Můj účet

Adresa, otevírací doba a kontakty

Dotazy na zboží a montáže

Po-Pá: 08:00 - 17:00 +420 602 547 648 dotazy@ahifi.cz 

Informace k objednávkám

Po-Pá: 08:00 - 17:00 +420 607 38 38 38 objednavky@ahifi.cz
Pokud se vám nepovede na uvedené telefonní číslo dovolat, naši prodejci právě vyřizují telefonické dotazy, nebo se věnují zákazníkům na naší prodejně. Ihned, jakmile to bude možné (zpravidla tentýž den), vám zavoláme zpět na telefonní číslo, ze kterého jste nám volali. Děkujeme za pochopení.

Adresa prodejny a montážní dílny

Ahifi, s.r.o.
CTPark Brno Líšeň
Trnkova (naproti Rohlik.cz)
628 00 Brno-Líšeň
 

Fakturační údaje

Ahifi s.r.o.
Rybnická 531/107
634 00 Brno
IČ: 06597840
DIČ: CZ06597840 JSME PLÁTCI DPH

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u KS v Brně, oddíl C, vložka 102776.

Otevírací doba

kamenná prodejna
Po-Pá: 08:00 - 17:00
víkend a svátky: ZAVŘENO


Tým Ahifi, s.r.o.

Ing. Karel Konečný

ředitel společnosti

Karel v minulosti provozoval vlastní internetový obchod a díky jeho zkušenostem s e-commerce se v Ahifi posouváme rychle vpřed. Pracuje pro nás od roku 2017 a má na starost naše klíčové projekty, strategické plánování, marketing, komunikaci s externími firmami a významnými klienty, případně řešení neočekávaných situací. Jelikož mezi jeho velké koníčky patří auta, hudba a detailing, můžete jeho jméno najít i pod většinou našich článků. Svůj volný čas rád tráví v přírodě, jezdí na horském kole, věnuje se fotografování a pozitivní energii čerpá spolu se svou přítelkyní poznáváním různých koutů Evropy.


Ivo Loula

provozní manažer
Ivo u nás pracuje od roku 2019, kdy nastoupil na pozici skladníka. Tam si vyzkoušel balení balíků, chystání zboží a později celou organizaci skladu. Získal tak velký přehled o našich produktech i chodu firmy a díky své pracovitosti, spolehlivosti a přirozené inteligenci tuto pozici velmi rychle přerostl. Když jsme začali uvažovat o nové pozici provozního manažera, byl pro nás Ivo jasnou volbou. Nyní má na starost bezproblémový chod a organizaci všech důležitých oddělení Ahifi, nastavení vnitrofiremních procesů a kontrolu jejich dodržování, velkoobchodní klienty, výběr nových zaměstnanců a je také důležitou spojkou s vedením společnosti. Ivo je sportovec, hraje fotbal, chodí do posilovny a ve volném čase rád cestuje po naší krásné republice i zahraničí.

Evelin Kramárová

Evelin u nás pracuje od roku 2021 a má na starost velmi zodpovědnou a náročnou práci v podobě přeložení maďarské mutace našeho eshopu. Po jejím spuštění bude Evelininou pracovní náplní i vyřizování objednávek a dotazů maďarských klientů. Maďarsko tedy bude již druhá země, do které budeme expandovat s vlastní verzí eshopu v mateřském jazyce dané země. Tím Evelininým je právě maďarština, pochází však ze Slovenska a nyní bydlí v Brně. Díky této magické kombinaci spolu se svými osobnostními předpoklady je Evelin jako stvořená pro tuto novou pozici v naší firmě. Ve volném čase Evelin s oblibou čte, ráda cestuje a jezdí na kole. 

Marek Flek

vedoucí prodejny
Marek začal u nás pracovat již v roce 2013 a v současnosti je tedy nejdéle působícím zaměstnancem Ahifi. Za tu dobu získal bohaté zkušenosti na několika pozicích ve skladu, montážní dílně, administraci eshopu a nakonec se vypracoval na vedoucího kamenné prodejny. Zde uplatňuje své velmi rozsáhlé znalosti z oboru a předává je s ochotou našim zákazníkům. Miluje adrenalinové sporty, jízdu na horském kole, rád rybaří a cestuje. Zdaleka největší radost však Markovi přináší jeho nový přírustek do rodiny a většinu volného času tedy věnuje své manželce a dceři. 

Lukáš Zemánek

odborný prodejce
S Lukášem se můžete setkat přímo na kamenné prodejně nebo na našem firemním tel. čísle, které se i přes velké vytížení, snaží usilovně zvedat. Pokud se mu přesto nedovoláte, vždy vám ochotně zavolá zpět. Lukáš je empatický, chytrý a pokud je to v jeho silách, vždy rád poradí. Rád cestuje po horách se svojí přítelkyní, jeho velkým hobby jsou horská kola. Lukáš u nás pracuje od srpna 2017.

Robert Čech

odborný prodejce
Robert patří k našim třem zkušeným prodejcům a do kontaktu s ním se můžete dostat nejen na naší brněnské prodejně, ale i telefonní lince, emailu nebo facebooku. Díky svým předchozím zkušenostem s autohifi a výborným komunikačním schopnostem dokáže rychle vyřídit veškeré dotazy a navrhne optimální ozvučení nebo odhlučnění vašeho vozu. Autům se věnuje i mimo pracovní dobu, volný čas totiž rád tráví ve své dílně, kde opravuje a renovuje americká auta. S těmi pak vyráží na automobilové srazy a výlety do přírody. 

Ondřej Podrazil

vedoucí dílny
Ondra pro nás pracuje od roku 2014 a patří k našim nejdéle působícím zaměstnancům. Jeho zkušenosti, pracovní nasazení a zručnost jsou na vysoké úrovni a jen málokdo se mu dokáže vyrovnat. Je až neuvěřitelné s jakou lehkostí, rychlostí a sebedůvěrou dokáže rozdělat a složit libovolné auto a i z toho důvodu je naším mužem číslo jedna pro odhlučnění vozidel. Díky jeho schopnostem mu také poprávu náleží pozice vedoucího montážní dílny. Ondra svůj volný čas tráví nejvíce s rodinou a přáteli. Mezi jeho koníčky patří skútry a auta, hlavně ta americká.

Ján Dadej

montážní technik
Ján u nás pracuje od začátku roku 2020 a prakticky ihned se díky svým zkušenostem a pracovitosti zařadil mezi naše nepostradatelné zaměstnance. Posledních deset let strávil v zahraničí, konkrétně v Anglii, Austrálii a na Novém Zélandu, kde získal spoustu životních i pracovních zkušeností nejen ze světa automobilů. Na autech zákazníků vždy pracuje s maximální zručností a pečlivostí sobě vlastní a na naší dílně zaujímá i pozici muže číslo jedna pro ozvučení vozidel nejnáročnějších klientů. Ján je posedlý nekompromisním zvukem, má za sebou několik zahraničních školení i stovky hodin přesčasů a samostudia, aby mohl neustále zdokonalovat své schopnosti. I proto dokáže přizpůsobit zvuk v automobilu a nastavit DSP procesor na nejvyšší úrovni a díky jeho znalostem se rychle posouváme k vytouženým cílům. Výše zmíněné naznačuje i jeho největší záliby - hudba, auta, cestování a poslední dobou i jeho první potomek. 

Ladislav Neuman

montážní technik
Ladislav patří k našim novějším technikům, který nás ihned zaujal nejen svými předchozími zkušenostmi, ale i pracovním zapálením, pečlivostí hraničící s perfekcionismem i svou osobností. V minulosti pracoval v leteckém průmyslu, konkrétně se zabýval elektrotechnikou letadel, takže práce s automobily je pro něj maličkostí. Jeho koníčky jsou zejména auta, jejich ozvučení a audiotechnika obecně. Volný čas tráví nejraději se svou manželkou, se kterou s oblibou poznávají zajímavá místa v naší republice a zahraničí. 

Lukáš Menšík

montážní technik
Lukáš představuje mladší generaci našich zaměstnanců a na jeho pracovním nasazení je to samozřejmě znát. Je plný energie, průbojnosti i touze po sebezdokonalování. I přes svůj mladší věk nás stále překvapuje svými zkušenostmi a zručností, což je dáno i dokončeným studiem v oboru autotronik. Rozdělávání interiérů vozidel i jejich elektronika je pro Lukáše hračkou a my jsme rádi, že je v našem týmu, protože má před sebou skvělou budoucnost. Ve volném čase se Lukáš věnuje, jak jinak, než autům a má i velmi blízko k hudbě, protože sedm let hrál na kytaru. Kromě toho rád cestuje a poznává nová místa nejen u nás, ale i v zahraničí.  

Radim Dvořák

vedoucí skladu
Radim k nám přišel v říjnu 2016 a celou dobu má na starosti příjem a expedici zásilek. Za tu dobu jeho rukama prošlo více jak 50 000 zásilek, jeho schopnosti v balení jsou opravdu obdivuhodné. V současnosti má pod sebou dva skladníky a jeho role nyní spočívá v kontrole a organizaci skladu. Radim patří mezi ty, na které je 100% spolehnutí. Miluje Moravu, svoji manželku a mezi jeho velké vášně patří detailing.
 

Petr Modl

skladník
Když jsme rozšiřovali náš tým skladníků, měli jsme o Petrovi jasno hned po prvním pohovoru a krátké zkoušce na našem skladu. Jeho bohaté předešlé pracovní zkušenosti na obdobné pozici se rychle ukázaly jako nenahraditelné a když k tomu přidáte velmi přátelskou a veselou povahu, ideální zaměstnanec do skladu pro Ahifi je na světě. Petr je velkým nadšencem do detailingu, což je u nás vždy plusovým bodem. Ve volném čase rád hraje basketbal a samozřejmě nejraději se věnuje své ženě a synovi.

František Vykopal

skladník
František patří k našim nejnovějším a také nejmladším zaměstnacům s příkladným tahem na branku. A to doslova, protože mimo práci se věnuje poloprofesionálně florbalu a nutno dodat, že velmi úspěšně. To se odráží i na jeho pracovním nasazení, zodpovědnosti a cílevědomosti. Tedy vlastností, kterých si velmi ceníme. Na Frantu se můžete spolehnout, že váš balíček pečlivě zabalí s rychlostí sobě vlastní a následně se brzy dostane k vám. Pokud zrovna nepracuje, není na tréninku nebo na zápase, tak veškerý svůj volný čas věnuje své přítelkyni, se kterou rád jezdí na výlety do přírody.