Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Zenec ZE-DVBT60HD

DVB-T Tuner pro Zenec E->GO
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Ostatní
Zenec ZE-DVBT60HD
Prodej skončil

DVBT přijímač ZENEC ZE-DVBT60HD je nový 2-kanálový diversitní DVB-T Tuner určený pro náročnějšího uživatele. Tento špičkový TV tuner je speciálně určený pro vozidla vybavená specifickými navigačními systémy ZENEC řady E>GO. Je kompatibilní s dotykovým ovládáním E>GO naviceiverů a moni-/naviceiverů ZENEC (ZE-MC296, ZE-NC526 a ZE-NC620D). Přijímač je také kompatibilní s MPEG4. Přístroj je také ale vybaven i samostatným IR senzorem dálkového ovládání pro případ, že ho budete chtít připojit k moni/naviceiverům, které nemají kompatibilní dotykové ovládání (za předpokladu, že mají odpovídající vstupy).

Po celé Evropě se postupně stávají standardem kódované MPEG-4 HDTV programy. DVB-T přijímač ZENEC ZE-DVBT60HD umožňuje tyto programy přijímat po celé Evropě. Mnoho z nových programů je zakódováno. Proto je přístroj vybaven CI slotem s podporou CAM modulů a čipových karet všech standardních kódovacích systémů.

Vícejazyčná OSD menu, uživatelské rozhraní GUI (Graphic User Interface) a logicky strukturovaná menu dělají ZE-DVBT60HD intuitivně a snadno ovladatelný přístroj. Ve výbavě přijímače samozřejmě nechybí teletext, elektronický programový průvodce (EPG), pro pohodlné sledování kanálů funkce AFS (automatické přepínání frekvence), možnost záznamu televizního programu (na připojené USB), HDMI a vysoký počet předvoleb pro uložené stanice: 250 TV a 150 rozhlasových stanic.

Katalogové číslo:ZE-DVBT60HD
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.