dimension řady Element, pro běžný i hlasitější poslech zcela dostačující. Vaše auto má ve předních dveřích 130 mm středobas a v zadních dveřích 165 mm středobas. Doporučuji přední plastový adaptér a zadní plastový adaptér.
17|Jan, 23.11.2011, 00:28
Dobrý den.V předních dveřích mám namontovány reproduktory Morel Tempo Coax 6,ale zdá se mi jejich basová stránka slabá,jsou asi spíše vhodnější na zesilovač.Pomohl bych si těmito reproduktory POWERBASS S-6C hlavně po basové stránce?Jedná se o vůz škoda octavia I bez vytlumených dveří.S vytlumením zatím nepočítám a zdá se mi že originál repro mělo větší basový základ i bez vytlumení.Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.11.2011 02:07
Dobrý den Vážený zákazníku, nejste jediný kdo si příliš nechválí reproduktory značky Morel, konkrétně řada Maximo se příliš nepovedla. Originální repro má díky vysoké citlivosti opravdu velmi dobrý basový základ a pokud Vám jen o basy - pak dejte nazpět repro originální, ale pokud Vám jde i o výkon, kvalitu středů a výšek, pak bych se nebál dát Powerbass S-6C, které basují téměř jako originální a více jak Morel Tempo Coax 6.
16|David, 18.11.2011, 14:22
DObrý den, tyto repráky mám namontované v předních dvěřích a hrajou luxusně. A rád bych je dal i do zadních a chtěl bych se opítat jaký zesilovač by jste knim doporučil popřípadně i subwoofer., DÍky za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.11.2011 15:11
Dobrý den Vážený zákazníku, velmi solidní s příjemným zvukem je například zesilovač JBL GT5-A604E, co se suběooferu týče, co třeba osvědčený JBL GT5 SET 2?
15|Dolejš, 04.11.2011, 20:01
repro namontované a zapojené, pomale je rozehrávám, zatím mě mile překvapily výšky,mají super projev. všem vřele doporučuju
14|Jakub, 18.09.2011, 13:55
Dobrý den, mám tyto reproduktory a ještě jedny repro Kicx CFG. Prý tyty repro mají lepší výhybku. Stane se něco když je prohodím? Díky za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.09.2011 15:01
Dobrý den Vážený zákazníku, můžete to vyzkoušet, ale obávám se, že repro Kicx GFQ lépe hrát nebude, tyhle reproduktory hrají velmi podprůměrně a výhybka od jiné značky problém se špatným zvukem bohužel nevyřeší.
13|Petr, 15.09.2011, 15:59
Dobrý den, dnes mi od Vás přišli tyto reproduktory a chtěl bych se zeptat jak mám připojit kabely do výhybky. Jsou tady IN-, IN+, W-, W+, T-, T+. Od jakého reproduktoru kam mám zapojit ty kabely. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.09.2011 18:18
Dobrý den Vážený zákazníku, vyřešeno po telefonu.
12|Jakub Novotný, 06.09.2011, 23:49
A nějaká alternativa by byla? Abych měl z čeho vybírat:) Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.09.2011 00:41
Možná další alternativa je Crunch MXB 4150i.
11|Jakub, 06.09.2011, 07:29
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký byste mi doporučil 4 kanálový zesilovač na tyto reproduktory? Mám je v zadních i předních dveřích a nemohu se rozhodnout. Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.09.2011 09:33
Dobrý den Vážený zákazníku, mohu doporučit momentálně v akci JBL GTO504E.
10|ondra, 18.08.2011, 14:14
dobrý den,rád bych se zeptal jestli by jste mi mohli poradit jaky typ MDF podlozky zvolit k temto reproduktorum do passata B5 limuzina tdi rv.98
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 18.08.2011 16:18
Dobrý den Vážený zákazníku, můžete použít tyto MDF adaptéry.
9|Anonym, 09.08.2011, 01:13
jeste sem se chtel zeptat jestli jde bez problemu do skoda octavia namontovat S-693
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 09.08.2011 02:51
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud máte provedení sedan tak ano, ovály se umísťují do zadního plata.
8|Anonym, 08.08.2011, 21:42
jeste dodani toto je ten subwoofer JBL GT5 SET 2 (GT5-1204BR + CARPOWER HPB-602)
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.08.2011 22:57
Dobrý den, jedná se o skvělý set, můžeme doporučit.
7|Anonym, 08.08.2011, 21:40
dobrí den uvazuji o koupi techto reproduktoru misto originalnich repro skoda octavi r.v 2000 chci se zeptat jestli je tu naky problem z hlediska montaze a je li nutne dokoupit koaxialni ovali dozadu kdyz mam sobwoofer 300W a nebo je moznost zakoupit naky celi set tak do 3000 predem dekuji za odpoved
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.08.2011 23:05
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud pořídíte kvalitní reproduktory do předních dveří tak většině zákazníků stačí pouze předek + subwoofer, pokud požadujete i zadní repro, můžete zvolit například Powerbass S-693. Ohledně montáže je problém pouze v plechu stahovačky, který se musí ohnout nebo kousek odstřihnout. Doporučuji také použití MDF redukcí pro Škoda Octavia I.
6|martin, 03.07.2011, 18:20
prepacte asi som sa zle vyjadril,jestli jsou zvukove lepsi powerbass nebo udimension el comp6
Odpověď: - AHIFI.CZ, 03.07.2011 19:18
Dobrý den Vážený zákazníku, zvukově jsou na tom o něco lépe uDimension El Comp 6, mají čitelnější výškové repro a jsou hodně vyvážené ve středním pásmu.
5|martin, 02.07.2011, 15:13
a prosim vas lepsie zvukovo su oproti tymto repro udimension el comp6?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.07.2011 15:55
Dobrý den Vážený zákazníku, omlouvám se, ale neroumím Vašemu dotazu.
4|martin, 01.07.2011, 09:20
dakujem pekne za radu to by som nepovedal ze tieto dva produkty budu spolu zvukovo ladit a keby som chcel trocha lepsi zosilovac ktory by bol vhodny?,zatial dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.07.2011 10:03
Zvukově lepší je pak uDimension EL-A52.
3|martin, 30.06.2011, 13:05
dobry den prosim vas aky zosilovac by ste mi doporucili k tymto repro, vopred dakujem
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.06.2011 13:44
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud hledáte zesilovač pouze na tyto reproduktory, doporučuji například námi ověřený něměcký Carpower HPB-602.
2|stopka, 22.04.2011, 16:31
Dobrý den chci jenom potvrdit že tyhle repro zakoupené u Vás po předchozím poslechu na Vašem demo panelu mě opravdu potěšily zvukem na autorad.Pioneer DEH-P6000UB hrají skvěle samozřejmě ve vytlumených dveřích mohu jen doporučit.
Odpověď: - AHIFI.CZ, 22.04.2011 17:49
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení, my jsme stejného názoru, v poměru cena/výkon se jedná o špičkové reproduktory do auta.
1|MaRks, 22.04.2011, 10:47
Zdravím. Myslíte, že zahrajou tyhle repra dobře na rádiu PIONEER DEH-3900MP?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.04.2011 12:03
Dobrý den Vážený zákazníku, tyto Powerbass S-6C mají celkem vysokou reálnou citlivost a ve spojení s rádiem Pioneer bude výsledný zvuk i výkon určitě hodně slušný.

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.