Můj účet

Čistič střech kabrioletů Auto Finesse Rag Top Hood Cleaner (500 ml)

čistič střech kabrioletů, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Čistič střech kabrioletů Auto Finesse Rag Top Hood Cleaner

Auto Finesse Rag Top Hood Cleaner je vysoce účinný čistič střech kabrioletů pro snadné, rychlé a efektivní čištění střech z plátna, tkaniny a mohéru. Kvalitní hloubkový čistič, který lze použít na všechny typy tkanin, včetně tkanin používaných v interiéru. Tento speciálně vyvinutý čistič proniká do hloubky, bezpečně rozpouští a odstraňuje nečistoty a skvrny od tvrdé vody, ptačího trusu, plísně, mastné skvrny a mech. Udržuje střechu kabrioletu v původním továrním stavu a navrací jí původní barvy. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Rag Top Hood Cleaner patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Kvalitní čistič na střechy kabrioletů.
 • Čistí rychle a efektivně.
 • Proniká do hloubky vláken.
 • Odstraní ptačí trus, mech nebo plíseň.
 • Objem 0,5 litru.

Postup použití Auto Finesse Rag Top Hood Cleaner

 • Nejprve střechu opláchněte proudem vody.
 • Nastříkejte Rag Top Hood Cleaner a čištěte povrch pomocí detailingového kartáče krouživými pohyby.
 • Po vyčištění spláchněte střechu proudem vody a vysušte ručníkem z mikrovlákna.
 • Nechejte důkladně uschnout.
 • Po vysušení aplikujte ochranu Auto Finesse Rag Top Hood Protector.

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF26258
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
88 %
5 zákazníků hodnotilo
Jan
14. 6. 2022

Není špatný, nicméně čistič od Meguiars se mi zdál účinnější a taky mnohem víc pění, takže jsem tady musel použít mnohem víc produktu (vyzkoušeno na černém mohéru).Další nevýhoda je že Rag Top Protector (impregnace od Auto Finesse) má úplně stejný obal i název, jediný rozdíl je malý nápis dole. Takže je opravdu snadné si v rychlosti splést čistič od impregnace :)Poslední problém byl dávkovač, který se během druhého mytí pokazil. To může být ale vadný kus.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 15.06.2022 08:01
Dobrý den Vážený zákazníku, ano označení je tak trochu nešikovně umístěno ve spodní části tedy v případě sady na cabriolety od tohoto výrobce je možné udělat chybu. V případě, že se Vám poškodil rozprašovač neváhejte se obrátit na naše reklamační oddělení, kde se s kolegyní domluvíte na řešení . 
Vladimir Podhola
25. 3. 2021

Vyborny

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.