Můj účet
Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

2500 montáží za námi

Na sklonku roku 2017 trošku rekapitulujeme. Naše montážní dílna je zde pro vás již od roku 2012 a za tu dobu jsme provedli více jak 2500 instalací.

Jak jsme začínali v roce 2009 s kamenným obchodem

Na jaře roku 2005 stávající jednatel Ahifi, s.r.o., Ing. Karel Šudák, založil živnost na prodej použitého zboží, a v ten samý čas spustil i první verzi e-shopu, který se ze začátku specializoval na levné použité zesilovače z Německa. Postupem času ale na e-shop přibyly i nové produkty a v roce 2007 se to přehouplo tak, že na e-shopu byly už jen produkty nové, staré zesilovače již nebyli prodejně zajímavé. S rostoucím zájmem o služby e-shopu Ahifi.cz začal Karel Šudák uvažovat o otevření malého kamenného obchodu v Brně. To se uskutečnilo na jaře roku 2009, kdy už to nebyla "OneManShow," ale kdy Ahifi.cz už měla prvního zaměstnance, který se staral o prodej na kamenné prodejně. Kamenná prodejna byla tehdy v Černých Polích na Zemědělské ulici, jednalo se o malou prodejnu se vším na danou dobu potřebným. Postupně do prodejny začlo chodit více a více lidí, z některých se postupně stali naši další zaměstnanci a rostla poptávka po montáži, kterou jsme v té době ale neuměli nabídnout.

Zlomový rok 2012

Proto jsme na začátku roku začali vést jednání s mejitelem prostor na Rybnické ulici v Brně, který nám je nakonec pronajal, a kde jsme dodnes. Vznikla tak prodejna a velká montážní dílna, sklad, kancelář a veškeré potřebné zázemí. Byl to pro nás zásadní rok. Do té doby jsme měli sklad v garáži v rodinného domku, kde Karel Šudák bydlel a další malý sklad v prodejně na Zemědělské ulici. Od června 2012 jsme ale vše sjednotili a na Rybnické se tak začlo odehrávat vše na jednom místě. Krok to byl správným směrem, od samého začátku byl o montáže zájem a ten trvá do současnosti.

17.11.2017 u Ahifi.cz

Když se podíváme zpět, zjištujeme, že ten čas neúprosně letí. Když budeme rekapitulovat na sklonku roku 2017, zjistíme, že máme za sebou více jak 2500 provedených montáží, z čehož na webu je aktuálně necelých 1500 fotomontáží s textem, kde se každý může podívat, co vlastně montujeme. Focení montáží a následné zpracování fotek do článků nám zabralo více jak 1800 hodin, což je skoro půl roku za těch více jak 5 let, kdy instalace provádíme. "A jedeme dál!"
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.