Můj účet

Oživovač plastů Auto Finesse Revive Trim Dressing (250 ml)

oživovač venkovních plastů, 250 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Oživovač plastů Auto Finesse Revive Trim Dressing

Auto Finesse Revive Trim Dressing je moderní ochrana a oživovač plastů a vinylových částí automobilu s hydrofobním efektem. Vybledlé plastové lišty jsou s použitím Auto Finesse Revive Trim Dressing minulostí. Auto Finesse Revive ztmavuje a obnovuje barvu plastových a gumových lišt, zanechává jemný saténový povrch, který je suchý na dotek, ale mokrý napohled. Revive je založen na nejnovější technologii silikon-polymerů, a to s cílem obnovit a chránit povrch. Revive nastavuje nový standard v ošetření plastů. Silikonové polymery chrání plasty před škodlivým UV zářením a přináší hydrofobní vlastnosti, které pomáhají odrazit nepříznivé povětrnostní vlivy. Po použití Revive působí všechny plasty a gumové lišty novým dojmem.Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Revive patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Hydrofobní vlastnosti.
 • Jemný saténový povrch.
 • Ztmaví a obnoví vzhled plastu a vinylu.
 • Technologie silikon-polymerů.
 • Ochrana před UV zářením.

Jak používat Auto Finesse Revive Trim Dressing

 • Plastové části nejprve důkladně umyjte a odmastěte pomocí čističe Auto Finesse Verso.
 • Vysuště a ponechejte zcela vyschnout.
 • Mikrovláknovou utěrkou nebo mikrovláknovým aplikátorem naneste na povrch a ponechejte 20 minut uzrát.
 • Nadměrné množství přípravku setřete čistou stranou utěrky.
 • Pokud jsou plastové části již výrazně vybledlé, doporučujeme aplikaci Revive zopakovat po 60 minutách a nanést druhou vrstvu.

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF26327
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
90 %
12 zákazníků hodnotilo
Martin
24. 1. 2024

Kratší výdrž, aplikace bez problému, po ztmavnutí plastu ale původní našedlá barva vrací doslova za pár dní. Nic moc.Zkoušeno 3 lidmi na 5 autech (Mini, Honda, Subaru, Superb, Rover)

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 25.01.2024 08:48
Dobrý den Vážený zákazníku, mrzí nás, že nejste s výběrem spokojen, jako alternativu za tento produkt doporučuji vyzkoušet ADBL BlackOuter (200 ml), který nás nadchl nejen výsledkem, ale také svou výdrží . 
Jana
18. 7. 2023

Naprosto dokonalá věcička, zešedlé plasty jsou zase krásně černé, naprosté nadšení. Jen na aplikaci je lepší si vzít rukavice, jinak budete mít ruce jako šmoula.

Tomáš Přibyl
24. 12. 2022

Kratší výdrž na plastech.Méně výrazné ztmavnutí plastů.Příjemně voní.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.