Můj účet

Sada na mytí vozu Stjärnagloss Gloss Wash Kit

kompletní mycí sada pro lesklá vozidla
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sada na mytí vozu Stjärnagloss Gloss Wash Kit
-20 %
Aktualizováno

Sada na mytí vozu Stjärnagloss Gloss Wash Kit

Kompletní mycí sada pro vozidla s lesklou karoserií obsahuje hlavní spotřební materiál a příslušenství, které budete potřebovat.

Sada na mytí vozu Stjärnagloss Gloss Wash Kit obsahuje:

  • Čistič laku Stjärnagloss Forst (1 l) - pokud je vaše vozidlo opravdu špinavé, nebo si chcete ušetřit čas a námahu při mytí, je Stjarnagloss Forst tím ideálním pomocníkem, který odstraní i ty největší nečistoty. Obsahuje přírodní pomerančový olej a díky němu nejen čistí, ale také skvěle voní. Jeho použití je velmi jednoduché. Stačí nanést na znečištěný povrch, nechat chvilku působit a jen opláchnout silným proudem vody.

  • Autošampon s voskem Stjärnagloss Bubblor (500 ml) - Stjarnagloss Bubblor je pH neutrální šampon, který obsahuje vosk zvyšující lesk. Po umytí dodává laku lesk a zvyšuje stávající voskovou ochranu.

  • Sealant Stjärnagloss Glatt (100 ml) - hydrofobní oplachovací prostředek pro rychlou ochranu vašeho automobilu. Lze nanést pomocí rozprašovací láhve, případně pomocí pěnovače a "wapky". Přípravek aplikujte na umyté a mokré vozidlo. Po nanesení přípravku opláchněte karoserii vozidla vodou. Následně je nutné vozidlo vysušit. Nepoužívejte ten nejlepší sušící ručník, protože se časem může stát vodoodpuzující. Použijte raději menší utěrky z mikrovlákna, vytřete do sucha a pracujte tak, aby nezůstaly žádné šmouhy. Jedná se o sealant a ten je vždy třeba sleštit do maximálního lesku! Je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak rychle a efektivně ochránit celý povrch karoserie vašeho auta. Tento přípravek také elimunuje vodní spot, ale nejen to, po aplikaci se můžete těšit na kapičkování a rychlý odtok vody z karoserie.

  • Mycí rukavice Stjärnagloss Lurvig - mikrovláknová mycí rukavice je vyrobena z jemných mikrovláken nejvyšší kvality. Svojí jemností se vyrovná přírodním mycím rukavicím, oproti kterým má ale mnohonásobně větší odolnost a delší životnost. Dlouhá a plyšová mikrovlákna bezpečně kloužou po laku, zvednou a zachytí nečistoty a lehce je odstraní z povrchu laku.

  • Sušící ručník Stjärnagloss Törstig - ručník Törstig o rozměrech 60 x 60 cm (1000 gsm) je vyroben z extrémně plyšového a savého mikrovlákna a dokáže absorbovat přes litr vody. 
Katalogové číslo:STJ-GWS
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.