Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Subwoofer Eton Move M 10

1000 W RMS, 2 x 2 Ω, 10"
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Subwoofer Eton Move M 10

Subwoofer Eton Move M 10

MOVE it! ETON přichází s novou sérií MOVE subwooferů. Velkolepé spojení zvukově úžasného subwooferu a SPL subwooferu do jednoho cenově dostupného subwooferu v rozměru 10" - tomu se říká dokonalá symbióza. Jedná se o spojení HEX a FORCE subwooferů. Zvuk subwooferů Eton HEX série je legendární. HEX subwoofery přeskočí v objemu i složité basové linky a dokáží je zahrát s neskonalou lehkostí. Neméně úspěšná, ale zcela odlišná, je řada subwooferů FORCE. SPL woofery sklidily mnoho vítězství ve všech třídách, pokud jde o akustický tlak nebo čisté dB výkony. Nyní se ETONu podařilo vyvinout symbiózu zdánlivě protichůdných subwooferů - spojením FORCE a HEX vznikla nová řada subwooferů Eton MOVE. Kombinace toho nejlepšího z obou světů - výkon a síla se snoubí se zvukovou kvalitou, a to dělá z řady MOVE skvělého "allroundera". Subwoofer, který dokáže být brutálně hlasitý a vhodný pro jemný a příjemný poslech hudby.

Klíčové vlastnosti subwooferu Eton MOVE M 10

  • 1000 W RMS výkon
  • Membrána je protkaná nití pro dokonalou pevnost
  • Větraná kmitací cívka
  • Dokonalé zpracování
  • Membrána kevlar / papír
  • Váha 14,8 kg
Katalogové číslo:MOVE M 10
ZnačkaEton
RMS výkonRMS výkon subwooferu je stálý výkon nepřetržitého používání subwooferu. Pokud se výkon na delší dobu překročí, může dojít k nevratnému poškození, resp. ke spálení kmitací cívky subwooferu. 1000 W
Max. (maximální) výkonŠpičkový výkon, který dokáže subwoofer zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se maximální výkon překročí, může dojít rychle k poškození, resp. ke spálení kmitací cívky subwooferu. 2000 W
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu subwooferu je velmi důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem, který na něj zapojujete. U subwooferů s dvojitou kmitací cívkou se doporučujeme řídit dle informací v poradně!

Příklad:
2 Ohmový subwoofer nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů. 4 Ohmový subwoofer lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Zapojení 4 Ohm subwooferu na zesilovač, který je stabilní do 4 Ohmů, také bez problémů. Nejběžnější impedance subwooferu jsou 4 Ohm.
2 x 2 Ω
Průměr subwooferuPrůměr subwooferu je uváděn na šroubovací díry. Celkový vnější průmšr subwooferu je obvykle o 1-2 cm širší, dle rozměrové kategorie subwooferu. U 30-ti cm subwooferu je vnější průměr vč. ochranné gumy 31,8 cm a u 25-ti cm subwooferu je to 26,5 cm vč. ochranné gumy. 10" (250 mm)
Montážní hloubka subwooferuMontážní hloubka subwooferu se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového nebo litého koše subwooferu. 188 mm
HmotnostHmotnost subwooferu v kilogramech. Hmotnost se zpravidla uvádí netto, čili bez obalu. 14,8 kg
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.