Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Audison bit One.1

legendární digitální DSP procesor
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

DSP procesor Audison bit One.1

Navzdory své kompaktní velikosti je bit One vybaven výkonným DSP mikroprocesorem s 266 MHz / 32 bitovým pohyblivým bodem pracující v reálném čase na všech funkcích. Je možné ho řídit a konfigurovat jednoduchým a intuitivním počítačovým softwarem, kde je možné provádět úpravy ke zlepšení signálu v každé fázi jeho cesty; od vstupu na výstup. Osm vstupních kanálů pro čtyři různé typy signálů (zesílené, předzesílené, koaxiální a TOSLINK optický digitální) a šest různých zdrojů řízených dálkovým ovládáním. Osm analogových a / nebo digitálních výstupních kanálů zajišťuje široké možnosti rozšíření pro libovolnou konfiguraci audiosystému.
Katalogové číslo:BIT ONE
ZnačkaAudison
Odkazy:Oficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

1|LB , 15.05.2013, 18:23
Bit OneAudio procesor pro absolutní připojení, nastavení a ovládaní zvuku v automobilu.Vlastnosti:Vstupy : 8 x vysokoúrovňové vstupy, 6 x RCA , 2 x AUX, 1 x optický, 1 x digitální coaxiální, 1 x Phone inVýstupy : 8 x RCA, 1 x AD link ; Připojení : 1 USB 2/0, 2 x AC link ;Ekvalizér : 4 separátní 32 pásmové ( 1/3 oct; ± 12 dB ) pro každý vstup8 nezávislých 32 pásmových ( 1/3 oct; ± 12 dB ) pro každý z osmi výstupůFiltry : Typu - Volitelné, Hi-pass, Low pass, Bandpass, Full range ; strmost od 6 -48 dB / octDělící frekvence - 70 kroků od 10 Hz do 20 kHzTA : automatické i manuální nastavení časových korekcí pro každý z osmi výstupů podle vzdálenosti repruktoruDeekvalizace signálu z OEM hlavních jednotek !!!

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.