Můj účet

Blog Ahifi

Naše zkušenosti s prodejem a montáží autohifi sbíráme více jak 19 let. V e-shopu Ahifi i v naší brněnské prodejně se specializujeme na značky, které splňují naši představu o kvalitě, spolehlivosti produktu a skvělého poměru cena / výkon. I díky ucelenému přehledu z oboru vám tak můžeme co nejvíce ulehčit výběr a orientaci v našem zboží. Často přidáváme žhavé novinky, zajímavosti z autohifi, články ohledně zapojení komponentů, řešení nejčastějších dotazů a slovník pojmů. 
Jak ochránit venkovní okna u nového autaRady a tipy

Jak ochránit venkovní okna u nového auta

Obyčejné tekuté stěrače "končí", přichází nová generace ochrany na okna! Představujeme keramický povlak na sklo Aqua Glass Protection, který funguje až 2 roky. Aplikace na BMW X1.
Celý článek
Jdeme proti inflaci - nižší ceny a 2 novinky IWAktuality

Jdeme proti inflaci - nižší ceny a 2 novinky IW

Díky tomu, že ČNB posiluje korunu, můžeme některé značky i mírně zlevnit. Právě jsme upravili ceny u špičkové autokosmetiky Infinity Wax a zároveň nahráli na e-shop 2 novinky.
Celý článek
Ochrana kožených sedaček v novém autěRady a tipy

Ochrana kožených sedaček v novém autě

Už se nemusíte obávat světlé kůže! Máme pro Vás účinné a snadné řešení, jak ochránit kůži v novém autě pomocí keramické ochrany na kůži od CarPro. Ukážeme Vám, jak na to!
Celý článek
Nové produkty nové značky CleantleNové produkty

Nové produkty nové značky Cleantle

Cleantle se postupně dostává do povědomí a s příchodem jarní sezóny uvádí na trh několik nových produktů, které můžete od začátku března zakoupit i u nás!
Celý článek
Několik nových produktů od PurestarNové produkty

Několik nových produktů od Purestar

S naskladněním mikrovláken od jihokorejského výrobce Purestar se obvykle objeví i několik novinek a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Na všechny novinky se podíváme v aktualitě.
Celý článek
Aqua Car Cosmetics nově na AhifiAktuality

Aqua Car Cosmetics nově na Ahifi

Novinkou v naší nabídce je sortiment Aqua Car Cosmetics, ve kterém najdete zejména špičkové keramické ochrany pro začínající i profesionální detailery. Více info v článku.
Celý článek
Nové zesilovače Audison Forza pod lupouRecenze a testy

Nové zesilovače Audison Forza pod lupou

Italský Audison koncem minulého roku představil dlouho očekáváné zesilovače Forza a přepracovaný program DSP procesoru bit Drive. Vše důležité se dočtete v naší recenzi!
Celý článek
Jak vybrat high/low převodník signálu?Rady a tipy

Jak vybrat high/low převodník signálu?

Pokud uvažujete o instalaci zesilovače na tovární systém, budete potřebovat high/low převodník. Jak převodníky fungují a další informace se dozvíte v článku.
Celý článek
Horké novinky z Itálie od Hertz a AudisonAktuality

Horké novinky z Itálie od Hertz a Audison

Spousta zajímavých a oceňovaných novinek od populárních výrobců Hertz a Audison i snížení cen napříč sortimentem. To jsou hlavní lákavá témata naší aktuality.
Celý článek
Nejzajímavější autohifi novinky v roce 2022Aktuality

Nejzajímavější autohifi novinky v roce 2022

Rok 2022 se pomalu blíží ke konci a my jsme se ohlédli za nejzajímavějšími novými produkty ze světa autohifi, které výrobci letos představili. A že jich nebylo málo!
Celý článek
Nové modely autorádií Kenwood a JVCNové produkty

Nové modely autorádií Kenwood a JVC

Desítky nových autorádií Kenwood a JVC právě přistálo v naší nabídce. Autorádia jsou také konečně dostupná a problém se součástkami je už snad minulostí.
Celý článek
Milujeme pořádek v garážiNové produkty

Milujeme pořádek v garáži

V pořádku se lépe pracuje a příjemněji tráví čas. K tomu nám dopomáhej Poka Premium - vysoce kvalitní kovové držáky nejen na leštičky! Novinky pro rok 2023 nově na e-shopu!
Celý článek
Vždy světlo, hlavně na práci!Nové produkty

Vždy světlo, hlavně na práci!

Bez nasvícení nelze dosáhnout kvalitních výsledků při leštění nebo čištění auta. Při práci vždy používejte kvalitní zdroj světla, třeba ten od Scangrip.
Celý článek
Podzimní smršť novinek od Nakamichi!Nové produkty

Podzimní smršť novinek od Nakamichi!

V Nakamichi neusínají na vavřínech a stále se snaží přinášet zajímavé produkty. Právě nám dorazila zásilka a v ní kromě tradičních produktů hned několik desítek novinek!
Celý článek
Představujeme produkty značky AudioControlNovinka na Ahifi

Představujeme produkty značky AudioControl

Nově u nás můžete zakoupit sortiment amerického výrobce AudioControl, který se specializuje na procesory, zesilovače, integraci na tovární systémy a zpracování zvuku.
Celý článek
Několik novinek od StjärnaglossNové produkty

Několik novinek od Stjärnagloss

Doplnili jsme pro naše zákazníky všechny novinky od Stjärnagloss do virtuálních poliček našeho e-shopu. Došlo také k mírné korekci cen, někde směrem dolů, někde bohužel nahoru.
Celý článek
Novinky v sortimentu značky HifonicsNové produkty

Novinky v sortimentu značky Hifonics

Před Vánocemi jsme doplnili na e-shop velké množství novinek od Hifonics. Kdo má tuto značku rád, ať zpozorní. Nové zesilovače, subwoofery a příslušenství.
Celý článek
Podmanivé parfémy do auta i domácností - FOENNovinka na Ahifi

Podmanivé parfémy do auta i domácností - FOEN

Máme 5 smyslů, jedním z nich je čich. Vůně v našem podvědomí zůstává trvale a pro lepší náladu si můžete jednoduše provonět interiér auta podmanivou vůní od Foen!
Celý článek
Focal je první na světě v ... (více v článku)Zajímavosti z oboru

Focal je první na světě v ... (více v článku)

Focal v minulosti přinášel opakovaně unikátní řešení v technologiích a designu reproduktorů do auta. Nyní uvádí na trh nový typ membrány a zároveň hned několik novinek.
Celý článek
Jak pečovat o sedačky z AlcantaryRady a tipy

Jak pečovat o sedačky z Alcantary

S rostoucí oblibou a rozšířením Alcantary v automobilech se čím dál častěji setkáváme s dotazy jak čistit a pečovat o sedačky z Alcantary. Vše důležité se dozvíte v našem článku.
Celý článek