Můj účet

RUPES BigFoot LHR 21ES - strojní orbitální leštička s výkmitem 21 mm

strojní orbitální leštička s výkmitem 21 mm
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Leštičky
RUPES BigFoot LHR 21ES - strojní orbitální leštička s výkmitem 21 mm
Prodej skončil

RUPES BigFoot LHR 21ES - strojní orbitální leštička s výkmitem 21 mm

Leštička RUPES LHR 21ES koná tzv. "orbitální" pohyb, který je výrazně šetrnější než klasický rotační a umožňuje dosažení lepšího výsledného vzhledu (tzv. "finiše") laku. Její použití je velmi jednoduché a efektivní. Leštička umožňuje nastavení rychlosti v 6 krocích pro bezproblémovou práci v každé situaci. Je vhodná pro leštění všech typů lakovaných a glazovaných povrchů na automobilech, lodích, karavanech, letadlech i motocyklech. Větší výkmit zajišťuje rychlejší práci bez ztráty efektivity zejména na velkých plochách a dílech, např. dodávek, autobusů, obytných vozů, lodí a letadel. Naopak není vhodný pro leštění kontur a obtížněji dostupných míst. Pro tyto účely doporučujeme použít leštičku s menším výkmitem, např. MT310 Meguiar's DA Polisher s 3" unašečem (20427).

Výhody orbitálních / DA leštiček oproti rotačním leštičkám:

 • Bezpečnost a šetrnost - orbitální / DA leštička nevytváří tolik tepla jako rotační leštička a nehrozí tak nenávratné poškození laku vlivem vysoké teploty (tzv. "propálení laku") či jeho probroušení.
 • Žádné hologramy - orbitální / DA pohyb nevytváří hologramy, které bývají doprovodným efektem při práci s rotační leštičkou. Hologramy je následně třeba odstranit v rámci dalších kroků leštění a může se jednat i o časově a technicky náročné úkony v cestě za perfektním vzhledem laku. Taková oprava může i profesionálovi zabrat několik hodin.
 • Jednoduchost - práci s orbitální / DA leštičkou si po vysvětlení základních pracovních postupů osvojíte doslova za pár minut, s rotační leštičkou je doporučeno absolvovat profesionální školení a následně nasbírat minimálně několikaměsíční zkušenosti, než se pustíte do renovace laku automobilu.
 • Dokonalý finiš - menší "agresivita" orbitálních / DA leštiček přispívá k dosažení hladšího a lepšího finálního výsledku a vyššího lesku při výrazně menším nebezpečí dodatečného poškození laku.
 • Meguiar's DA Microfiber Correction System - firma Meguiar's vyvinula tento revoluční systém pro renovaci, leštění a voskování laku, který postupně začíná nahrazovat tradiční metody strojních renovací laku a je určen výhradně pro bezpečné a šetrné použití s orbitální / DA leštičkou při zachování 100% efektivity.
 • Moderní detailingové postupy - orbitální / DA leštičky jsou budoucností detailingu a otevírají amatérům, příležitostným uživatelům i ostříleným profesionálům široké a dosud nepoznané možnosti při péči o lak.

Technické parametry:

 • Průměr unašeče: 6" / 150 mm.
 • Výkmit: 21 mm.
 • Výkon: 500 W.
 • Otáčky ("orbity"): 2000 - 4200 OPM.
 • Hmotnost: 2,6 kg.
Katalogové číslo:LHR21ES_STD
ZnačkaRupes
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
90 %
2 zákazníci hodnotili
Zdeněk Slavík
13. 6. 2020

dobry vyrobek pomer cena vykon... prelepovali jsme auta pro Generali a nasledne rozlestovali lak pred novým polepem u 80ti ruznych typu vozidel... pouze s lakem u 2 Renault Kadjaru jsme se nechytli..

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.