Můj účet

BMW X5 (F15) - kompletní ozvučení od Audison s DSP procesorem

BMW X5 (F15)
  • Druh instalacekompletní ozvučení s DSP procesorem
  • VozidloBMW X5 (F15)
  • Datum realizace05.06.2020
  • Časová náročnost9 hodin (1 pracovní den pro 1 technika)
  • Cena instalace54 530 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 54 530 Kč s DPH
Montáž ozvučení do BMW X5 (F15) od italského výrobce Audison, které je výjimečné nejen svým kvalitním zvukem a vysokým výkonem, ale také montáží bez sebemenšího zásahu do původní elektroinstalace. Je to díky propracovanému systému s kabeláží, která zajistí kompletní integraci na tovární hlavní jednotku, aniž bychom museli cokoliv stříhat, pájet nebo natahovat novou kabeláž. Reproduktory a subwoofery Audison mají stejný rozměr, tvar, uchycení i konektory jako tovární reproduktory a celé řešení je tak v duchu Plug & Play. Nemůže se tak stát, že přijdete o záruku nového vozu, ozvučení můžete kdykoliv demontovat a vše vrátit do původního stavu a samozřejmě se také výrazně zkrátí instalace. V tomto konkrétním vozidle bylo "příplatkové" ozvučení Hi-Fi Sound System (S676A), které zahrnuje komponentní reproduktory v předních dveřích, centrální reproduktor v palubní desce, zadní komponentní reproduktory ve stropu a 200 mm subwoofery pod sedačkami. Vše je zapojené na tovární zesilovač v zavazadlovém prostoru. Kvalita ozvučení však zdaleka neodpovídá ceně vozu a zvuk je spíše podprůměrný. Novým zdrojem pro reproduktory je osmikanálový digitální zesilovač s DSP procesorem Audison, který dodává výkon pro všechny reproduktory i subwoofery. Jeho hlavní výhodou je však instalace. Zesilovač díky specifickému kabelu zapojíme na originální kabeláž, která vedla do původního továrního zesilovače. Využijeme tedy původní napájení, kostru i reproduktorové kabely bez jakéhokoliv úpravy. Poslední fází instalace je vyladění reproduktorů na DSP procesoru. V intuitivním programu nastavíme uspořádání reproduktorů, zmůstkování subwooferů pro vyšší výkon, propusti, časové korekce dle umístění reproduktorů nebo detailní ekvalizér. Výsledkem je vysoce kvalitní zvuk naladěný přímo pro daný vůz, který svou kvalitou a výkonem výrazně předčí i příplatkové ozvučení vyšší třídy od Harmann Kardon nebo Bang & Olufsen.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz