Můj účet

Blog Ahifi

Naše zkušenosti s prodejem a montáží autohifi sbíráme více jak 19 let. V e-shopu Ahifi i v naší brněnské prodejně se specializujeme na značky, které splňují naši představu o kvalitě, spolehlivosti produktu a skvělého poměru cena / výkon. I díky ucelenému přehledu z oboru vám tak můžeme co nejvíce ulehčit výběr a orientaci v našem zboží. Často přidáváme žhavé novinky, zajímavosti z autohifi, články ohledně zapojení komponentů, řešení nejčastějších dotazů a slovník pojmů. 
Představujeme italskou značku HarmonyNovinka na Ahifi

Představujeme italskou značku Harmony

Nově u nás najdete sortiment značky Harmony, která spadá pod italského high-end výrobce ESB Audio. Produkty Harmony jsou však výrazně levnější, přesto si zachovávají vysokou kvalitu zvuku i zpracování.
Celý článek
Několik novinek od NakamichiNové produkty

Několik novinek od Nakamichi

S pravidelným naskladněním produktů od japonského výrobce Nakamichi představujeme několik novinek a jinak tomu není ani tentokrát, v nabídce najdete nová autorádia a subwoofery.
Celý článek
Ewocar - autokosmetika (nejen) pro profesionályNovinka na Ahifi

Ewocar - autokosmetika (nejen) pro profesionály

Nově na našem eshopu najdete autokosmetiku Ewocar, která je zaměřena zejména na vysoce odolnou keramickou ochranu, přípravky na leštění laku a bohaté příslušenství.
Celý článek
Výprodej Mac Audio se slevou až 42%Aktuality

Výprodej Mac Audio se slevou až 42%

Populární německý výrobce se rozhodl po dlouhých 35 letech pro ukončení prodeje sortimentu značky Mac Audio. Spouštíme proto výprodej skladových zásob se slevou až 42%
Celý článek
Nově dovážíme sortiment značky StingerAktualityNovinka na Ahifi

Nově dovážíme sortiment značky Stinger

Jako novinku na našem eshopu najdete sortiment amerického výrobce Stinger, který nabízí špičkovou kabeláž, montážní materiál a další produkty pro ozvučení vozidel.
Celý článek
Harmonic Harmony - high-end z IndonésieAktualityNovinka na Ahifi

Harmonic Harmony - high-end z Indonésie

Špičkové signálové kabely nejvyšší kvality a další produkty pro audiofilní zvuk v automobilu. Představujeme Harmonic Harmony.
Celý článek
Horké novinky a snížení cen u značky EtonAktuality

Horké novinky a snížení cen u značky Eton

Jsme přestěhovaní do nového a konečně se můžeme věnovat novinkám! První na řadě je německý výrobce autohifi Eton, kde je řada novinek a došlo k malému zázraku - snížení cen.
Celý článek
Od 18.7.2022 nás najdete na nové adrese!Aktuality

Od 18.7.2022 nás najdete na nové adrese!

Od pondělí 18.7.2022 nás najdete na novém místě a to konkrétně v areálu CTPark Brno Líšeň na ulici Trnkova. Všechny důležité informace se dozvíte v článku.
Celý článek
Plexiclick rámečky pod SPZ, které nejdou vidětNové produkty

Plexiclick rámečky pod SPZ, které nejdou vidět

Odhoďte s námi široké, odstávající a drnčící plastové podložky pod SPZ a pořiďte si vysoce kvalitní, miniaturní a průhledné držáky, které nejsou vidět. Vypadá to super!
Celý článek
Streamování v Hi-Res kvalitě s Audison B-CONNové produkty

Streamování v Hi-Res kvalitě s Audison B-CON

Audison nedávno uvedl na trh Bluetooth modul, který umožní streamování hudby v Hi-Res kvalitě. Více o tomto zajímavém produktu se dozvíte v naší aktualitě.
Celý článek
Jak nejúčinněji odhlučnit zavazadlový prostorOdhlučnění vozidel

Jak nejúčinněji odhlučnit zavazadlový prostor

S příchodem nových a účinnějších antivibračních a zvukově izolačních materiálů Comfortmat jsme aktualizovali náš článek týkajícího se odhlučněním kufru.
Celý článek
Zásadní rozšíření adaptérů na volantAktuality

Zásadní rozšíření adaptérů na volant

Máme pro vás skvělé zprávy! Zásadním způsobem jsme rozšířili nabídku adaptérů na volant a navzdory inflaci jsme snížili ceny adaptérů řádově o 10 až 25%.
Celý článek
Nové parkovací senzory Keetec v naší nabídceNové produkty

Nové parkovací senzory Keetec v naší nabídce

Upgradovali jsme nabídku parkovacích senzorů pro montáž do předního a zadního nárazníku. Nyní u nás najdete desítky nových modelů a typů, které vám výrazně usnadní parkování.
Celý článek
Doprava s PPL celý červen ZDARMA!Aktuality

Doprava s PPL celý červen ZDARMA!

Celý červen můžete nakupovat s dopravou zdarma, pokud zvolíte přepravce PPL a vaše objednávka bude nad 300 Kč.
Celý článek
Koch Chemie - německý detailingAktuality

Koch Chemie - německý detailing

Přehled novinek a ukázka toho nejlepšího, co se nám za 2 roky podařilo nabídnout. Navíc nedošlo ani k výraznějšímu zdražení značky Koch Chemie.
Celý článek
Antivibrační materiály Comfortmat Cobra a ViperNové produkty

Antivibrační materiály Comfortmat Cobra a Viper

Po třech letech jsme se dočkali inovace velmi oblíbených antivibračních materiálů Comfortmat modelové řady Dark. Představujeme Comfortmat Cobra a Viper!
Celý článek
Italské antény Calearo - ten nejlepší příjemAktuality

Italské antény Calearo - ten nejlepší příjem

Od roku 1957 italská značka Calearo nabízí kvalitní autoantény postupně do celého světa. My snižujeme ceny a zásadním způsobem rozšiřujeme nabídku.
Celý článek
Nové produkty Pioneer pro letošní sezónuNové produkty

Nové produkty Pioneer pro letošní sezónu

Konečně se situace s dostupností autorádií začíná zlepšovat a při té příležitosti zařazujeme do nabídky všechny novinky pro letošní sezónu od značky Pioneer.
Celý článek
Kvalitní ozvučení s DSP bez průvanu v peněženceRady a tipy

Kvalitní ozvučení s DSP bez průvanu v peněžence

Ozvučení s DSP procesorem nemusí být výsadou pouze drahých instalací se špičkovými produkty. V článku si ukážeme, že dosáhnout vysoce kvalitního zvuku lze i za dostupnou cenu.
Celý článek
Pojďte pracovat k nám, do AhifiAktuality

Pojďte pracovat k nám, do Ahifi

Pomožte nám najít nového kolegu, který se bude moct spolupodílet na chodu firmy a být u největšího přesunu v historii Ahifi! Máme 3 volné pracovní pozice.
Celý článek