Můj účet

Aktualizujeme záznamové kamery do auta

Co je černá skříňka?

V naší nabídce máme už nějaký čas i palubní kamery do auta. Díky zvětšujícímu se zájmu o tyto produkty jsme celý sortiment zaktualizovali a zařadili do nabídky i nové značky záznamových kamer TrueCam a LAMAX. Černá skříňka do auta vám dokáže pomoci od obvinění při dopravní nehodě tím, že lze zpětně přehrát průběh nehody. Montuje se na čelní sklo, případně na místo zpětného zrcátka. Jízda s nahrávací kamerou ve vašem autě bude pro vás jistější a vy tak můžete být při případném dokazování klidnější.

Nové značky TrueCam a LAMAX

Na základě testů a referencí jsme se rozhodli do nabídky zařadit české značky záznamových kamer TrueCam a LAMAX, které na internetu patří k nejoblíbenějším. Nabízí skvělý poměr cena/výkon. Kvalita záznamu a výbava je na velmi vysoké úrovni. Značka autokamer TrueCam se specializuje na kvalitní černé skříňky se spoustou skvělých vychytávek, značka LAMAX pak na cenově dostupné kamery, ale ne na úkor kvality, které vaši kapsu příliš nezatíží. Česká značka LAMAX má navíc ve své nabídce i spoustu sluchátek nebo bezdrátové bluetooth reproduktory.

Naše nabídka záznamových kamer zahrnuje

Při plnění e-shopu jsme si dali záležet na rozložení jednotlivých kategorií DVR kamer tak, aby byl výběr co nejpřehlednější. Najdete u nás záznamové kamery do auta s GPS, s Wi-Fi, ve zpětném zrcátku atd. Věříme, že se budete na našich stránkách pohodlně a snadno orientovat a podaří se vám vybrat si tu nejvhodnější kameru do vašeho auta.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku