Můj účet

Sada na voskování vozu Stjärnagloss Wax Kit

kompletní sada pro voskování vozu
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sada na voskování vozu Stjärnagloss Wax Kit
-67 %
Poslední kusy

Sada na voskování vozu Stjärnagloss Wax Kit

Kompletní sada na voskování karoserie. Sada obsahuje hlavní spotřební materiál a příslušenství, které budete potřebovat.

Sada na voskování vozu Stjärnagloss Wax Kit obsahuje:

  • Hybridní vosk Stjärnagloss Fantastisk - vysoce výkonný hybridní vosk, kombinující přírodní a syntetické přísady. Disponuje hlubokým leskem a díky syntetickým složkám vysokou vodoodpudivostí a tepelnou ochranou. Jeho výdrž je až 6 měsíců a po celou dobu bude lak chránit před povětrnostními vlivy, nečistotami i UV zářením.

  • Mikrovláknová utěrka Stjärnagloss Fluffig - špičková super jemná mikrovláknová utěrka, ideální pro vyleštění vosku, detaileru i utírání prachu v interiéru bez sebemenšího poškrábání. Utěrka má nejběžnější rozměr 40 x 40 cm.

  • Pěnový aplikátor Stjärnagloss Fingerfitta - pěnový aplikátor na prsty vhodný zejména pro nanášení vosků. Dovnitř aplikátoru se vám pohodlně vejdou 3 až 4 prsty, což vám umožní pohodlí a kontrolu při nanášení vosku. Vyrobeno z velmi měkké pěny. Tato pěna je šetrná pro všechny standardní laky. Pro dlouhou životnost doporučujeme aplikátor ihned po použití vyprat a usušit.
Katalogové číslo:STJ-WAXK
ZnačkaStjarnagloss
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.