Můj účet

Oživovač plastů Auto Finesse Revive Trim Dressing (500 ml)

oživovač venkovních plastů, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Oživovač plastů Auto Finesse Revive Trim Dressing

Auto Finesse Revive Trim Dressing je moderní ochrana a oživovač plastů a vinylových částí automobilu s hydrofobním efektem. Vybledlé plastové lišty jsou s použitím Auto Finesse Revive Trim Dressing minulostí. Auto Finesse Revive ztmavuje a obnovuje barvu plastových a gumových lišt, zanechává jemný saténový povrch, který je suchý na dotek, ale mokrý na pohled. Revive je založen na nejnovější technologii silikon-polymerů, a to s cílem obnovit a chránit povrch. Revive nastavuje nový standard v ošetření plastů. Silikonové polymery chrání plasty před škodlivým UV zářením a přináší hydrofobní vlastnosti, které pomáhají odrazit nepříznivé povětrnostní vlivy. Po použití Revive působí všechny plasty a gumové lišty "jako nové".Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Revive patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Hydrofobní vlastnosti.
 • Jemný saténový povrch.
 • Ztmaví a obnoví vzhled plastu a vinylu.
 • Technologie silikon-polymerů.
 • Ochrana před UV zářením.

Jak používat Auto Finesse Revive Trim Dressing

 • Plastové části nejprve důkladně umyjte a odmastěte pomocí čističe Auto Finesse Verso.
 • Vysuště a ponechejte zcela vyschnout.
 • Mikrovláknovou utěrkou nebo mikrovláknovým aplikátorem naneste na povrch a ponechejte 20 minut uzrát.
 • Nadměrné množství přípravku setřete čistou stranou utěrky.
 • Pokud jsou plastové části již výrazně vybledlé, doporučujeme aplikaci Revive zopakovat po 60 minutách a nanést druhou vrstvu.

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF26328
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
4 zákazníci hodnotili
František Hrbáček
9. 10. 2022

Stejně jak s jeho interierové verze jsem nadšený .Mám škodu yety a ty velké plasty byli opravdu už šedé . Aplikoval jsem na všechny plasty a gumy . Všechno černé i hagusy ,lišty na dveřích ,zrcátka, těsnení ve dveřích prostě to ztmavlo a zčernalo opravdu to funguje a vřele doporučuji.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.