Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Pozor! 22. 9. 2017 se chystáme na kompletní inventuru. Z toho důvodu bude prodejna zavřena a nebudeme vyřizovat ani objednávky na e-shopu. Děkujeme za pochopení! Tým Ahifi

Co je potřeba k zapojení reproduktorů ve Škoda Fabia 1?

Pro výměnu předních reproduktorů ve Škoda Fabia 1 je zapotřebí:

  1. MDF podložky pro přední dveře - MDF-D.21 (jedná se o vysoké MDF podložky, kde je výhodou možnost zakoupit reproduktory o montážní hloubce 59 mm. Tyto MDF kroužky doporučujeme pouze zkušenějším montážníkům, jelikož je nutné upravovat dveřní výplň z vnitřní části ... je třeba uřezat a ubrousit plastové části) ... Tyto MDF podložky nelze instalovat v případě mechanického stahování oken.
  2. nebo MDF podložky pro přední dveře - MDF-D.14 ... U těchto podložek není problém s úpravou dveřní výplně, zde se vejdou reproduktory s montážní hloubkou max. do 54 mm. Je možné použít u mechanického stahování oken.
  3. adaptéry na připojení reproduktorů - ZRS-AG-13 ... U koncernových vozidel je potřeba prohodit kabely v adaptéru, jinak hrozí přepólování!
Velikost předních reproduktorů u Škoda Fabia 1 je 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory Škoda Fabia 1: Mac Audio APM Fíre 2.16. Pro výrazně lepší požitek z hudby doporučujeme tlumení dveří.
 

Pro výměnu zadních reproduktorů Škoda Fabia 1 použijte:

verzepotřebné adaptéryvelikost reproduktorůTip na zadní reproduktory Škoda Fabia 1umístění
krátkáZRS-AG-210 cm koaxiálníMac Audio APM FIRE 10.2vedle zadního plata
combiZRS-AG-24 x 6" koaxiálníCrunch DSX 462vedle zadního plata
sedanZRS-AG-213 cm koaxiálníMac Audio Mac Mobil Street 13.2 


Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Škoda Fabia 1 a Škoda Fabia 1 Combi. Naleznete zde více variant námi doporučených reproduktorů v několika cenových kategoriích. V ceně jsou již nutné redukce pro montáž reproduktorů.

Odborná montážní dílna

Máte strach, že výměnu reproduktorů sami nezvládnete nebo není kde reproduktory nainstalovat? Využijte služeb moderní montážní dílny v Brně, kde vám reproduktory na přání namontujeme.

Dveře a zadní bok Škoda Fabia 1
(FOTO: www.ahifi.cz)
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.