Můj účet

Blog Ahifi

Naše zkušenosti s prodejem a montáží autohifi sbíráme více jak 19 let. V e-shopu Ahifi i v naší brněnské prodejně se specializujeme na značky, které splňují naši představu o kvalitě, spolehlivosti produktu a skvělého poměru cena / výkon. I díky ucelenému přehledu z oboru vám tak můžeme co nejvíce ulehčit výběr a orientaci v našem zboží. Často přidáváme žhavé novinky, zajímavosti z autohifi, články ohledně zapojení komponentů, řešení nejčastějších dotazů a slovník pojmů. 
Sam's Detailing - nové produkty pro sezónu 2024Nové produkty

Sam's Detailing - nové produkty pro sezónu 2024

Solidní dávku nových produktů z Anglie od Sam's Detailing najdete právě nyní u nás v e-shopu! Kdo si je jako první otestuje na svém autě?
Celý článek
Na návštěvě v Gladenu, školení a novinkyNové produkty

Na návštěvě v Gladenu, školení a novinky

Právě jsme se vrátili z návštěvy v německém Gladenu a rádi bychom vám ukázali novinky a jaké bylo školení. Víte, že produkty Gladen a Mosconi pro vás dovážíme už více jak 10 let?
Celý článek
Zúčastnili jsme se tréninku P. Steinbachera!Zajímavosti z oboru

Zúčastnili jsme se tréninku P. Steinbachera!

Náš technik Ján Dadej se zúčastnil 7denního tréninku s Peterem Steinbacherem alias PSsound. Spoustu zajímavostí a mnoho dalšího se dočtete v tomto netradičním článku.
Celý článek
Gumové vany Rigum - novinka v sortimentuNovinka na Ahifi

Gumové vany Rigum - novinka v sortimentu

Před příchodem zimy jsme rozšířili náš sortiment o kvalitní české gumové vany do kufru aut značky Rigum. Tyto vany jsou jednička v České republice! Určitě je poznáte i vy!
Celý článek
Alpine novinky pro 2023/2024Nové produkty

Alpine novinky pro 2023/2024

Nová řada reproduktorů Alpine S2, Alpine R2, Alpine HDZ Status a mnoho dalšího. Každý den pro vás aktualizujeme naše webové stránky. Právě přinášíme novinky Alpine!
Celý článek
Audible Physics - SQ lahůdka z IndonésieNovinka na Ahifi

Audible Physics - SQ lahůdka z Indonésie

S radostí představujeme prvotřídního výrobce reproduktorů Audible Physics. Produkty zaměřené striktně na špičkovou kvalitu zvuku nyní nově na Ahifi!
Celý článek
Chemotion | novinka v našem sortimentuNovinka na Ahifi

Chemotion | novinka v našem sortimentu

Nově v naší nabídce najdete autokosmetiku značky Chemotion, která nabízí široké portfolio kvalitních produktů s příznivou cenou, svěžími vůněmi a snadnou aplikací.
Celý článek
Představujeme nové logo AhifiAktuality

Představujeme nové logo Ahifi

Naše logo je s námi spjato od založení Ahifi v roce 2005 a bylo tedy na čase přijít se změnou, která odpovídá současným trendům. Představujeme nové, moderní logo Ahifi.
Celý článek
Expert na kůži - Leather ExpertNovinka na Ahifi

Expert na kůži - Leather Expert

Péče o kůži může být nyní mnohem efektivnější. Nově jsme do nabídky zařadili špičkové produkty Leather Expert. Přípravky na čištění, ochranu a renovaci kůže.
Celý článek
Rozšiřujeme sortiment o gumové autokoberceNovinka na Ahifi

Rozšiřujeme sortiment o gumové autokoberce

Zima na sebe nenechá dlouho čekat, a proto s jistým předstihem uvádíme do prodeje velkou novinku. Rozšiřujeme náš sortiment o kvalitní gumové autokoberce Geyer & Hosaja!
Celý článek
Minimalistické držáky SPZ Plexiclick ProNové produkty

Minimalistické držáky SPZ Plexiclick Pro

Po velkém úspěchu neviditelných držáku SPZ Plexiclick vám přinášíme nový minimalistický držák Plexiclick Pro. Stejná kvalita a design s téměř žádnými rámečky okolo SPZ!
Celý článek
Plexiclick rámečky pod SPZ, které nejdou vidětNové produkty

Plexiclick rámečky pod SPZ, které nejdou vidět

Odhoďte s námi široké, odstávající a drnčící plastové podložky pod SPZ a pořiďte si vysoce kvalitní, miniaturní a průhledné držáky, které nejsou vidět. Vypadá to super!
Celý článek
Nová značka v nabídce - autokosmetika NasiolNovinka na Ahifi

Nová značka v nabídce - autokosmetika Nasiol

Nasiol - to je po celém světě uznávaná, vysoce respektovaná autokosmetika se zaměřením na keramické povlaky nejen pro profesionály, s tvrdostí až 10H.
Celý článek
Americké záznamové kamery ThinkwareNové produkty

Americké záznamové kamery Thinkware

Produkt, který my sami máme nainstalovaný ve všech firemních vozidlech - kvalitní záznamová kamera. Představujeme novinky od amerického výrobce Thinkware.
Celý článek
Hledáme další členy do našeho teamuAktuality

Hledáme další členy do našeho teamu

Největší nábor zaměstnanců od vzniku Ahifi. Moc rádi bychom do našeho teamu přivítali 4 nové členy na pozici: montážní technik, back office, obchodní zástupce a technická podpora.
Celý článek
Nové OEM reproduktory Morel do BMWNové produkty

Nové OEM reproduktory Morel do BMW

Izraelský výrobce Morel nedávno uvedl na trh špičkové OEM reproduktory do automobilů BMW, které přináší nekompromisní zvuk i pro ty nejnáročnější uživatele.
Celý článek
Návštěva v sídle ADBLAktuality

Návštěva v sídle ADBL

ADBL je nejprodávanější autokosmetika na Ahifi.cz. V březnu jsme navštívili jejich základnu ve Varšavě a přivezli jsme vám novinky a nové informace pro sezónu 2023.
Celý článek
Brax - high-end Novinka na Ahifi

Brax - high-end "Made in Germany"

Společně se značkou Helix jsme na eshop doplnili i high-end produkty Brax z dílny německého výrobce Audiotec Fischer. Více informací v naší aktualitě.
Celý článek
Jak poslouchat hudbu ve vysokém rozlišení v autě?Rady a tipy

Jak poslouchat hudbu ve vysokém rozlišení v autě?

Trendem poslední doby je poslech hudby ve vysokém rozlišení, které přináší studiovou kvalitu zvuku. Vše důležité o Hi-Res souborech a jejich poslechu v automobilu se dozvíte v článku.
Celý článek
Německý Helix nově na AhifiNovinka na Ahifi

Německý Helix nově na Ahifi

Na eshopu i v našich instalacích nyní nově najdete produkty německého výrobce Helix, který se specializuje zejména na DSP procesory a další autohifi produkty. Více v naší aktualitě.
Celý článek