Kamenná prodejna v Brně

Kamenná prodejna Ahifi se nachází v našem novém sídle v areálu CTPark Brno - Líšeň na adrese Trnkova 3140/119g. Naši halu najdete na konci hlavní cesty CTParku hned vedle haly společnosti Rohlík.cz. Bohužel se stále jedná pouze o dočasnou provizorní prodejnu, jelikož nadále pokračují stavební práce na naší plánované prodejně. Naneštěstí se potýkáme s vyšší vlhkostí podkladu a z toho důvodu nemůžeme instalovat nový nábytek a vybavení. Za situaci se velmi omlouváme a věříme, že se podmínky brzy zlepší a otevřeme pro vás novou moderní prodejnu. I na stávající provizorní prodejně jsou však pro vás v plné síle připraveni naši tři zkušení prodejci, kteří vám ve všední dny od 8 do 17 hodin rádi poradí s výběrem produktů a ochotně s vámi prodiskutují a domluví instalaci do vašeho automobilu.

Služby na provizorní prodejně

  • Bohatý sortiment produktů pro ozvučení a odhlučnění vozidel a autokosmetiky od předních světových výrobců.
  • Věnovat se vám budou naši tři zkušení prodejci s rozsáhlými znalostmi a praxí v oboru.
  • Sjednáme s vámi termín montáže a navrhneme optimální komponenty do vašeho vozu.
  • Možnost vyzvednutí objednávek z našeho eshopu s osobním odběrem.
  • Dvoupatrový sklad o celkové rozloze 1600 m2 máme na stejném místě pro rychlé zakoupení produktů.
  • Největší skladové zásoby autokosmetiky a produktů pro ozvučení a odhlučnění automobilů v ČR. 
  • Sortiment více než 40 výrobců autokosmetiky a 60 výrobců s produkty pro ozvučení a odhlučnění automobilů na jednom místě.
  • Možnost platby hotově nebo kartou Visa, Master Card atd. samozřejmostí.
  • K dispozici je pro naše zákazníky velké privátní parkoviště pro více než 40 vozidel.

Na co se můžete těšit po otevření nové prodejny? 

Jakmile to podmínky dovolí, připravíme pro vás novou prodejnu o rozloze 60 m2, na které můžete zakoupit sortiment produktů všech našich hlavních oborů. Na hlavní stěně, na které se nachází i prodejní pult, si vyberete z bohaté nabídky předních světových výrobců autokosmetiky, na protější stěně si budete moci "osahat" všechny materiály pro odhlučnění vozidel od populárního výrobce Comfortmat a konečně uprostřed najdete demopanel s nejzajímavějšími reproduktory v základní cenové kategorii, které jsou taktéž nejžádanější. Kromě demopanelu pro vás také ozvučíme hned několik předváděcích vozů, ve kterých si poslechnete v reálných podmínkách více možností ozvučení v různých cenových kategoriích. Na pozici stávající provizorní prodejny vyroste následně relax room pro zákazníky, ve kterém bude možné počkat i celý den na dokončení instalace na vašem voze, odpočinout si na pohodlné sedačce, pracovat na notebooku nebo se dívat na netflix a hrát hry na playstationu. Samozřejmostí je občerstvení zdarma a pokud byste se chtěli projít, v okolí areálu najdete hned několik zajímavých míst.

Věříme, že vše zrealizujeme v následujících měsících, abychom vám mohli co nejrychleji nabídnout reprezentativní moderní prostory.

Děkujeme za pochopení.